výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV

TJ Slezan Frýdek-Místek (15. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 07.78 625.00
2 Antonín BorákAntonín Borák 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 07.92 583.00
3 Filip MalichFilip Malich 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 08.27 484.00
4 Viktor DlouhýViktor Dlouhý 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 08.28 481.00
5 Vojtěch KrpecVojtěch Krpec 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 7 08.65 386.00
6 Marek ŠulcMarek Šulc 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1 08.80 350.00
7 David BednářDavid Bednář 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 08.83 343.00
David PlucnaraDavid Plucnara 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik BartošPatrik Bartoš 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 07.92 583.00
2 Jan PaličkaJan Palička 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 08.15 517.00
3 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2 08.47 431.00
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 08.57 406.00
5 René ŠnytaRené Šnyta 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 1 08.60 398.00
6 Jan KnapekJan Knapek 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 08.66 383.00
7 Matyáš OchmanMatyáš Ochman 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 6 08.80 350.00
8 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 09.05 293.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 07.78 625.00
2 Antonín BorákAntonín Borák 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 07.92 583.00
2 Patrik BartošPatrik Bartoš 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 07.92 583.00
4 Jan PaličkaJan Palička 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 08.15 517.00
5 Filip MalichFilip Malich 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 08.27 484.00
6 Viktor DlouhýViktor Dlouhý 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 08.28 481.00
7 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2 08.47 431.00
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 08.57 406.00
9 René ŠnytaRené Šnyta 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 1 08.60 398.00
10 Vojtěch KrpecVojtěch Krpec 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 7 08.65 386.00
11 Jan KnapekJan Knapek 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 08.66 383.00
12 Marek ŠulcMarek Šulc 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1 08.80 350.00
12 Matyáš OchmanMatyáš Ochman 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 6 08.80 350.00
14 David BednářDavid Bednář 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 08.83 343.00
15 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 09.05 293.00
David PlucnaraDavid Plucnara 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 7 09.21 259.00
2 Jan CarbolJan Carbol 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 4 09.29 243.00
3 Šimon BittnerŠimon Bittner 06 ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 5 09.35 231.00
4 Filip HlostaFilip Hlosta 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.38 226.00
5 Dominik SzturcDominik Szturc 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.41 220.00
6 Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 3 10.21 91.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav CábVáclav Cáb 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 09.05 293.00
2 Adam JuroškaAdam Juroška 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 6 09.18 266.00
3 Denis NěmecDenis Němec 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3 09.35 231.00
4 Filip ČapčuchFilip Čapčuch 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 4 09.36 229.00
5 Matyáš TrojanMatyáš Trojan 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 09.53 197.00
6 Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 10.12 103.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČernýVáclav Černý 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.03 298.00
2 Jan BjolekJan Bjolek 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 09.12 278.00
3 Martin LangerMartin Langer 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 09.35 231.00
4 Marek PokornýMarek Pokorný 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 2 09.58 188.00
5 Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 09.67 173.00
6 Tomáš JanekTomáš Janek 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3 09.69 169.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČernýVáclav Černý 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.03 298.00
2 Václav CábVáclav Cáb 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 09.05 293.00
3 Jan BjolekJan Bjolek 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 09.12 278.00
4 Adam JuroškaAdam Juroška 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 6 09.18 266.00
5 Jan ProkopJan Prokop 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 7 09.21 259.00
6 Jan CarbolJan Carbol 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 4 09.29 243.00
7 Šimon BittnerŠimon Bittner 06 ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 5 09.35 231.00
7 Denis NěmecDenis Němec 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3 09.35 231.00
7 Martin LangerMartin Langer 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 09.35 231.00
10 Filip ČapčuchFilip Čapčuch 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 4 09.36 229.00
11 Filip HlostaFilip Hlosta 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.38 226.00
12 Dominik SzturcDominik Szturc 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.41 220.00
13 Matyáš TrojanMatyáš Trojan 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 09.53 197.00
14 Marek PokornýMarek Pokorný 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 2 09.58 188.00
15 Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 09.67 173.00
16 Tomáš JanekTomáš Janek 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3 09.69 169.00
17 Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 10.12 103.00
18 Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 3 10.21 91.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melánie TóthováMelánie Tóthová 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 8 09.13 533.00
2 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.34 482.00
3 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 09.38 472.00
4 Nikol RusňákováNikol Rusňáková 03 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3 09.48 449.00
5 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 7 09.52 440.00
6 Kateřina MarkováKateřina Marková 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 09.93 350.00
7 Veronika MorysováVeronika Morysová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 10.31 276.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MenšíkováSára Menšíková 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 08.70 645.00
2 Natálie ZláNatálie Zlá 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 09.04 556.00
3 Michaela DolechováMichaela Dolechová 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 09.12 536.00
4 Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 09.36 477.00
5 Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 09.83 371.00
6 Anna JanasováAnna Janasová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 10.74 201.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 5 09.07 548.00
2 Vendula DančevskáVendula Dančevská 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3 09.17 523.00
3 Stela BaranováStela Baranová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 09.48 449.00
4 Adéla BlahutováAdéla Blahutová 04 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 6 09.61 419.00
5 Nikola RusinováNikola Rusinová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 09.67 406.00
6 Veronika KonečnáVeronika Konečná 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 10.18 300.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MenšíkováSára Menšíková 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 08.70 645.00
2 Natálie ZláNatálie Zlá 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 09.04 556.00
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 5 09.07 548.00
4 Michaela DolechováMichaela Dolechová 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 09.12 536.00
5 Melánie TóthováMelánie Tóthová 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 8 09.13 533.00
