výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Věry Bušové Gilkové

Blansko (29. 4. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 12:05) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 00.0
Jiří BártaJiří Bárta 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 00.0
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.38
2 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.94
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.05
4 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.39
5 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 12.77
6 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.27
7 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13.70
Celkem 9 závodníků

100 m - Žáci

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.49 558.00
2 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 15.27 156.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 12:05) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 8 12.06
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.49
3 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 15.27
4 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 16.22
5 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 16.75
6 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 18.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 12:05) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 16.60
2 Denis ElingerDenis Elinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 16.72
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 17.77
4 Šimon ElingerŠimon Elinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 17.94
5 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 10 18.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 8 12.06
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.49
3 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 15.27
4 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 16.22
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 16.60
6 Denis ElingerDenis Elinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 16.72
7 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 16.75
8 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 17.77
9 Šimon ElingerŠimon Elinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 17.94
10 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 18.12
11 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 10 18.68

100 m - Ml. žáci

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 16.22 72.00
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.60 46.00
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.75 38.00
4 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 17.77 1.00
5 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.12 0.00
6 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 18.68 0.00
Martin NečasMartin Nečas 09 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
David KučeraDavid Kučera 06 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 00.0
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 11:50) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.63
2 Martina MinářováMartina Minářová 01 ASK BlanskoASK Blansko 14.66
3 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.93
4 Anna VrzalováAnna Vrzalová 99 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 16.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 11:50) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.56
2 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.96
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.56
2 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.63
3 Martina MinářováMartina Minářová 01 ASK BlanskoASK Blansko 14.66
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.93
5 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.96
6 Anna VrzalováAnna Vrzalová 99 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 16.04

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 11:50) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.51
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.18
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.36
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 14.58
5 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 15.07
6 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 15.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 11:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.44
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.15
3 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.54
4 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.63
5 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 19.18
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.4.2018 - 11:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.94
2 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 16.78
3 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 16.89
4 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 17.04
5 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 17.22
6 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 20.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.51
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.18
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.36
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 14.58
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.94
6 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 15.07
7 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.44
8 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 15.52
9 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.15
10 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.54
11 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.63
12 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 16.78
13 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 16.89
14 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 17.04
15 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 17.22
16 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 19.18
17 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 20.01

100 m - Ml. žákyně

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.51 683.00
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.18 576.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.36 549.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 14.58 516.00
5 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 15.52 388.00
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.15 311.00
7 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.54 267.00
8 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 16.63 257.00
9 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 16.78 241.00
10 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 16.89 230.00
11 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 17.04 215.00
12 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 17.22 198.00
13 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 19.18 52.00
14 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 20.01 17.00
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 00.0
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Celkem 21 závodníků