výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo

Frýdek-Místek (19. 6. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 19.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 36.97 11.00
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.30 9.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 38.49 8.00
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 39.06 7.00
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 39.79 6.00
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 19.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 40.16 5.00
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 40.24 4.00
3 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 42.17 3.00
4 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.70
Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 19.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.70 1.00
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.17
3 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 47.39
4 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 48.58
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 19.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 42.50 2.00
2 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.76
3 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 49.37
David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 36.97 11.00
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.30 9.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 38.49 8.00
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 39.06 7.00
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 39.79 6.00
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 40.16 5.00
7 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 40.24 4.00
8 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 42.17 3.00
9 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 42.50 2.00
10 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.70 1.00
11 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.70
12 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.76
13 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.17
14 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 47.39
15 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 48.58
16 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 49.37
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 DNS
Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 DNS
David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 19.6.2018 - 17:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.28 11.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.71 8.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 43.74 7.00
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 44.98 6.00
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.36 3.00
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 19.6.2018 - 17:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.68 5.00
2 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 45.96 4.00
3 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 46.51 2.00
4 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 46.70 1.00
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 49.14
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 19.6.2018 - 17:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 42.84 9.00
2 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 50.52
3 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 51.83
4 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 54.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.28 11.00
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 42.84 9.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.71 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 43.74 7.00
5 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 44.98 6.00
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.68 5.00
7 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 45.96 4.00
8 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.36 3.00
9 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 46.51 2.00
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 46.70 1.00
11 Johana BierskáJohana Bierská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 49.14
12 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 50.52
13 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 51.83
14 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 54.35
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS