Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (9. 6. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:57.17 11.00
2 284 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.30 9.00
3 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:59.38 8.00
4 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.76 7.00
5 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:01.10 5.00
6 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:02.30 4.00
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:00.87
MS Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 1:56.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 238 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.26 6.00
2 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:05.75 3.00
3 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:07.01 2.00
4 185 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:07.93 1.00
5 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:08.41
6 171 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:09.44
7 136 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:10.02
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 1:56.88
2 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:57.17 11.00
3 284 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.30 9.00
4 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:59.38 8.00
5 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.76 7.00
6 238 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.26 6.00
7 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:00.87
8 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:01.10 5.00
9 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:02.30 4.00
10 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:05.75 3.00
11 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:07.01 2.00
12 185 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:07.93 1.00
13 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:08.41
14 171 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:09.44
15 136 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:10.02
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 2:21.19 11.00
2 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:22.81 9.00
3 296 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 2:24.03 8.00
4 290 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:25.51 7.00
5 30 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:28.67 6.00
6 287 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:44.35 5.00
7 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:46.62 4.00
8 294 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:50.10 3.00
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:21.04
29 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků