Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B

Nýřany (22. 5. 2018)
60 m - Ml. žáci (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 08.50 7.00
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.51 5.00
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.73 4.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 08.55 11.00
2 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.96 9.00
3 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 09.12 8.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 09.17 4.00
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.21 3.00
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 09.29 2.00
800 m - Ml. žáci (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:29.95 7.00
2 20 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:33.69 5.00
3 4 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2:46.10 4.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11.09 7.00
2 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.11 5.00
3 1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.56 4.00
4 x 60 m - Ml. žáci (úterý, 22.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Varga, Houdek, Hvízdal, Ruttner Varga, Houdek, Hvízdal, Ruttner TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 36.09 7.00
2 Blacký, Pikali, Pikali, Skala Blacký, Pikali, Pikali, Skala MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 37.10 5.00
3 Röman, Křížek, Žáček, Jung Röman, Křížek, Žáček, Jung MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 38.56 4.00