Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje

Uherské Hradiště (24. 4. 2018)

skok daleký - Žáci

(út, 24.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.02 -0.1 m/s 6,02  -0.15,49  -0.8x6,025,77  +2.05,79  -0.35,94  +0.0 9.00
2 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.74 +1.2 m/s x5,74  +1.25,22  +1.35,745,32  +1.15,54  +2.05,61  +0.1 7.00
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.62 +3.0 m/s 5.29 -0.1 m/s 5,47  +2.15,62  +3.05,17  +0.75,625,25  +1.84,86  -1.35,29  -0.1 6.00
4 René HověžákRené Hověžák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5.52 -0.5 m/s 5,52  -0.55,51  +2.25,27  +0.35,525,40  +2.0x5,19  -0.1 5.00
5 Erik BulejkoErik Bulejko
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5.51 +0.4 m/s 5,11  -0.55,48  +0.55,51  +0.45,515,15  +0.55,38  +1.55,31  -0.2 4.00
6 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.07 +0.5 m/s 5,04  -1.04,90  -1.84,82  -0.35,044,89  +1.65,07  +0.5x 3.00
7 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.87 -1.8 m/s 4,87  -1.8x4,52  -0.14,87xx4,27  +0.2 2.00
8 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.61 +1.2 m/s 4,34  -0.64,61  +1.24,28  +0.84,614,32  +1.84,48  -0.44,35  -0.5 1.00
9 Matěj MichnaMatěj Michna
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.56 +1.5 m/s 4,56  +1.5x4,52  -0.14,560.00.00.0
10 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.51 +1.8 m/s 4,51  +1.84,45  +1.64,40  +0.34,510.00.00.0
11 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.47 +1.6 m/s 4,47  +1.6x4,07  +0.74,470.00.00.0
12 Matyáš MachMatyáš Mach
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.15 +1.6 m/s 4,15  +1.64,06  +2.13,16  +0.64,150.00.00.0
13 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.94 +1.6 m/s 3,34  +0.73,92  +1.53,94  +1.63,940.00.00.0
14 Jan KašíkJan Kašík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2.60 -0.1 m/s 2,60  -0.12,49  -0.12,56  +2.02,600.00.00.0
Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 24.4.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.22 +0.0 m/s 4,89  -1.64,82  -0.9x4,89x4,95  +0.65,22  +0.0 9.00
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.98 -0.6 m/s 4,92  -0.5x4,98  -0.64,98x4,94  -2.54,79  +1.4 7.00
3 Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.53 -0.9 m/s 4,41  -0.94,19  -1.04,28  -0.94,414,43  +0.34,47  +0.04,53  -0.9 6.00
4 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.52 -2.4 m/s 4,02  -1.24,52  -2.4x4,524,47  +1.34,33  -2.5x 5.00
5 Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 4.51 -2.5 m/s 4,29  -0.24,00  -2.34,29  -1.84,294,38  -0.14,51  -2.54,38  +0.0 4.00
6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.39 -0.4 m/s 4,04  -0.94,39  -0.44,39  -0.94,394,29  +0.63,45  +0.03,70  -0.7 3.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.28 -2.0 m/s 3,69  -0.94,28  -2.04,13  -0.24,280.00.00.0 2.00
8 Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.23 -1.5 m/s 3,70  -0.3x4,23  -1.54,230.00.00.0 1.00
9 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.11 -0.8 m/s 4,03  -1.24,02  -2.44,11  -0.84,110.00.00.0
10 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.11 -2.0 m/s 4,03  -1.44,11  -2.03,26  +0.64,110.00.00.0
11 Jůlie MichálkováJůlie Michálková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.11 -1.4 m/s x4,11  -1.43,87  -0.44,110.00.00.0
12 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.09 -0.6 m/s 3,80  -1.1x4,09  -0.64,090.00.00.0
13 Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.00 -1.2 m/s 3,81  -1.13,68  -2.44,00  -1.24,000.00.00.0
14 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3.90 +0.0 m/s 3,833,903,543,900.00.00.0
15 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.83 -0.6 m/s 3,66  -0.62,05  -0.53,83  -0.63,830.00.00.0
16 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.67 -1.3 m/s 3,67  -1.33,07  -0.93,05  -0.13,670.00.00.0
17 Alexandra OlšováAlexandra Olšová
AK KroměřížAK Kroměříž
04 3.00 -0.2 m/s 2,88  -1.03,00  -0.2x3,000.00.00.0
MS Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.18 -0.6 m/s
MS Victoria JežováVictoria Ježová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.30 -0.7 m/s
MS Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.72 -1.7 m/s
Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků