Memoriál Věry Bušové Gilkové
Blansko (29. 4. 2018)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 12:05) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht | 99 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 00.0 | ||||||||||||||||
Jiří BártaJiří Bárta | 77 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 00.0 | ||||||||||||||||
1 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 11.38 | |||||||||||||||
2 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11.94 | |||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12.05 | |||||||||||||||
4 | Adam PernicaAdam Pernica | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 12.39 | |||||||||||||||
5 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 12.77 | |||||||||||||||
6 | Adam HrnčířAdam Hrnčíř | 01 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 13.27 | |||||||||||||||
7 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 13.70 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m - Žáci
(so, 28.4.2018 - 22:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12.49 | 558.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik SchulzDominik Schulz | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 15.27 | 156.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 12:05) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 8 | 12.06 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 12.49 | ||||||||||||||
3 | Dominik SchulzDominik Schulz | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 9 | 15.27 | ||||||||||||||
4 | Jakub MarekJakub Marek | 06 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 6 | 16.22 | ||||||||||||||
5 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11 | 16.75 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MedekLukáš Medek | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 18.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 12:05) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 16.60 | ||||||||||||||
2 | Denis ElingerDenis Elinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 16.72 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 5 | 17.77 | ||||||||||||||
4 | Šimon ElingerŠimon Elinger | 09 | ASK Blansko | 1 | 17.94 | ||||||||||||||
5 | Tomáš SovaTomáš Sova | 09 | Předkláštěří | 10 | 18.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 8 | 12.06 | ||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 12.49 | ||||
3 | Dominik SchulzDominik Schulz | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 9 | 15.27 | ||||
4 | Jakub MarekJakub Marek | 06 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 6 | 16.22 | ||||
5 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 16.60 | ||||
6 | Denis ElingerDenis Elinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 16.72 | ||||
7 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11 | 16.75 | ||||
8 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 5 | 17.77 | ||||
9 | Šimon ElingerŠimon Elinger | 09 | ASK Blansko | 1 | 17.94 | ||||
10 | Lukáš MedekLukáš Medek | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 18.12 | ||||
11 | Tomáš SovaTomáš Sova | 09 | Předkláštěří | 10 | 18.68 |
100 m - Ml. žáci
(so, 28.4.2018 - 22:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MarekJakub Marek | 06 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 16.22 | 72.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.60 | 46.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.75 | 38.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 17.77 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MedekLukáš Medek | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.12 | 0.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš SovaTomáš Sova | 09 | Předkláštěří | 18.68 | 0.00 | ||||||||||||||
Martin NečasMartin Nečas | 09 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
David KučeraDavid Kučera | 06 | TJ Sokol Bílovice nad Svitavou | 00.0 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 11:50) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 14.63 | |||||||||||||||
2 | Martina MinářováMartina Minářová | 01 | ASK Blansko | 14.66 | |||||||||||||||
3 | Sára KopřivováSára Kopřivová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.93 | |||||||||||||||
4 | Anna VrzalováAnna Vrzalová | 99 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 16.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 11:50) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14.56 | |||||||||||||||
2 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14.96 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14.56 | |||||
2 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 14.63 | |||||
3 | Martina MinářováMartina Minářová | 01 | ASK Blansko | 14.66 | |||||
4 | Sára KopřivováSára Kopřivová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.93 | |||||
5 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14.96 | |||||
6 | Anna VrzalováAnna Vrzalová | 99 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 16.04 |
100 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 11:50) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 13.51 | |||||||||||||||
2 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.18 | |||||||||||||||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.36 | |||||||||||||||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 14.58 | |||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 15.07 | |||||||||||||||
6 | Anna KopalováAnna Kopalová | 05 | ASK Blansko | 15.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 11:50) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.44 | |||||||||||||||
2 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.15 | |||||||||||||||
3 | Agáta HomolkováAgáta Homolková | 06 | ASK Blansko | 16.54 | |||||||||||||||
4 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 16.63 | |||||||||||||||
5 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 19.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 29.4.2018 - 11:50) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.94 | |||||||||||||||
2 | Klára ZukalováKlára Zukalová | 05 | ASK Blansko | 16.78 | |||||||||||||||
3 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 16.89 | |||||||||||||||
4 | Denisa SedlákováDenisa Sedláková | 07 | ASK Blansko | 17.04 | |||||||||||||||
5 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 17.22 | |||||||||||||||
6 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 08 | ASK Blansko | 20.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 13.51 | |||||
2 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.18 | |||||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.36 | |||||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 14.58 | |||||
5 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.94 | |||||
6 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 15.07 | |||||
7 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.44 | |||||
8 | Anna KopalováAnna Kopalová | 05 | ASK Blansko | 15.52 | |||||
9 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.15 | |||||
10 | Agáta HomolkováAgáta Homolková | 06 | ASK Blansko | 16.54 | |||||
11 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 16.63 | |||||
12 | Klára ZukalováKlára Zukalová | 05 | ASK Blansko | 16.78 | |||||
13 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 16.89 | |||||
14 | Denisa SedlákováDenisa Sedláková | 07 | ASK Blansko | 17.04 | |||||
15 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 17.22 | |||||
16 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 19.18 | |||||
17 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 08 | ASK Blansko | 20.01 |
100 m - Ml. žákyně
(so, 28.4.2018 - 22:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 13.51 | 683.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.18 | 576.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.36 | 549.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 14.58 | 516.00 | ||||||||||||||
5 | Anna KopalováAnna Kopalová | 05 | ASK Blansko | 15.52 | 388.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.15 | 311.00 | ||||||||||||||
7 | Agáta HomolkováAgáta Homolková | 06 | ASK Blansko | 16.54 | 267.00 | ||||||||||||||
8 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 16.63 | 257.00 | ||||||||||||||
9 | Klára ZukalováKlára Zukalová | 05 | ASK Blansko | 16.78 | 241.00 | ||||||||||||||
10 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 16.89 | 230.00 | ||||||||||||||
11 | Denisa SedlákováDenisa Sedláková | 07 | ASK Blansko | 17.04 | 215.00 | ||||||||||||||
12 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 17.22 | 198.00 | ||||||||||||||
13 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 19.18 | 52.00 | ||||||||||||||
14 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 08 | ASK Blansko | 20.01 | 17.00 | ||||||||||||||
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Hana KielarováHana Kielarová | 03 | TJ Sokol Bílovice nad Svitavou | 00.0 | ||||||||||||||||
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 00.0 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |