Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města

Kadaň (31. 5. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 15:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.98
2 43 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.74
3 37 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.01
4 40 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.05
5 19 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.60
6 30 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 23.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 15:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.19
2 42 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.44
3 41 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.63
4 25 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.74
5 29 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 15:10) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.26
2 33 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.33
3 31 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.70
4 26 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 27.42
5 27 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.98
2 43 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.74
3 37 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.01
4 40 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.05
5 45 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.26
6 19 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.60
6 30 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 23.60
8 28 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.19
9 33 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.33
10 42 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.44
11 41 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.63
12 25 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.74
13 29 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 24.82
14 31 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.70
15 26 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 27.42
16 27 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.49

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 15:20) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.46
2 102 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 26.59
3 101 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.70
4 53 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.26
5 105 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.41
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 15:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 27.32
2 104 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 27.71
3 78 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 28.25
4 76 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 29.21
5 77 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 31.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.46
2 102 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 26.59
3 101 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.70
4 53 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.26
5 75 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 27.32
6 105 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.41
7 104 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 27.71
8 78 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 28.25
9 76 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 29.21
10 77 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 31.66