výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva

Praha - Kotlářka (26. 4. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.35 784.00
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.78 695.00
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.42 571.00
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.44 567.00
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.61 536.00
David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.25 603.00
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.54 549.00
3 Alexander NagyAlexander Nagy 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 12.55 547.00
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.99 470.00
5 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.15 443.00
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.67 360.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 11.49 755.00
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.10 631.00
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 12.37 580.00
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.01 466.00
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.09 453.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.35 784.00
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 11.49 755.00
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.78 695.00
4 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.10 631.00
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.25 603.00
6 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 12.37 580.00
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.42 571.00
8 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.44 567.00
9 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.54 549.00
10 Alexander NagyAlexander Nagy 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 12.55 547.00
11 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.61 536.00
12 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.99 470.00
13 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.01 466.00
14 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.09 453.00
15 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.15 443.00
16 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.67 360.00
David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.38 704.00
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.66 658.00
3= Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.42 540.00
3= Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 14.42 540.00
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.44 537.00
6 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 16.56 265.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.79 806.00
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.33 713.00
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.49 686.00
4 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.58 671.00
5 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.65 660.00
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.82 632.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.58 844.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.72 819.00
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.82 632.00
4 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.48 531.00
MS Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.57
6 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.76 491.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.44 694.00
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.80 636.00
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.98 607.00
4 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.10 589.00
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.13 584.00
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.36 549.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 13.82 632.00
2 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.07 593.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.45 536.00
4 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.53 524.00
5 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.58 516.00
MS Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.72
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.62 665.00
2 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 14.33 553.00
3 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.67 503.00
4 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.86 476.00
5 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.81 351.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.58 844.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.72 819.00
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.79 806.00
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.33 713.00
5 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.38 704.00
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.44 694.00
7 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.49 686.00
8 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.58 671.00
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.62 665.00
10 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.65 660.00
11 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.66 658.00
12 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.80 636.00
13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.82 632.00
13 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.82 632.00
13 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 13.82 632.00
16 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.98 607.00
17 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.07 593.00
18 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.10 589.00
19 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.13 584.00
20 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 14.33 553.00
21 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.36 549.00
22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.42 540.00
22 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 14.42 540.00
24 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.44 537.00
25 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.45 536.00
26 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.48 531.00
27 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.53 524.00
28 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.57
29 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.58 516.00
30 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.67 503.00
31 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.72
32 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.76 491.00
33 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.86 476.00
34 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.81 351.00
35 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 16.56 265.00