výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo

Frýdek-Místek (21. 6. 2018)
800 m - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 060508 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:28.12 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:28.69 9.00
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:31.05 8.00
800 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:32.48 11.00
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:38.28 9.00
3 Ema FinsterlováEma Finsterlová 051204 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:39.19 8.00
1500 m - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 050331 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5:03.48 11.00
2 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:23.68 9.00
3 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5:39.61 8.00
1500 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5:26.49 11.00
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 050308 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5:26.91 9.00
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 051028 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:27.47 8.00
Chůze dráha 1000m - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 060619 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:59.95 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6:11.15 9.00
3 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:03.47 8.00
Chůze dráha 1000m - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 051028 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:17.88 11.00
2 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:18.90 9.00
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:19.20 8.00