výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců

Blansko (30. 9. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 12.39 0.0
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 11.24 0.0
3 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 10.29 0.0
4 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 10.16 0.0
5 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 10.05 0.0
6 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 10.01 0.0
7 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 09.45 0.0
8 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 08.99 0.0
9 Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
05 08.47 0.0
10 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 08.39 0.0
11 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 08.25 0.0
12 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 07.83 0.0
13 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 07.40 0.0
14 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.29 0.0
15 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
06 06.75 0.0
16 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.72 0.0
Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 DNS 0.0
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS 0.0
Celkem 18 závodníků