Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje

Uherské Hradiště (15. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.71 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 18.29 8.00
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.39 7.00
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.47 6.00
6 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 18.73 5.00
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 19.13 3.00
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.74
Poznámky:
+1,6
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.79 4.00
2 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 20.05 2.00
3 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.24 1.00
4 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.62
5 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
6 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.78
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Poznámky:
+3,4
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.58 11.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.71 9.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 18.29 8.00
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.39 7.00
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.47 6.00
6 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 18.73 5.00
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.79 4.00
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 19.13 3.00
9 Martin ViznerMartin Vizner 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 20.05 2.00
10 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.24 1.00
11 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.62
12 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.74
13 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
14 Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.78
Artur ŽižkaArtur Žižka 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 19.53 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.75 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 20.43 7.00
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.74 6.00
5 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.22 5.00
6 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 21.49 4.00
7 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.85 2.00
Poznámky:
+1,6
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.74 3.00
2 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.95
MS Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.39
4 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.52
5 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.64
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.90
7 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.75
Poznámky:
+2,1
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 20.14 8.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 21.89 1.00
3 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.67
4 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.94
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.19
Natálie ŠtolarováNatálie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Poznámky:
+1,6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 19.53 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.75 9.00
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 20.14 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 20.43 7.00
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.74 6.00
6 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.22 5.00
7 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 21.49 4.00
8 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.74 3.00
9 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.85 2.00
10 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 21.89 1.00
11 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.95
12 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.39
13 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.52
14 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.64
15 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.67
16 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.90
17 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.94
18 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.19
19 Dieynaba KandjiDieynaba Kandji 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.75
Natálie ŠtolarováNatálie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS