Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Věry Bušové Gilkové

Blansko (29. 4. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 13:15) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.20
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25.18
3 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 26.92
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 13:15) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 24.53
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.86
3 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 25.91
4 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 26.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.20
2 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 24.53
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.86
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25.18
5 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 25.91
6 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 26.88
7 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 26.92
8 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27.97

200 m - Žáci

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.86 618.00
2 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 30.17 242.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 13:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 30.17
2 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 33.28
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.26
4 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 37.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 13:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis ElingerDenis Elinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 34.71
2 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.16
3 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 39.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 29.4.2018 - 13:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.72
2 Šimon ElingerŠimon Elinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 37.64
3 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 39.08
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SchulzDominik Schulz 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 30.17
2 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 33.28
3 Denis ElingerDenis Elinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 34.71
4 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.26
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.72
6 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 37.42
7 Šimon ElingerŠimon Elinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 37.64
8 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.16
9 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 39.08
10 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 39.98

200 m - Ml. žáci

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 33.28 96.00
2 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.26 36.00
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.72 25.00
4 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 37.42 2.00
5 Lukáš MedekLukáš Medek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.16 0.00
6 Tomáš SovaTomáš Sova 09 PředkláštěříPředkláštěří 39.98 0.00
Martin NečasMartin Nečas 09 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
David KučeraDavid Kučera 06 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 00.0
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 13:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 26.51
2 Martina PapežováMartina Papežová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.53
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.72
4 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.35
5 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 13:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 30.19
2 Eva VlkováEva Vlková 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 30.38
3 Anna VrzalováAnna Vrzalová 99 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 30.73
4 Marie PohlováMarie Pohlová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 31.62
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 26.51
2 Martina PapežováMartina Papežová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.53
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.72
4 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 30.19
5 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.35
6 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.36
7 Eva VlkováEva Vlková 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 30.38
8 Anna VrzalováAnna Vrzalová 99 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 30.73
9 Marie PohlováMarie Pohlová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 31.62
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNS

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.4.2018 - 13:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 27.72
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 29.45
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 30.34
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 30.64
5 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.4.2018 - 13:00) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.72
2 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.14
3 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.54
4 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 41.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.4.2018 - 13:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.06
2 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 35.31
3 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 35.54
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 36.77
5 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 38.60
6 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 43.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 27.72
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 29.45
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 30.34
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 30.64
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.06
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.72
7 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.14
8 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.20
9 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.54
10 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 35.31
11 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 35.54
12 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 36.77
13 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 38.60
14 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 41.46
15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 43.10

200 m - Ml. žákyně

(so, 28.4.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 27.72 653.00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 29.45 521.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 30.34 459.00
4 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.72 254.00
5 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.14 233.00
6 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.20 229.00
7 Agáta HomolkováAgáta Homolková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34.54 213.00
8 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 35.31 177.00
9 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ASK BlanskoASK Blansko 35.54 167.00
10 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 36.06 145.00
11 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 36.77 117.00
12 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 38.60 58.00
13 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 41.46 5.00
14 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 43.10 0.00
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 00.0
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 00.0
Celkem 21 závodníků