Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D

Praha-Stromovka (21. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 24.41 18.00
2 Michael DušekMichael Dušek 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 26.72 13.00
3 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.00 11.00
Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 DNS
Albert BogušovskýAlbert Bogušovský 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.89 24.00
2 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.82 23.00
3 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 23.53 21.00
4 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 24.65 16.00
5 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 4 24.98 14.00
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.97 22.00
2 David DuroňDavid Duroň 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.70 20.00
3 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 26.88 12.00
Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 1 DNS
Jan BorovičkaJan Borovička 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.93 19.00
2 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.45 17.00
3 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 2 24.73 15.00
MS David RajchartDavid Rajchart 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.51
MS Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.03
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.89 24.00
2 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.82 23.00
3 David RajchartDavid Rajchart 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.51
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.97 22.00
5 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.03
6 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 23.53 21.00
7 David DuroňDavid Duroň 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.70 20.00
8 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.93 19.00
9 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 24.41 18.00
10 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.45 17.00
11 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 24.65 16.00
12 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 2 24.73 15.00
13 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 4 24.98 14.00
14 Michael DušekMichael Dušek 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 26.72 13.00
15 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 26.88 12.00
16 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.00 11.00
Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 DNS
Albert BogušovskýAlbert Bogušovský 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 5 DNS
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 1 DNS
Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 1 DNS
Jan BorovičkaJan Borovička 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 4 DNS
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 21.52 24.00
2 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 23.26 17.00
3 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 23.98 14.00
4 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 25.08 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.09 20.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 23.21 18.00
3 Anna DejmkováAnna Dejmková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 24.88 8.00
Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 22.32 22.00
2 Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.10 19.00
3 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.99 13.00
4 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 24.06 12.00
5 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 26.58 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.32 16.00
2 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 2 23.91 15.00
3 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.12 11.00
4 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.66 10.00
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 24.67 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 21.92 23.00
2 Kristýna PánkováKristýna Pánková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 22.41 21.00
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 25.77 5.00
4 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.56 4.00
Barbora SálováBarbora Sálová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 3 25.67 6.00
2 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 26.58 2.50
Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 DNS
MS Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.26
MS 9 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 22.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 21.52 24.00
2 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 21.92 23.00
3 9 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 22.14
4 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 22.32 22.00
5 Kristýna PánkováKristýna Pánková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 22.41 21.00
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.09 20.00
7 Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.10 19.00
8 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 23.21 18.00
9 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 23.26 17.00
9 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.26
11 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 23.32 16.00
12 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 2 23.91 15.00
13 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 23.98 14.00
14 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.99 13.00
15 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 24.06 12.00
16 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.12 11.00
17 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.66 10.00
18 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 24.67 9.00
19 Anna DejmkováAnna Dejmková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 24.88 8.00
20 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 25.08 7.00
21 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 3 25.67 6.00
22 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 25.77 5.00
23 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.56 4.00
24 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 26.58 2.50
24 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 26.58 2.50
Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 DNS
Barbora SálováBarbora Sálová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 DNS
Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 DNS