výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje

Uherské Hradiště (15. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.33 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.65 9.00
3 Adam KroupaAdam Kroupa 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.03 7.00
4 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.18 6.00
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.31 2.00
Adam KundrataAdam Kundrata 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
René HověžákRené Hověžák 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.33 0.50
2 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.52
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.74
4 Matěj MichnaMatěj Michna 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.08
5 Marek MičkalMarek Mičkal 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.36
6 Dominik KadlecDominik Kadlec 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.39
Daniel ŘíhaDaniel Říha 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.78 8.00
2 Samuel IndruchSamuel Indruch 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.20 5.00
3 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.22 4.00
4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.27 3.00
5 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.33 0.50
6 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.38
7 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.35
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.33 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.65 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.78 8.00
4 Adam KroupaAdam Kroupa 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.03 7.00
5 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.18 6.00
6 Samuel IndruchSamuel Indruch 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.20 5.00
7 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.22 4.00
8 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.27 3.00
9 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.31 2.00
10 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.33 0.50
10 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.33 0.50
12 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.38
13 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.52
14 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.53
15 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.74
16 Matěj MichnaMatěj Michna 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.08
17 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.35
18 Marek MičkalMarek Mičkal 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.36
19 Dominik KadlecDominik Kadlec 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.39
Adam KundrataAdam Kundrata 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
René HověžákRené Hověžák 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Daniel ŘíhaDaniel Říha 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.21 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.22 9.00
3 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.33 8.00
4 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.51 6.00
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.52 5.00
6 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.64 4.00
7 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.75 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99 1.00
2 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.02
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.14
4 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.14
5 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.23
6 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.31
MS Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.24
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.96 2.00
2 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.06
3 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.43
4 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47
5 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 09.88
MS Romana KovářováRomana Kovářová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 15.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.38 7.00
2 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.02
3 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.03
4 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.41
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 09.46
6 Michaela VrlováMichaela Vrlová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.21 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.22 9.00
3 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.33 8.00
4 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.38 7.00
5 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.51 6.00
6 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.52 5.00
7 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.64 4.00
8 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.75 3.00
9 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.96 2.00
10 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99 1.00
11 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.02
11 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.02
13 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.03
14 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.06
15 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.14
15 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.14
17 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.23
18 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.24
19 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.31
20 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.41
21 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.43
22 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 09.46
23 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47
24 Michaela VrlováMichaela Vrlová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.48
25 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 09.88
26 Romana KovářováRomana Kovářová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.40

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.71 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 18.29 8.00
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.39 7.00
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.47 6.00
6 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 18.73 5.00
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 19.13 3.00
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.74
Poznámky:
+1,6
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.79 4.00
2 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 20.05 2.00
3 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.24 1.00
4 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.62
5 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
6 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.78
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Poznámky:
+3,4
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.71 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 18.29 8.00
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.39 7.00
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.47 6.00
6 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 18.73 5.00
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.79 4.00
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 19.13 3.00
9 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 20.05 2.00
10 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.24 1.00
11 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.62
12 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.74
13 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
14 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.78
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 19.53 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.75 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 20.43 7.00
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.74 6.00
5 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.22 5.00
6 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 21.49 4.00
7 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.85 2.00
Poznámky:
+1,6
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.74 3.00
2 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.95
MS Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.39
4 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.52
5 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.64
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.90
7 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.75
Poznámky:
+2,1
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 20.14 8.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 21.89 1.00
3 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.67
4 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.94
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.19
Natálie ŠtolarováNatálie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Poznámky:
+1,6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 19.53 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.75 9.00
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 20.14 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 20.43 7.00
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.74 6.00
6 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.22 5.00
7 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 21.49 4.00
8 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.74 3.00
9 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.85 2.00
10 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 21.89 1.00
11 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.95
12 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.39
13 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.52
14 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.64
15 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.67
16 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.90
17 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.94
18 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.19
19 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.75
Natálie ŠtolarováNatálie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.69 11.00
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.27 9.00
3 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.28 8.00
4 Adam KroupaAdam Kroupa 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 41.40 7.00
5 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.06 5.00
6 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 45.21 3.00
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 42.67 6.00
2 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.83 4.00
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.31 2.00
4 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 46.33 1.00
5 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.78
6 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.69 11.00
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.27 9.00
3 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.28 8.00
4 Adam KroupaAdam Kroupa 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 41.40 7.00
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 42.67 6.00
6 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.06 5.00
7 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.83 4.00
8 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 45.21 3.00
9 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.31 2.00
10 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 46.33 1.00
11 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.78
12 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.38
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 42.68 11.00
2 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.86 9.00
3 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 46.91 8.00
4 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 48.42 5.00
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 50.37 3.00
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 51.65 1.50
Klára BanďouchováKlára Banďouchová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.30 7.00
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 48.14 6.00
3 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 49.04 4.00
4 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.65 1.50
5 Michaela VrlováMichaela Vrlová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.16
Simona SalingerováSimona Salingerová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 42.68 11.00
2 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.86 9.00
3 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 46.91 8.00
4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.30 7.00
5 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 48.14 6.00
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 48.42 5.00
7 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 49.04 4.00
8 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 50.37 3.00
9 Barbora VeseláBarbora Veselá 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 51.65 1.50
9 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.65 1.50
11 Michaela VrlováMichaela Vrlová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.16
Klára BanďouchováKlára Banďouchová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 DNS
Simona SalingerováSimona Salingerová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

800 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:15.88 11.00
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:16.50 9.00
3 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:20.34 8.00
4 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:30.11 7.00
5 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:31.01 6.00
6 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 2:32.73 5.00
7 David KryštofDavid Kryštof 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:39.53 4.00
8 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:57.90 3.00
9 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:05.82 2.00
MS Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:24.50
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 2:35.89 11.00
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:35.90 9.00
3 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:36.63 8.00
4 Simona HorákováSimona Horáková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:44.14 7.00
5 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:44.57 6.00
6 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:45.33 5.00
7 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:46.52 4.00
8 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:47.96 3.00
9 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:49.83 2.00
10 Barbora VeseláBarbora Veselá 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:55.58 1.00
11 Eva NovosadováEva Novosadová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:00.51
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:58.85 11.00
2 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 4:59.41 9.00
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 5:01.02 8.00
4 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 5:02.55 7.00
5 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 6:12.74 6.00
Richard VašíčekRichard Vašíček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Tadeáš JurčekaTadeáš Jurčeka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 6:07.96 11.00
2 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 6:09.12 9.00
3 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 6:15.77 8.00
4 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 6:24.77 7.00
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 6:27.24 6.00
6 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 6:38.85 5.00
7 Klára BanďouchováKlára Banďouchová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 7:05.51 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci

(út, 15.5.2018 - 11:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.09 11.00
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 14.12 9.00
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 14.88 8.00
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.40 7.00
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.44 6.00
6 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.96 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.11 11.00
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 16.80 8.00
3 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.25 5.00
4 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 19.42 3.00
5 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.60 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 16.11 9.00
2 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 7.00
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.24 6.00
4 Sára LutonskáSára Lutonská 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.00 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.11 11.00
2 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 16.11 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 16.80 8.00
4 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 7.00
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.24 6.00
6 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.25 5.00
7 Sára LutonskáSára Lutonská 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.00 4.00
8 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 19.42 3.00
9 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.60 2.00

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 12:50) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 27.62 11.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 28.83 9.00
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.82 7.00
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 32.11 6.00
5 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 33.72 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 12:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 29.96 8.00
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.72 5.00
3 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.20 3.00
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 27.62 11.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 28.83 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 29.96 8.00
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.82 7.00
5 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 32.11 6.00
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.72 5.00
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.32
8 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 33.72 4.00
9 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.20 3.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 12:40) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 31.16 11.00
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.56 9.00
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.55 8.00
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.44 6.00
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 35.06 4.00
Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.98 7.00
2 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 34.96 5.00
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 36.13 3.00
4 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.85 2.00
5 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 38.88 1.00
6 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.07
Poznámky:
+1,2
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 31.16 11.00
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.56 9.00
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.55 8.00
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.98 7.00
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.44 6.00
6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 34.96 5.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 35.06 4.00
8 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 36.13 3.00
9 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.85 2.00
10 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 38.88 1.00
11 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.07
Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.82 Body
1 Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.75 ---o--oooxooxoxxx 11.00
2 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.70 --oooo-oooxoxxx 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.60 -----oooxoxxx 8.00
4 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.55 -oooooxxoxxoxxx 7.00
5 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.50 ---ooxooxxx 6.00
6 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.50 --ooooxoxxx 5.00
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.50 -oooxooxoxxx 4.00
8 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.45 --ooxoxxoxxx 3.00
9 Adam HustýAdam Hustý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.30 oooxxx 2.00
10 Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.30 xoooxxx 1.00
11 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.25 xooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.52 Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.50 ---oooooxxx 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.45 ---xooooxxx 9.00
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.40 ooooxxoxoxxx 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 1.35 --oooxxx 7.00
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.35 ooooxxoxxx 6.00
6 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.35 oooxoxxoxxx 5.00
7 Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.30 oooxoxxx 4.00
8 Madgaléna HodulákováMadgaléna Hoduláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.25 oooxxx 3.00
9 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.25 ooxxoxxx 2.00
10 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.15 oxxx 1.00
MS Hana VávrováHana Vávrová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.25
MS Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.30
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS
Lucie KadlecováLucie Kadlecová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.811.912.012.112.212.412.512.61 Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2.01 oxooxxx 11.00
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.91 oxoxxx 9.00
3 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.81 oxxx 8.00
MS Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2.11
MS Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.51
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 15.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.19 0.0 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.61 0.0 9.00
3 Erik BulejkoErik Bulejko
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5.45 0.0 8.00
4 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.37 0.0 7.00
5 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.06 0.0 6.00
6 Samuel IndruchSamuel Indruch
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.79 0.0 5.00
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.61 0.0 4.00
8 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.59 0.0 3.00
9 Matyáš MachMatyáš Mach
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.30 0.0 2.00
10 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.04 0.0 1.00
11 Matěj MichnaMatěj Michna
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.89 0.0
12 Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.88 0.0
René HověžákRené Hověžák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.08 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.01 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.57 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.54 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Karolína VlkováKarolína Vlková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.37 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Ema JanůEma Janů
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Ema FridrichováEma Fridrichová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Victoria JežováVictoria Ježová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
Elizabeth TomkováElizabeth Tomková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie ŠtolarováNatálie Štolarová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.81 0.0 11.00
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10.17 0.0 9.00
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.25 0.0 8.00
4 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.04 0.0 7.00
5 Lucie FojtáchováLucie Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 08.16 0.0 6.00
6 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.02 0.0 5.00
7 Sára FabiánováSára Fabiánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 07.73 0.0 4.00
8 Aneta BřezíkováAneta Březíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 07.44 0.0 3.00
9 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 07.31 0.0 2.00
10 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 07.01 0.0 1.00
11 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 06.80 0.0
12 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 06.30 0.0
MS Romana KovářováRomana Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 05.70
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 15.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 11.21 0.0 11.00
2 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 10.60 0.0 9.00
3 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 10.10 0.0 8.00
4 Jakub ZimekJakub Zimek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 09.65 0.0 7.00
5 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.39 0.0 6.00
6 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.85 0.0 5.00
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 08.70 0.0 4.00
8 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.20 0.0 3.00
9 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 08.15 0.0 2.00
10 Dominik KadlecDominik Kadlec
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 06.72 0.0 1.00
Adam KundrataAdam Kundrata
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 36.37 0.0 11.00
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.69 0.0 9.00
3 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 23.62 0.0 8.00
4 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 22.38 0.0 7.00
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 18.66 0.0 6.00
6 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 17.95 0.0 5.00
7 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 17.55 0.0 4.00
8 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 17.53 0.0 3.00
9 Aneta BřezíkováAneta Březíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16.30 0.0 2.00
10 Sára FabiánováSára Fabiánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 14.98 0.0 1.00
11 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 14.04 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 15.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 30.72 0.0 11.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 28.24 0.0 9.00
3 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 27.85 0.0 8.00
4 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.50 0.0 7.00
5 Jakub ZimekJakub Zimek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 27.17 0.0 6.00
6 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 24.40 0.0 5.00
7 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 24.04 0.0 4.00
8 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 23.45 0.0 3.00
9 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 16.35 0.0 2.00
Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 26.90
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 31.80 0.0 11.00
2 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 25.29 0.0 9.00
3 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.55 0.0 8.00
4 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 21.30 0.0 7.00
5 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 18.99 0.0 6.00
6 Simona HorákováSimona Horáková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 17.05 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 35.76 0.0 11.00
2 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 22.08 0.0 9.00
3 David KryštofDavid Kryštof
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 12.58 0.0 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 39.91 0.0 11.00
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 38.62 0.0 9.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 32.70 0.0 8.00
4 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 28.94 0.0 7.00
5 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.62 0.0 6.00
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 27.42 0.0 5.00
7 Simona SalingerováSimona Salingerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 26.49 0.0 4.00
8 Lucie DittrichováLucie Dittrichová
AK KroměřížAK Kroměříž
05 24.87 0.0 3.00
9 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 24.63 0.0 2.00
10 Simona HorákováSimona Horáková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 24.34 0.0 1.00
11 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.66 0.0
12 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.16 0.0
13 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 22.97 0.0
14 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 22.72 0.0
15 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20.93 0.0
16 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 15.32 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 38.17 0.0 11.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 33.26 0.0 9.00
3 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 32.24 0.0 8.00
4 Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 28.52 0.0 7.00
5 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 27.55 0.0 6.00
6 Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 25.29 0.0 5.00
7 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 25.15 0.0 4.00
8 David KryštofDavid Kryštof
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 22.96 0.0 3.00
9 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 22.77 0.0 2.00
10 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 22.54 0.0 1.00
11 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20.03 0.0
12 Michael SchestauberMichael Schestauber
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 17.41 0.0
13 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13.53 0.0
Marek TomečekMarek Tomeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.0
Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků