Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje

Uherské Hradiště (24. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.4.2018 - 10:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.48 9.00
2 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.13 3.00
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.21 2.00
4 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.36 1.00
5 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.54
6 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
7 David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
8 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.12
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.4.2018 - 10:00) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85 6.00
2 René HověžákRené Hověžák 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.92 4.00
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.39
4 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.47
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.52
6 Matěj MichnaMatěj Michna 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.75
7 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.83
8 Marek MičkalMarek Mičkal 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 24.4.2018 - 10:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.77 7.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.88 5.00
3 Vojtěch MotalíkVojtěch Motalík 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.39
4 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.59
5 Daniel ŘíhaDaniel Říha 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.94
6 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.07
7 Marek TomečekMarek Tomeček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
MS Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.48 9.00
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.57
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.77 7.00
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85 6.00
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.88 5.00
6 René HověžákRené Hověžák 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.92 4.00
7 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.13 3.00
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.21 2.00
9 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.36 1.00
10 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.39
10 Vojtěch MotalíkVojtěch Motalík 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.39
12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.47
13 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.52
14 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.54
15 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.59
16 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
17 Matěj MichnaMatěj Michna 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.75
18 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.83
19 David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
20 Daniel ŘíhaDaniel Říha 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.94
21 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.07
21 Marek TomečekMarek Tomeček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
23 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.12
24 Marek MičkalMarek Mičkal 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.45

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.4.2018 - 09:50) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.25 6.00
2 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.40 4.50
3 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.72
4 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.85
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.90
6 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.00
7 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.18
8 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.4.2018 - 09:50) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.21 9.00
2 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.56 1.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.70
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99
5 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.04
6 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.06
7 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.42
MS Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.40 4.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 24.4.2018 - 09:50) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.24 7.00
2 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.50 2.00
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.94
4 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.00
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.01
6 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.08
7 Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.27
MS Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.39
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 24.4.2018 - 09:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.45 3.00
2 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.81
3 Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.45
MS Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.25
MS Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.38
MS Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.05
MS Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.07
Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.21 9.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.24 7.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.25 6.00
4 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.40 4.50
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.40 4.50
6 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.45 3.00
7 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.50 2.00
8 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.56 1.00
9 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.70
10 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.72
11 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.81
12 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.85
13 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.90
14 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.94
15 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99
16 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.00
16 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.00
18 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.01
19 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.04
20 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.05
21 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.06
22 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.07
23 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.08
24 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.18
25 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.25
26 Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.27
27 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.28
28 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.38
29 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.39
30 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.42
31 Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.45
Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS