výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D

Praha-Stromovka (21. 6. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 10.56 24.00
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 11.45 22.00
3 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.15 20.00
4 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.62 15.00
5 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 13.14 13.00
6 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.30 12.00
Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 11.11 23.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 11.89 21.00
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 12.28 18.00
4 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 12.74 14.00
5 Marek NezkusilMarek Nezkusil 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.38 11.00
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.23 19.00
2 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 12.29 17.00
3 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.43 16.00
4 Josef MaivaldJosef Maivald 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 13.44 10.00
5 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.60 9.00
6 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 14.53 8.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 10.56 24.00
2 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 11.11 23.00
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 11.45 22.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 11.89 21.00
5 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.15 20.00
6 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.23 19.00
7 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 12.28 18.00
8 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 12.29 17.00
9 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.43 16.00
10 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.62 15.00
11 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 12.74 14.00
12 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 13.14 13.00
13 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.30 12.00
14 Marek NezkusilMarek Nezkusil 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.38 11.00
15 Josef MaivaldJosef Maivald 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 13.44 10.00
16 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.60 9.00
17 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 14.53 8.00
Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 DNS
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 10.02 24.00
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.17 23.00
3 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.17 21.00
4 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 12.49 19.00
5 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 13.37 15.00
Klára HonsůKlára Honsů 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 DNS
Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 11.44 22.00
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.29 16.00
3 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 13.74 13.00
4 Nela RejtharováNela Rejtharová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.80 12.00
5 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.37 10.00
6 Markéta PilnáMarkéta Pilná 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 20.14 8.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.32 20.00
2 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 12.63 18.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.72 17.00
4 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.66 14.00
5 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.93 11.00
6 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 15.01 9.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 10.02 24.00
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.17 23.00
3 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 11.44 22.00
4 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.17 21.00
5 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.32 20.00
6 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 12.49 19.00
7 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 12.63 18.00
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.72 17.00
9 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.29 16.00
10 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 13.37 15.00
11 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.66 14.00
12 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 13.74 13.00
13 Nela RejtharováNela Rejtharová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.80 12.00
14 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.93 11.00
15 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.37 10.00
16 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 15.01 9.00
17 Markéta PilnáMarkéta Pilná 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 20.14 8.00
Klára HonsůKlára Honsů 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 DNS
Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 DNS