Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B

Nýřany (22. 5. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Varga, Houdek, Hvízdal, Ruttner Varga, Houdek, Hvízdal, Ruttner TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 36.09 7.00
2 Blacký, Pikali, Pikali, Skala Blacký, Pikali, Pikali, Skala MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 37.10 5.00
3 Röman, Křížek, Žáček, Jung Röman, Křížek, Žáček, Jung MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 38.56 4.00
4 Kašík, Beneš, Tesárek, Petrovič Kašík, Beneš, Tesárek, Petrovič TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 39.18 3.00
5 Fujan, Řehoř, Psutka, Švantner Fujan, Řehoř, Psutka, Švantner AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 39.52 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Míková, Růžičková, Nosková, Tomášková Míková, Růžičková, Nosková, Tomášková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 36.41 11.00
2 Šimáčková, Štíbrová, Koubková, Cvachová Šimáčková, Štíbrová, Koubková, Cvachová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 36.62 9.00
3 10 Kubecová, Kubecová, Marzová, Kozáková Kubecová, Kubecová, Marzová, Kozáková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 36.64 8.00
4 Andrlová, Mužíková, Matúšková, Löblová Andrlová, Mužíková, Matúšková, Löblová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 37.58 7.00
5 Jiroušková, Wittmannová, Dunová, Fárková Jiroušková, Wittmannová, Dunová, Fárková ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 39.80 2.00
6 Hawlová, Langmaierová, Bednárová, Šperlová Hawlová, Langmaierová, Bednárová, Šperlová TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 40.68 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelíková, Kůsová, Pacholíčková, Kadlecová Chmelíková, Kůsová, Pacholíčková, Kadlecová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 38.65 6.00
2 Fronková, Nováková, Hanzlíková, Křížová Fronková, Nováková, Hanzlíková, Křížová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 38.90 5.00
3 22 Strnadová, Skalová, Křepelová, Lahodová Strnadová, Skalová, Křepelová, Lahodová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 39.44 4.00
4 Lhotáková, Hájková, Batíková, Tlamsová Lhotáková, Hájková, Batíková, Tlamsová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 39.55 3.00
MS Schinabková, Janáková, Králová, Azari Schinabková, Janáková, Králová, Azari AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 34.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schinabková, Janáková, Králová, Azari Schinabková, Janáková, Králová, Azari AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 34.87
2 47 Míková, Růžičková, Nosková, Tomášková Míková, Růžičková, Nosková, Tomášková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 36.41 11.00
3 Šimáčková, Štíbrová, Koubková, Cvachová Šimáčková, Štíbrová, Koubková, Cvachová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 36.62 9.00
4 10 Kubecová, Kubecová, Marzová, Kozáková Kubecová, Kubecová, Marzová, Kozáková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 36.64 8.00
5 Andrlová, Mužíková, Matúšková, Löblová Andrlová, Mužíková, Matúšková, Löblová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 37.58 7.00
6 Chmelíková, Kůsová, Pacholíčková, Kadlecová Chmelíková, Kůsová, Pacholíčková, Kadlecová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 38.65 6.00
7 Fronková, Nováková, Hanzlíková, Křížová Fronková, Nováková, Hanzlíková, Křížová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 38.90 5.00
8 22 Strnadová, Skalová, Křepelová, Lahodová Strnadová, Skalová, Křepelová, Lahodová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 39.44 4.00
9 Lhotáková, Hájková, Batíková, Tlamsová Lhotáková, Hájková, Batíková, Tlamsová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 39.55 3.00
10 Jiroušková, Wittmannová, Dunová, Fárková Jiroušková, Wittmannová, Dunová, Fárková ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 39.80 2.00
11 Hawlová, Langmaierová, Bednárová, Šperlová Hawlová, Langmaierová, Bednárová, Šperlová TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 40.68 1.00