4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D
Praha - Stromovka (21. 6. 2018)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub LiškaJakub Liška | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Albert BogušovskýAlbert Bogušovský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 24.41 | 18.00 | |||||||||||||
2 | Michael DušekMichael Dušek | 05 | SK Jeseniova C | 2 | 26.72 | 13.00 | |||||||||||||
3 | Petr VáverkaPetr Váverka | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 28.00 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova A | 2 | 19.89 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 20.82 | 23.00 | |||||||||||||
3 | Tobias AjibTobias Ajib | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 23.53 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 24.65 | 16.00 | |||||||||||||
5 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 4 | 24.98 | 14.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eda VlčekEda Vlček | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jan BorovičkaJan Borovička | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | DNS | |||||||||||||||
Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 22.97 | 22.00 | |||||||||||||
2 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 23.70 | 20.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán KottŠtěpán Kott | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 26.88 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matěj PekárekMatěj Pekárek | 06 | SK Jeseniova B | 5 | 23.93 | 19.00 | |||||||||||||
2 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 24.45 | 17.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 2 | 24.73 | 15.00 | |||||||||||||
MS | David RajchartDavid Rajchart | 05 | SK Jeseniova B | 3 | 22.51 | ||||||||||||||
MS | Dalibor ŤulákDalibor Ťulák | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | 23.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova A | 2 | 19.89 | 24.00 | |||
2 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 20.82 | 23.00 | |||
3 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | SK Jeseniova B | 3 | 22.51 | ||||
4 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 22.97 | 22.00 | |||
5 | Dalibor ŤulákDalibor Ťulák | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | 23.03 | ||||
6 | Tobias AjibTobias Ajib | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 23.53 | 21.00 | |||
7 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 23.70 | 20.00 | |||
8 | Matěj PekárekMatěj Pekárek | 06 | SK Jeseniova B | 5 | 23.93 | 19.00 | |||
9 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 24.41 | 18.00 | |||
10 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 24.45 | 17.00 | |||
11 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 24.65 | 16.00 | |||
12 | Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 2 | 24.73 | 15.00 | |||
13 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 4 | 24.98 | 14.00 | |||
14 | Michael DušekMichael Dušek | 05 | SK Jeseniova C | 2 | 26.72 | 13.00 | |||
15 | Štěpán KottŠtěpán Kott | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 26.88 | 12.00 | |||
16 | Petr VáverkaPetr Váverka | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 28.00 | 11.00 | |||
Jakub LiškaJakub Liška | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS | |||||
Albert BogušovskýAlbert Bogušovský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 5 | DNS | |||||
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 1 | DNS | |||||
Eda VlčekEda Vlček | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 1 | DNS | |||||
Jan BorovičkaJan Borovička | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | DNS | |||||
Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 4 | DNS | |||||
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matylda HaasováMatylda Haasová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | 21.52 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 23.26 | 17.00 | |||||||||||||
3 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | SK Jeseniova A | 2 | 23.98 | 14.00 | |||||||||||||
4 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova A | 5 | 25.08 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška DolejšíEliška Dolejší | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 23.09 | 20.00 | |||||||||||||
2 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 23.21 | 18.00 | |||||||||||||
3 | Anna DejmkováAnna Dejmková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 24.88 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VávrováKristýna Vávrová | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 22.32 | 22.00 | |||||||||||||
2 | Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 23.10 | 19.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana KojanováZuzana Kojanová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 23.99 | 13.00 | |||||||||||||
4 | Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová | 05 | SK Jeseniova B | 2 | 24.06 | 12.00 | |||||||||||||
5 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 05 | SK Jeseniova B | 3 | 26.58 | 2.50 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HallerováVeronika Hallerová | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 23.32 | 16.00 | |||||||||||||
2 | Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 2 | 23.91 | 15.00 | |||||||||||||
3 | Eliška SyberováEliška Syberová | 05 | SK Jeseniova B | 6 | 24.12 | 11.00 | |||||||||||||
4 | Natálie ErbertováNatálie Erbertová | 05 | SK Jeseniova C | 4 | 24.66 | 10.00 | |||||||||||||
5 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 24.67 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora SálováBarbora Sálová | 06 | SK Jeseniova C | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová | 05 | SK Jeseniova C | 4 | 21.92 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PánkováKristýna Pánková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | 22.41 | 21.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 25.77 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Carolina KofroňováCarolina Kofroňová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 26.56 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 18:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie PlochováLucie Plochová | 05 | SK Jeseniova B | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Barbora HrabákováBarbora Hrabáková | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 3 | 25.67 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Lucie DrtíkováLucie Drtíková | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 26.58 | 2.50 | |||||||||||||
MS | Magdalena KlírováMagdalena Klírová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 23.26 | ||||||||||||||
MS | 9 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 22.14 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matylda HaasováMatylda Haasová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | 21.52 | 24.00 | |||
2 | Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová | 05 | SK Jeseniova C | 4 | 21.92 | 23.00 | |||
3 | 9 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 22.14 | |||
4 | Kristýna VávrováKristýna Vávrová | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 22.32 | 22.00 | |||
5 | Kristýna PánkováKristýna Pánková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | 22.41 | 21.00 | |||
6 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 23.09 | 20.00 | |||
7 | Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 23.10 | 19.00 | |||
8 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 23.21 | 18.00 | |||
9 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 23.26 | 17.00 | |||
9 | Magdalena KlírováMagdalena Klírová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 23.26 | ||||
11 | Veronika HallerováVeronika Hallerová | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 23.32 | 16.00 | |||
12 | Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 2 | 23.91 | 15.00 | |||
13 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | SK Jeseniova A | 2 | 23.98 | 14.00 | |||
14 | Zuzana KojanováZuzana Kojanová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 23.99 | 13.00 | |||
15 | Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová | 05 | SK Jeseniova B | 2 | 24.06 | 12.00 | |||
16 | Eliška SyberováEliška Syberová | 05 | SK Jeseniova B | 6 | 24.12 | 11.00 | |||
17 | Natálie ErbertováNatálie Erbertová | 05 | SK Jeseniova C | 4 | 24.66 | 10.00 | |||
18 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 24.67 | 9.00 | |||
19 | Anna DejmkováAnna Dejmková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 24.88 | 8.00 | |||
20 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova A | 5 | 25.08 | 7.00 | |||
21 | Barbora HrabákováBarbora Hrabáková | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 3 | 25.67 | 6.00 | |||
22 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 25.77 | 5.00 | |||
23 | Carolina KofroňováCarolina Kofroňová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 26.56 | 4.00 | |||
24 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 05 | SK Jeseniova B | 3 | 26.58 | 2.50 | |||
24 | Lucie DrtíkováLucie Drtíková | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 26.58 | 2.50 | |||
Eliška DolejšíEliška Dolejší | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | DNS | |||||
Barbora SálováBarbora Sálová | 06 | SK Jeseniova C | 6 | DNS | |||||
Lucie PlochováLucie Plochová | 05 | SK Jeseniova B | 6 | DNS |