6 Vendula DančevskáVendula Dančevská 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3 09.17 523.00
7 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.34 482.00
8 Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 09.36 477.00
9 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 09.38 472.00
10 Nikol RusňákováNikol Rusňáková 03 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3 09.48 449.00
10 Stela BaranováStela Baranová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 09.48 449.00
12 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 7 09.52 440.00
13 Adéla BlahutováAdéla Blahutová 04 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 6 09.61 419.00
14 Nikola RusinováNikola Rusinová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 09.67 406.00
15 Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 09.83 371.00
16 Kateřina MarkováKateřina Marková 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 09.93 350.00
17 Veronika KonečnáVeronika Konečná 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 10.18 300.00
18 Veronika MorysováVeronika Morysová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 10.31 276.00
19 Anna JanasováAnna Janasová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 10.74 201.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh A (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotáskováBára Kotásková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 09.01 564.00
2 Tereza BrynychováTereza Brynychová 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 7 09.28 496.00
3 Simona PavláskováSimona Pavlásková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 09.39 470.00
4 Helena HrůzkováHelena Hrůzková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 8 09.70 400.00
5 Aneta MikušováAneta Mikušová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2 09.75 389.00
6 Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 3 09.78 382.00
7 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 10.02 332.00
8 Barbora PackováBarbora Packová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 10.22 293.00
Celkem 8 závodníků
Běh B (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BlažkováAndrea Blažková 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 09.61 419.00
2 Tereza VávrováTereza Vávrová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 1 09.84 369.00
3 Kateřina MuroňováKateřina Muroňová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.91 355.00
4 Tereza NyklováTereza Nyklová 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 09.93 350.00
5 Karolína PolohováKarolína Polohová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 7 10.31 276.00
6 Daniela UherkováDaniela Uherková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 8 10.46 249.00
7 Michaela PolochováMichaela Polochová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 10.54 235.00
8 Andrea MatějkováAndrea Matějková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 10.87 181.00
Celkem 8 závodníků
Běh C (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona NěmcováSimona Němcová 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 09.03 558.00
2 Eva LubinováEva Lubinová 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 09.29 494.00
3 Melánie HorkáMelánie Horká 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 5 09.63 415.00
4 Natálie MohylováNatálie Mohylová 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 6 09.70 400.00
5 Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.88 361.00
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 10.06 324.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotáskováBára Kotásková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 09.01 564.00
2 Simona NěmcováSimona Němcová 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 09.03 558.00
3 Tereza BrynychováTereza Brynychová 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 7 09.28 496.00
4 Eva LubinováEva Lubinová 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 09.29 494.00
5 Simona PavláskováSimona Pavlásková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 09.39 470.00
6 Andrea BlažkováAndrea Blažková 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 09.61 419.00
7 Melánie HorkáMelánie Horká 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 5 09.63 415.00
8 Helena HrůzkováHelena Hrůzková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 8 09.70 400.00
8 Natálie MohylováNatálie Mohylová 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 6 09.70 400.00
10 Aneta MikušováAneta Mikušová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2 09.75 389.00
11 Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 3 09.78 382.00
12 Tereza VávrováTereza Vávrová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 1 09.84 369.00
13 Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2 09.88 361.00
14 Kateřina MuroňováKateřina Muroňová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 09.91 355.00
15 Tereza NyklováTereza Nyklová 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 09.93 350.00
16 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6 10.02 332.00
17 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 7 10.06 324.00
18 Barbora PackováBarbora Packová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 10.22 293.00
19 Karolína PolohováKarolína Polohová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 7 10.31 276.00
20 Daniela UherkováDaniela Uherková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 8 10.46 249.00
21 Michaela PolochováMichaela Polochová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 10.54 235.00
22 Andrea MatějkováAndrea Matějková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 10.87 181.00

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1:55.65 575.00
2 Adéla BuczkováAdéla Buczková 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 1:58.93 525.00
3 Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2:02.49 473.00
4 Simona PavláskováSimona Pavlásková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2:02.97 466.00
5 Michaela TůmováMichaela Tůmová 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 2:08.30 393.00
6 Klára BílskáKlára Bílská 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2:08.96 385.00
7 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2:09.18 382.00
8 Bára KotáskováBára Kotásková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2:09.34 380.00
9 Nikola BobokováNikola Boboková 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2:09.96 372.00
10 Daniela HrbkováDaniela Hrbková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2:11.33 355.00
11 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2:12.07 346.00
12 Anna VčelnáAnna Včelná 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2:13.29 331.00
13 Hana TóthováHana Tóthová 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2:13.61 327.00
14 Lucie HorákováLucie Horáková 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 2:14.11 321.00
15 Karolína PolohováKarolína Polohová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 2:14.58 315.00
16 Helena HrůzkováHelena Hrůzková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2:14.72 314.00
17 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 2:14.74 313.00
18 Alžběta GeblováAlžběta Geblová 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 2:16.39 294.00
19 Lucie VotápkováLucie Votápková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2:19.01 265.00
20 Barbora PackováBarbora Packová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2:21.21 242.00
21 Miroslava KáňováMiroslava Káňová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 2:26.76 187.00
Celkem 21 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2:39.75 576.00
2 Hana KopelováHana Kopelová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 2:49.61 468.00
3 Monika KoudelováMonika Koudelová 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2:51.63 447.00
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2:51.65 447.00
5 Monika MužnáMonika Mužná 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 2:57.94 385.00
6 Veronika KonečnáVeronika Konečná 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 2:59.70 368.00
7 Nikola BřezinováNikola Březinová 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3:00.47 361.00
8 Lenka VotápkováLenka Votápková 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3:10.89 271.00
9 Gabriela ŠulováGabriela Šulová 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 3:13.14 253.00
10 Adéla NiklováAdéla Niklová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 3:13.96 246.00
11 Lucie KudělkováLucie Kudělková 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3:18.00 216.00
12 Kateřina MarkováKateřina Marková 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:19.69 204.00
13 Simona RadováSimona Radová 02 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:20.82 196.00
14 Alena GarbováAlena Garbová 03 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3:21.74 190.00
15 Veronika MorysováVeronika Morysová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:24.07 174.00
16 Sára HejčíkováSára Hejčíková 04 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3:24.89 169.00
Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... DNS
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HlostaFilip Hlosta 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:20.66 476.00
2 Michal MetzMichal Metz 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:24.89 441.00
3 Jan KozelJan Kozel 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3:28.99 408.00
4 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3:29.27 406.00
5 Jan JedličkaJan Jedlička 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 3:33.38 375.00
6 Filip ČapčuchFilip Čapčuch 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3:35.34 360.00
7 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3:36.75 350.00
8 Marek PokornýMarek Pokorný 06 ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A 3:37.06 347.00
9 Matěj SmékalMatěj Smékal 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3:40.35 324.00
10 Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3:41.48 316.00
11 Ondřej SrníkOndřej Srník 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3:42.74 307.00
12 Jiří DohnalJiří Dohnal 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3:44.29 297.00
13 Tomáš GřundělTomáš Gřunděl 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3:47.53 275.00
14 Vojtěch BlahaVojtěch Blaha 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3:51.21 251.00
15 Martin KuchařMartin Kuchař 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3:52.86 241.00
16 Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3:55.00 228.00
17 Adam ZbořilAdam Zbořil 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 3:57.36 214.00
18 Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4:01.25 192.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HavránekTomáš Havránek 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4:31.27 736.00
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4:45.31 647.00
3 Petr EltnerPetr Eltner 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 4:45.39 647.00
4 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5:08.95 509.00
5 David BednářDavid Bednář 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5:26.84 415.00
6 Tomáš ZubekTomáš Zubek 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 5:40.87 347.00
7 René KašparRené Kašpar 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5:47.13 319.00
8 Jakub ZbavitelJakub Zbavitel 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 5:54.31 288.00
9 Michal MajerekMichal Majerek 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5:55.47 283.00
10 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 02 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5:56.14 280.00
11 Vítězslav PoláchVítězslav Polách 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5:58.79 269.00
12 Jan CochlarJan Cochlar 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 6:00.97 260.00
13 Martin SonnekMartin Sonnek 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 6:01.82 257.00
14 Lukáš RyzíLukáš Ryzí 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 6:30.63 153.00
15 Jiří OchmanJiří Ochman 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 6:41.21 121.00
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavelek, Borák, Bartoš, Volný Pavelek, Borák, Bartoš, Volný ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 4 30.06 590.00
2 Dlouhý, Malich, Majer, Kantor Dlouhý, Malich, Majer, Kantor ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 5 32.46 422.00
3 Ochman, Růžička, Sikora, Novák Ochman, Růžička, Sikora, Novák ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1 32.92 393.00
4 Bednář, Dorotík, Ochman, Kubala Bednář, Dorotík, Ochman, Kubala ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 33.29 370.00
5 Knapek, Šnyta, Majerek, Štefek Knapek, Šnyta, Majerek, Štefek ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 2 33.36 365.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havránek, Pavelek, Voleník, Mlčoušek Havránek, Pavelek, Voleník, Mlčoušek ZŠ FM, Pionýrů 400 BZŠ FM, Pionýrů 400 B 2 31.51
2 Krpec, Palička, Zubek, Rybář Krpec, Palička, Zubek, Rybář Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 33.85 336.00
3 Šulc, Polách, Sonnek, Peter Šulc, Polách, Sonnek, Peter ZŠ a MŠ Raškovice BZŠ a MŠ Raškovice B 4 34.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Polách, Sonnek, Peter Šulc, Polách, Sonnek, Peter ZŠ a MŠ Raškovice BZŠ a MŠ Raškovice B 4 34.83
2 Krpec, Palička, Zubek, Rybář Krpec, Palička, Zubek, Rybář Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 33.85 336.00
3 Knapek, Šnyta, Majerek, Štefek Knapek, Šnyta, Majerek, Štefek ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 2 33.36 365.00
4 Bednář, Dorotík, Ochman, Kubala Bednář, Dorotík, Ochman, Kubala ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 33.29 370.00
5 Ochman, Růžička, Sikora, Novák Ochman, Růžička, Sikora, Novák ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1 32.92 393.00
6 Dlouhý, Malich, Majer, Kantor Dlouhý, Malich, Majer, Kantor ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 5 32.46 422.00
7 Havránek, Pavelek, Voleník, Mlčoušek Havránek, Pavelek, Voleník, Mlčoušek ZŠ FM, Pionýrů 400 BZŠ FM, Pionýrů 400 B 2 31.51
8 Pavelek, Borák, Bartoš, Volný Pavelek, Borák, Bartoš, Volný ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 4 30.06 590.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Carbol, Čapčuch, Málek Pokorný, Carbol, Čapčuch, Málek ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 35.31 255.00
2 Bittner, Bjolek, Srník, Zatloukal Bittner, Bjolek, Srník, Zatloukal ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 35.65 238.00
3 Hlosta, Němec, Jedlička, Kuboš Hlosta, Němec, Jedlička, Kuboš ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 36.50 197.00
4 Szturc, Janek, Blaha, Jaskula Szturc, Janek, Blaha, Jaskula ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3 37.11 170.00
5 Prokop, Trojan, Koloušek, Frkal Prokop, Trojan, Koloušek, Frkal Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 1 38.61 111.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juroška, Langer, Dohnal, Kozel Juroška, Langer, Dohnal, Kozel ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 35.88 227.00
2 Cáb, Menšík, Zbořil, Beránek Cáb, Menšík, Zbořil, Beránek ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 37.20 166.00
3 Černý, Mařík, Řeha, Buršík Černý, Mařík, Řeha, Buršík ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 38.20
4 Velčovský, Pohludka, Garba, Turoň Velčovský, Pohludka, Garba, Turoň ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 38.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Trojan, Koloušek, Frkal Prokop, Trojan, Koloušek, Frkal Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 1 38.61 111.00
2 Velčovský, Pohludka, Garba, Turoň Velčovský, Pohludka, Garba, Turoň ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 38.39
3 Černý, Mařík, Řeha, Buršík Černý, Mařík, Řeha, Buršík ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 38.20
4 Cáb, Menšík, Zbořil, Beránek Cáb, Menšík, Zbořil, Beránek ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 5 37.20 166.00
5 Szturc, Janek, Blaha, Jaskula Szturc, Janek, Blaha, Jaskula ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 3 37.11 170.00
6 Hlosta, Němec, Jedlička, Kuboš Hlosta, Němec, Jedlička, Kuboš ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 36.50 197.00
7 Juroška, Langer, Dohnal, Kozel Juroška, Langer, Dohnal, Kozel ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 35.88 227.00
8 Bittner, Bjolek, Srník, Zatloukal Bittner, Bjolek, Srník, Zatloukal ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 35.65 238.00
9 Pokorný, Carbol, Čapčuch, Málek Pokorný, Carbol, Čapčuch, Málek ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 35.31 255.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Akerele, Menšíková, Koudelová, Krejčí Akerele, Menšíková, Koudelová, Krejčí Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 34.61 556.00
2 Štalzerová, Tóthová, Kudělková, Kostelecká Štalzerová, Tóthová, Kudělková, Kostelecká ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 5 35.13 523.00
3 Kendziorová, Šigutová, Juřičná, Ledvoňová Kendziorová, Šigutová, Juřičná, Ledvoňová ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 38.07
4 Baranová, Janasová, Šulová, Urbánková Baranová, Janasová, Šulová, Urbánková ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 38.18 348.00
5 Rusinová, Radová, Galušková, Pavlovová Rusinová, Radová, Galušková, Pavlovová ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 38.38
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopelová, Mužná, Krasulová, Nováková Kopelová, Mužná, Krasulová, Nováková ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 34.54 561.00
2 Švrčková, Dančevská, Mynářová, Bizoňová Švrčková, Dančevská, Mynářová, Bizoňová ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 35.29 513.00
3 Rusňáková, Dolechová, Blahutová, Húsková Rusňáková, Dolechová, Blahutová, Húsková ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 37.10 406.00
4 Marková, Morysová, Šmídová, Závodná Marková, Morysová, Šmídová, Závodná ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 38.10 352.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rusinová, Radová, Galušková, Pavlovová Rusinová, Radová, Galušková, Pavlovová ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 6 38.38
2 Baranová, Janasová, Šulová, Urbánková Baranová, Janasová, Šulová, Urbánková ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 38.18 348.00
3 Marková, Morysová, Šmídová, Závodná Marková, Morysová, Šmídová, Závodná ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 38.10 352.00
4 Kendziorová, Šigutová, Juřičná, Ledvoňová Kendziorová, Šigutová, Juřičná, Ledvoňová ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 3 38.07
5 Rusňáková, Dolechová, Blahutová, Húsková Rusňáková, Dolechová, Blahutová, Húsková ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 3 37.10 406.00
6 Švrčková, Dančevská, Mynářová, Bizoňová Švrčková, Dančevská, Mynářová, Bizoňová ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 35.29 513.00
7 Štalzerová, Tóthová, Kudělková, Kostelecká Štalzerová, Tóthová, Kudělková, Kostelecká ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 5 35.13 523.00
8 Akerele, Menšíková, Koudelová, Krejčí Akerele, Menšíková, Koudelová, Krejčí Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 2 34.61 556.00
9 Kopelová, Mužná, Krasulová, Nováková Kopelová, Mužná, Krasulová, Nováková ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 5 34.54 561.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlásková, Hrůzková, Lubinová, Maštalířová Pavlásková, Hrůzková, Lubinová, Maštalířová ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 6 37.02 411.00
2 Horká, Pavlíčková, Brynychová, Tůmová Horká, Pavlíčková, Brynychová, Tůmová ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek AZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 5 37.05 409.00
3 Mohylová, Nyklová, Včelná, Bílská Mohylová, Nyklová, Včelná, Bílská Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 37.84 366.00
4 Sýkorová, Výmolová, Kožuchová, Malarzová Sýkorová, Výmolová, Kožuchová, Malarzová ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1 37.93 361.00
5 Kotásková, Němcová, Míčková, Strašilová Kotásková, Němcová, Míčková, Strašilová ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2 38.77 318.00
6 Blažková, Polohová, Káňová, Bartošová Blažková, Polohová, Káňová, Bartošová ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 39.17 298.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vávrová, Svobodová, Buczková, Melárová Vávrová, Svobodová, Buczková, Melárová ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 6 37.58 380.00
2 Muroňová, Hrbková, Šilbachová, Chromcová Muroňová, Hrbková, Šilbachová, Chromcová ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 38.03 356.00
Votápková, Veličková, Větřilová, Wostrá Votápková, Veličková, Větřilová, Wostrá ZŠ FM, Pionýrů 400 BZŠ FM, Pionýrů 400 B 5 39.05
Packová, Matějková, Polochová, Slavíková Packová, Matějková, Polochová, Slavíková ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek BZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 41.66
Geblová, Přibylová, Durčoková, Vráblíková Geblová, Přibylová, Durčoková, Vráblíková ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek BZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 3 40.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Packová, Matějková, Polochová, Slavíková Packová, Matějková, Polochová, Slavíková ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek BZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 2 41.66
2 Geblová, Přibylová, Durčoková, Vráblíková Geblová, Přibylová, Durčoková, Vráblíková ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek BZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 3 40.39
3 Blažková, Polohová, Káňová, Bartošová Blažková, Polohová, Káňová, Bartošová ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4 39.17 298.00
4 Votápková, Veličková, Větřilová, Wostrá Votápková, Veličková, Větřilová, Wostrá ZŠ FM, Pionýrů 400 BZŠ FM, Pionýrů 400 B 5 39.05
5 Kotásková, Němcová, Míčková, Strašilová Kotásková, Němcová, Míčková, Strašilová ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2 38.77 318.00
6 Muroňová, Hrbková, Šilbachová, Chromcová Muroňová, Hrbková, Šilbachová, Chromcová ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 4 38.03 356.00
7 Sýkorová, Výmolová, Kožuchová, Malarzová Sýkorová, Výmolová, Kožuchová, Malarzová ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1 37.93 361.00
8 Mohylová, Nyklová, Včelná, Bílská Mohylová, Nyklová, Včelná, Bílská Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 37.84 366.00
9 Vávrová, Svobodová, Buczková, Melárová Vávrová, Svobodová, Buczková, Melárová ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 6 37.58 380.00
10 Horká, Pavlíčková, Brynychová, Tůmová Horká, Pavlíčková, Brynychová, Tůmová ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek AZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 5 37.05 409.00
11 Pavlásková, Hrůzková, Lubinová, Maštalířová Pavlásková, Hrůzková, Lubinová, Maštalířová ZŠ FM, Pionýrů 400 AZŠ FM, Pionýrů 400 A 6 37.02 411.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.74 Body
1 Ondřej VoleníkOndřej Voleník
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
02 1.66 oooooooooxooxxoxxx 512.00
2 Vojtěch KubalaVojtěch Kubala
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 1.54 oooooooxooxxx 419.00
3 Marek VolnýMarek Volný
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 1.54 ooooooooxoxxx 419.00
4= Viktor DlouhýViktor Dlouhý
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 1.54 oooooooxoxoxxx 419.00
4= David ŽurovecDavid Žurovec
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 1.54 oxoooooooxoxxx 419.00
6 Václav MlčoušekVáclav Mlčoušek
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 1.54 oooooxoooxxoxxx 419.00
7 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
02 1.50 oooooxoooxxx 389.00
8 Filip MalichFilip Malich
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
02 1.46 oooooooxxx 360.00
9 Petr EltnerPetr Eltner
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 1.46 oooxooooxxx 360.00
10 Maxmilián GrešoMaxmilián Grešo
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
03 1.46 ooooooxxoxxx 360.00
11 Michal MajerekMichal Majerek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 1.38 oxooxxoxxoxxx 303.00
12 Matyáš OchmanMatyáš Ochman
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 1.34 xoooxoxxx 276.00
13 Vít NovákVít Novák
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
02 1.34 xoooxxoxxx 276.00
14 Jan PaličkaJan Palička
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 1.26 ooxxx 225.00
David BortelDavid Bortel
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 NM 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.74 Body
1 Albert JaskulaAlbert Jaskula
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 1.38 oooxoooxxx 303.00
2 Adam TomisAdam Tomis
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 1.34 ooooxxoxxx 276.00
3 Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 1.30 oooxoxxx 250.00
4 Martin LangerMartin Langer
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 1.26 ooxoxxx 225.00
5 Dominik MylekDominik Mylek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
05 1.26 xxooxoxxx 225.00
6 Martin KuchařMartin Kuchař
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
06 1.26 xoxxoxoxxx 225.00
7 Jan JedličkaJan Jedlička
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 1.26 oxoxxoxxx 225.00
8= Daniel TóthDaniel Tóth
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 1.22 ooxxx 200.00
8= Michal MálekMichal Málek
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 1.22 ooxxx 200.00
10 Adam KubošAdam Kuboš
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 1.22 xoxoxxx 200.00
11= Radim ŘehaRadim Řeha
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 1.18 oxxx 176.00
11= Denis RašovskýDenis Rašovský
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 1.18 oxxx 176.00
11= Jan TuroňJan Turoň
ZŠ a MŠ Raškovice BZŠ a MŠ Raškovice B
05 1.18 oxxx 176.00
14= Tomáš PeterekTomáš Peterek
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 1.18 xoxxx 176.00
14= Tomáš GarbaTomáš Garba
ZŠ a MŠ Raškovice BZŠ a MŠ Raškovice B
06 1.18 xoxxx 176.00
16 Vojtěch BlahaVojtěch Blaha
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 0.00 xxx 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.121.161.201.241.281.321.361.401.440.14 Body
1 Sára MenšíkováSára Menšíková
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
02 1.44 ---ooooooxoxxx 555.00
2 Sabina KrejčíSabina Krejčí
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 1.40 o-oooooxxooxxx 512.00
3 Klára NovákováKlára Nováková
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 1.36 ----oooxoxxx 470.00
4 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
04 1.32 -----ooxxx 429.00
5= Petra GaluškováPetra Galušková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
02 1.32 -oooooxoxxx 429.00
5= Lucie WalozskováLucie Walozsková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
03 1.32 -oooooxoxxx 429.00
7 Eliška GongolováEliška Gongolová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 1.28 xooxooxoxoxxx 389.00
8= Simona RadováSimona Radová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
02 1.28 oooooxxoxxx 389.00
8= Berenika ZávodnáBerenika Závodná
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
03 1.28 oooooxxoxxx 389.00
10 Stela HúskováStela Húsková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 1.24 oooxooxxx 350.00
11 Lucie KrasulováLucie Krasulová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
04 1.24 --oxxoxoxxx 350.00
12= Klára ŽižkováKlára Žižková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
04 1.20 --ooxxx 312.00
12= Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
02 1.20 -oooxxx 312.00
14 Denisa PetrováDenisa Petrová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
02 1.20 oxxoxxooxxx 312.00
15 Sára HejčíkováSára Hejčíková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
04 1.20 ooxoxoxxx 312.00
16 Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
04 1.16 oxxoxoxxx 275.00
17 Adéla BlahutováAdéla Blahutová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
04 1.12 xooxxx 239.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.301.341.401.44 Body
1 Tereza VávrováTereza Vávrová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 1.32 429.00
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 1.28 389.00
3= Terezie VeličkováTerezie Veličková
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 1.24 350.00
3= Ema WostráEma Wostrá
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 1.24 350.00
5 Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 1.24 350.00
6 Anna VýmolováAnna Výmolová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 1.24 350.00
7 Veronika BartošováVeronika Bartošová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
05 1.20 312.00
8 Adéla ChromcováAdéla Chromcová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 1.16 275.00
9 Daniela HrbkováDaniela Hrbková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
06 1.16 275.00
10 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 1.16 275.00
11 Natálie MohylováNatálie Mohylová
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 1.16 275.00
12 Nikola BobokováNikola Boboková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 1.16 275.00
13 Lucie HorákováLucie Horáková
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 1.12 239.00
14 Marie JalůvkováMarie Jalůvková
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 1.12 239.00
15 Daniela UherkováDaniela Uherková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 1.12 239.00
16 Ivana DohnalováIvana Dohnalová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 1.12 239.00
17 Michaela TůmováMichaela Tůmová
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 1.08 205.00
18 Daniela MíčkováDaniela Míčková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 1.00 141.00
19 Sára PánkováSára Pánková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 1.00 141.00
Claudie MacurováClaudie Macurová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
06 NM 0.00
Alžběta GeblováAlžběta Geblová
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
06 NM 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín BorákAntonín Borák
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 5.41 0.00.00.00.00.00.00.0 463.00
2 Robin DorotíkRobin Dorotík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
03 5.13 0.00.00.00.00.00.00.0 407.00
3 Štěpán MajerŠtěpán Majer
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 4.85 0.00.00.00.00.00.00.0 354.00
4 Václav MlčoušekVáclav Mlčoušek
ZŠ FM, Pionýrů 400 BZŠ FM, Pionýrů 400 B
03 4.82 0.00.00.00.00.00.00.0 348.00
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 4.76 0.00.00.00.00.00.00.0 337.00
6 René ŠnytaRené Šnyta
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
03 4.76 0.00.00.00.00.00.00.0 337.00
7 Marek KantorMarek Kantor
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 4.73 0.00.00.00.00.00.00.0 332.00
8 Jaroslav PeterJaroslav Peter
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 4.42 0.00.00.00.00.00.00.0 276.00
9 Jakub ZbavitelJakub Zbavitel
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
02 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 274.00
10 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 271.00
11 Marek ŽákMarek Žák
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
02 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0 239.00
12 Jan PolášekJan Polášek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
03 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0 239.00
13 Vít NovákVít Novák
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
02 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
14 Tomáš LorencTomáš Lorenc
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
04 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0 162.00
15 Jiří OchmanJiří Ochman
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
04 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 152.00
16 René KašparRené Kašpar
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0 114.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BjolekJan Bjolek
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
06 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 217.00
2 Denis RašovskýDenis Rašovský
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 215.00
3 Šimon BittnerŠimon Bittner
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
06 4.05 0.00.00.00.00.00.00.0 214.00
4 Adam JuroškaAdam Juroška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 199.00
5 Denis NěmecDenis Němec
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
6 Jan CarbolJan Carbol
ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A
06 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0 176.00
7 Jakub AdamecJakub Adamec
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0 161.00
8 Matěj FrkalMatěj Frkal
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0 155.00
9 Václav CábVáclav Cáb
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
06 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0 153.00
10 Jan TuroňJan Turoň
ZŠ a MŠ Raškovice BZŠ a MŠ Raškovice B
05 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0 149.00
11 Ondřej BeránekOndřej Beránek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
06 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0 140.00
12 František ŠiškaFrantišek Šiška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0 132.00
13 Václav OpatrnýVáclav Opatrný
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 3.48 0.00.00.00.00.00.00.0 127.00
14 Jakub KoloušekJakub Koloušek
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0 126.00
15 Jan MaříkJan Mařík
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0 116.00
16 Adam KubošAdam Kuboš
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0 108.00
17 Michal PavlasekMichal Pavlasek
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0 98.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára NovákováKlára Nováková
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 4.36 4,234,264,364,364,160.00.0 393.00
2 Monika MužnáMonika Mužná
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
04 4.36 x3,913,993,994,360.00.0 393.00
3 Sabina KrejčíSabina Krejčí
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 4.34 4,084,234,344,344,220.00.0 388.00
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
03 4.26 4,234,20x4,234,260.00.0 369.00
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
04 4.07 3,884,064,044,064,070.00.0 324.00
6 Natálie ZláNatálie Zlá
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 324.00
7 Melánie TóthováMelánie Tóthová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
02 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 324.00
8 Alena GarbováAlena Garbová
ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A
03 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
9 Vendula DančevskáVendula Dančevská
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
04 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0 292.00
10 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
04 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0 272.00
11 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
02 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0 246.00
12 Nikol RusňákováNikol Rusňáková
ZŠ a MŠ Raškovice AZŠ a MŠ Raškovice A
03 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0 233.00
13 Eliška GongolováEliška Gongolová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 3.63 3,223,143,633,63x0.00.0 227.00
14 Nikola RusinováNikola Rusinová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
04 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0 216.00
15 Michaela PavlovováMichaela Pavlovová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
04 3.56 3,563,363,413,563,320.00.0 212.00
16 Ivana HrubišováIvana Hrubišová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 3.46 3,253,303,273,303,460.00.0 192.00
17 Karolína PopelkováKarolína Popelková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
04 3.36 x3,362,523,360.00.00.0 172.00
18 Stela BaranováStela Baranová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 3.14 0.00.00.00.00.00.00.0 131.00
19 Martina FoltýnováMartina Foltýnová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
02 3.14 0.00.00.00.00.00.00.0 131.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie VeličkováTerezie Veličková
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 324.00
2 Andrea BlažkováAndrea Blažková
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
06 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0 248.00
3 Adéla BuczkováAdéla Buczková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0 248.00
4 Tereza BrynychováTereza Brynychová
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
06 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 231.00
5 Nela KožuchováNela Kožuchová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0 229.00
6 Adéla ChromcováAdéla Chromcová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0 229.00
7 Melánie HorkáMelánie Horká
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
06 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0 227.00
8 Michaela PolochováMichaela Polochová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
06 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0 216.00
9 Aneta MikušováAneta Mikušová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0 210.00
10 Elizabeth MelárováElizabeth Melárová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0 206.00
11 Klára BílskáKlára Bílská
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0 204.00
12 Simona NěmcováSimona Němcová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0 200.00
13 Klára DurčokováKlára Durčoková
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0 198.00
14 Marie JalůvkováMarie Jalůvková
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0 198.00
15 Agnes MalarzováAgnes Malarzová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0 174.00
16 Vanessa StrašilováVanessa Strašilová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0 170.00
17 Ema WostráEma Wostrá
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0 116.00
18 Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0 116.00
19 Kateřina OšťadalováKateřina Ošťadalová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 2.82 0.00.00.00.00.00.00.0 78.00
20 Lucie VotápkováLucie Votápková
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 2.81 0.00.00.00.00.00.00.0 76.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 08.52 0.0 433.00
2 Petra GaluškováPetra Galušková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
02 08.03 0.0 401.00
3 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
02 07.84 0.0 389.00
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 07.72 0.0 381.00
5 Stela HúskováStela Húsková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 07.53 0.0 369.00
6 Michaela MilatováMichaela Milatová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
04 07.11 0.0 342.00
7 Michaela PavlovováMichaela Pavlovová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
04 06.79 0.0 322.00
8 Lucie WalozskováLucie Walozsková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
03 06.75 0.0 319.00
9 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
03 06.45 0.0 300.00
10 Nikola BřezinováNikola Březinová
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
02 06.42 0.0 298.00
11 Lucie KráľováLucie Kráľová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
02 06.42 0.0 298.00
12 Karolína PopelkováKarolína Popelková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
04 06.41 0.0 297.00
13 Michaela DolechováMichaela Dolechová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
04 06.33 0.0 292.00
14 Lenka KardašováLenka Kardašová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 06.16 0.0 281.00
15 Klára StivarováKlára Stivarová
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
03 06.14 0.0 280.00
16 Tereza LedvoňováTereza Ledvoňová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
03 05.89 0.0 264.00
17 Klára ŽižkováKlára Žižková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
04 05.77 0.0 257.00
18 Valerie SlívováValerie Slívová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
03 05.58 0.0 245.00
19 Monika MaroszováMonika Maroszová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 05.58 0.0 245.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik BartošPatrik Bartoš
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
02 12.26 0.00.00.00.00.00.00.0 622.00
2 Ondřej VoleníkOndřej Voleník
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
02 10.24 0.00.00.00.00.00.00.0 500.00
3 Vojtěch KubalaVojtěch Kubala
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 09.98 0.00.00.00.00.00.00.0 484.00
4 Marek VolnýMarek Volný
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 09.46 0.00.00.00.00.00.00.0 453.00
5 Jiří BlahutaJiří Blahuta
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 09.25 0.00.00.00.00.00.00.0 441.00
6 Vítězslav PoláchVítězslav Polách
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
03 09.17 0.00.00.00.00.00.00.0 436.00
7 Jan KnapekJan Knapek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
03 08.78 0.00.00.00.00.00.00.0 413.00
8 Marek ŽákMarek Žák
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
02 08.64 0.00.00.00.00.00.00.0 404.00
9 Tomáš VlačuhaTomáš Vlačuha
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
04 08.46 0.00.00.00.00.00.00.0 394.00
10 David ŽurovecDavid Žurovec
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk...
02 08.41 0.00.00.00.00.00.00.0 391.00
11 Filip PěchFilip Pěch
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 08.38 0.00.00.00.00.00.00.0 389.00
12 Jakub ČagalaJakub Čagala
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
02 08.25 0.00.00.00.00.00.00.0 381.00
13 Matěj MyslikovjanMatěj Myslikovjan
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 07.37 0.00.00.00.00.00.00.0 329.00
14 Lukáš HimlarLukáš Himlar
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
04 07.12 0.00.00.00.00.00.00.0 314.00
15 David PlucnaraDavid Plucnara
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
03 07.11 0.00.00.00.00.00.00.0 314.00
Celkem 15 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik BartošPatrik Bartoš 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1795
2 Tomáš HavránekTomáš Havránek 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1012
3 Viktor DlouhýViktor Dlouhý 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1322
4 David BednářDavid Bednář 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 1128
5 Jan PaličkaJan Palička 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 1078
6 Antonín BorákAntonín Borák 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1046
7 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 1032
8 Petr EltnerPetr Eltner 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1007
9 Michal MajerekMichal Majerek 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0951
10 Vojtěch KubalaVojtěch Kubala 02 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0903
11 David ŽurovecDavid Žurovec 02 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0810
12 Jan KnapekJan Knapek 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0796
13 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0768
14 Václav MlčoušekVáclav Mlčoušek 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0767
15 Tomáš HavránekTomáš Havránek 02 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0736
16 René ŠnytaRené Šnyta 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0735
17 Vítězslav PoláchVítězslav Polách 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0705
18 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 02 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0669
19 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0647
20 Marek ŽákMarek Žák 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0643
21 Jakub ZbavitelJakub Zbavitel 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0562
22 Filip MalichFilip Malich 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0484
23 Jiří BlahutaJiří Blahuta 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0441
24 Marek VolnýMarek Volný 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0419
25 Tomáš VlačuhaTomáš Vlačuha 04 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0394
26 Matyáš OchmanMatyáš Ochman 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0393
27 Filip PěchFilip Pěch 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0389
28 Vojtěch KrpecVojtěch Krpec 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0386
29 Maxmilián GrešoMaxmilián Grešo 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0360
30 Štěpán MajerŠtěpán Majer 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0354
31 Marek ŠulcMarek Šulc 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0350
32 Tomáš ZubekTomáš Zubek 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0347
33 Marek KantorMarek Kantor 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0332
34 Matěj MyslikovjanMatěj Myslikovjan 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0329
35 René KašparRené Kašpar 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0319
36 Lukáš HimlarLukáš Himlar 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0314
37 Martin SonnekMartin Sonnek 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0000
Jaroslav PeterJaroslav Peter 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0276
38 Vít NovákVít Novák 02 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0276
39 Jiří OchmanJiří Ochman 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0273
40 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0271
41 Jan PolášekJan Polášek 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0239
42 Lukáš RyzíLukáš Ryzí 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0153
David PlucnaraDavid Plucnara 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Jakub ČagalaJakub Čagala 02 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0000
Tomáš LorencTomáš Lorenc 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Filip MalichFilip Malich 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
David BortelDavid Bortel 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0000
Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0000
Adam KrupaAdam Krupa 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0000
43 Jan CochlarJan Cochlar 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0000
Celkem 52 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip ČapčuchFilip Čapčuch 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0844
2 Jan KozelJan Kozel 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0732
3 Šimon BittnerŠimon Bittner 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0683
4 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0622
5 Ondřej SrníkOndřej Srník 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0531
6 Jan BjolekJan Bjolek 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0495
7 Jan ProkopJan Prokop 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0485
8 Michal MálekMichal Málek 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0483
9 Filip HlostaFilip Hlosta 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0476
10 Adam JuroškaAdam Juroška 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0465
11 Albert JaskulaAlbert Jaskula 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0464
12 Martin LangerMartin Langer 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0456
13 Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0449
14 Václav CábVáclav Cáb 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0446
15 Michal MetzMichal Metz 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0441
Denis NěmecDenis Němec 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0421
16 Vojtěch BlahaVojtěch Blaha 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0421
17 Jan CarbolJan Carbol 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0419
18 Filip HlostaFilip Hlosta 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0397
19 Denis RašovskýDenis Rašovský 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0391
20 Václav ČernýVáclav Černý 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0376
21 Matěj FrkalMatěj Frkal 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0366
22 Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0353
23 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0350
24 Marek PokornýMarek Pokorný 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0347
25 Jan TuroňJan Turoň 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0325
26 Matěj SmékalMatěj Smékal 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0324
27 Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0316
28 Ondřej BeránekOndřej Beránek 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0313
29 Václav ČernýVáclav Černý 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0298
30 Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0297
31 František ŠiškaFrantišek Šiška 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0281
32 Adam TomisAdam Tomis 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0276
33 Tomáš GřundělTomáš Gřunděl 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0275
34 Jakub KoloušekJakub Koloušek 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0237
35 Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0228
36 Jiří DohnalJiří Dohnal 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0227
Jan JedličkaJan Jedlička 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0225
37 Dominik MylekDominik Mylek 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0225
38 Dominik SzturcDominik Szturc 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0220
39 Michal PavlasekMichal Pavlasek 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0216
40 Adam ZbořilAdam Zbořil 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0214
41 Ondřej PecháčOndřej Pecháč 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0206
42 Daniel TóthDaniel Tóth 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0200
43 Matyáš TrojanMatyáš Trojan 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0197
44 Marian BuršíkMarian Buršík 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0191
Tomáš PeterekTomáš Peterek 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0176
45 Tomáš GarbaTomáš Garba 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0176
46 Tomáš JanekTomáš Janek 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0169
47 Jakub AdamecJakub Adamec 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0161
48 Václav OpatrnýVáclav Opatrný 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0127
Adam KrupaAdam Krupa 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Lukáš MniszakLukáš Mniszak 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Martin KuchařMartin Kuchař 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0000
49 Radim ŘehaRadim Řeha 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0000
Celkem 55 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KozelJan Kozel
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 51.91 0.0 324.00
2 Ondřej PohludkaOndřej Pohludka
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 48.68 0.0 297.00
3 Michal MálekMichal Málek
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 47.04 0.0 283.00
4 František ŠiškaFrantišek Šiška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 46.79 0.0 281.00
5 Jan MaříkJan Mařík
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 44.32 0.0 260.00
6 Václav OpatrnýVáclav Opatrný
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 41.88 0.0 240.00
7 Jan ProkopJan Prokop
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 40.20 0.0 226.00
8 Ondřej SrníkOndřej Srník
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 40.00 0.0 224.00
9 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 38.95 0.0 216.00
10 Adam TomisAdam Tomis
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 38.86 0.0 215.00
11 Jiří DohnalJiří Dohnal
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 38.45 0.0 211.00
12 Matěj FrkalMatěj Frkal
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 38.40 0.0 211.00
13 Matyáš TrojanMatyáš Trojan
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 37.82 0.0 206.00
14 Ondřej PecháčOndřej Pecháč
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
05 37.79 0.0 206.00
15 Marian BuršíkMarian Buršík
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 35.99 0.0 191.00
16 Ondřej BeránekOndřej Beránek
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
06 33.67 0.0 173.00
17 Radim ŘehaRadim Řeha
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 33.16 0.0 169.00
18 Albert JaskulaAlbert Jaskula
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 32.27 0.0 161.00
19 Michal PavlasekMichal Pavlasek
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
06 26.79 0.0 118.00
Celkem 19 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 1456
2 Monika MužnáMonika Mužná 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 1339
3 Sára MenšíkováSára Menšíková 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 1200
4 Stela HúskováStela Húsková 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1125
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0987
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0960
7 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0945
Klára NovákováKlára Nováková 02 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0863
8 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0863
9 Melánie TóthováMelánie Tóthová 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0857
10 Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0835
11 Petra GaluškováPetra Galušková 02 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0830
12 Vendula DančevskáVendula Dančevská 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0815
13 Lucie WalozskováLucie Walozsková 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0748
14 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0740
15 Nikol RusňákováNikol Rusňáková 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0682
16 Nikola BřezinováNikola Březinová 02 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0659
17 Adéla BlahutováAdéla Blahutová 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0658
18 Nikola RusinováNikola Rusinová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0622
19 Eliška GongolováEliška Gongolová 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0616
20 Klára ŽižkováKlára Žižková 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0569
21 Natálie ZláNatálie Zlá 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0556
22 Kateřina MarkováKateřina Marková 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0554
23 Anna JanasováAnna Janasová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0549
24 Michaela DolechováMichaela Dolechová 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0536
25 Simona RadováSimona Radová 02 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0196
26 Alena GarbováAlena Garbová 03 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0498
27 Sára HejčíkováSára Hejčíková 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0481
28 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0472
29 Karolína PopelkováKarolína Popelková 04 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0469
30 Hana KopelováHana Kopelová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0468
31 Stela BaranováStela Baranová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0449
32 Monika KoudelováMonika Koudelová 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0447
33 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0433
34 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0429
35 Berenika ZávodnáBerenika Závodná 03 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0389
36 Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková 04 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0371
37 Michaela MilatováMichaela Milatová 04 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0342
38 Natálie ZláNatálie Zlá 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0324
39 Denisa PetrováDenisa Petrová 02 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0312
40 Lucie KráľováLucie Kráľová 02 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0298
41 Lenka VotápkováLenka Votápková 02 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0271
42 Tereza LedvoňováTereza Ledvoňová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0264
43 Gabriela ŠulováGabriela Šulová 03 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0253
44 Adéla NiklováAdéla Niklová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0246
45 Monika MaroszováMonika Maroszová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0245
46 Lucie KudělkováLucie Kudělková 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0216
47 Ivana HrubišováIvana Hrubišová 04 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0192
48 Martina FoltýnováMartina Foltýnová 02 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0131
Valerie SlívováValerie Slívová 03 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0000
Michaela PavlovováMichaela Pavlovová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0000
Klára StivarováKlára Stivarová 03 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0000
Lenka KardašováLenka Kardašová 03 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0000
Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 0000
Veronika KonečnáVeronika Konečná 03 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0000
49 Veronika MorysováVeronika Morysová 04 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0000
Celkem 56 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 1286
2 Bára KotáskováBára Kotásková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 1262
3 Tereza BrynychováTereza Brynychová 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 1136
4 Daniela HrbkováDaniela Hrbková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0986
5 Klára BílskáKlára Bílská 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0955
6 Simona PavláskováSimona Pavlásková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0936
7 Eva LubinováEva Lubinová 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0905
8 Andrea BlažkováAndrea Blažková 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0859
9 Tereza VávrováTereza Vávrová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0798
10 Adéla BuczkováAdéla Buczková 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0773
11 Simona NěmcováSimona Němcová 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0758
12 Natálie MohylováNatálie Mohylová 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0675
13 Lucie VotápkováLucie Votápková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0674
14 Andrea BlažkováAndrea Blažková 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0667
15 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0665
16 Nikola BobokováNikola Boboková 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0647
17 Melánie HorkáMelánie Horká 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0642
18 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0617
19 Aneta MikušováAneta Mikušová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0599
20 Michaela TůmováMichaela Tůmová 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0598
21 Karolína PolohováKarolína Polohová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0591
22 Barbora PackováBarbora Packová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0535
Vanessa StrašilováVanessa Strašilová 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0504
23 Adéla ChromcováAdéla Chromcová 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0504
24 Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0473
25 Marie JalůvkováMarie Jalůvková 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0437
26 Klára DurčokováKlára Durčoková 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0426
27 Elizabeth MelárováElizabeth Melárová 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0402
28 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0382
29 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0380
30 Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0361
31 Monika VráblíkováMonika Vráblíková 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0360
32 Kateřina MuroňováKateřina Muroňová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0355
Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0350
33 Tereza NyklováTereza Nyklová 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0350
34 Sára PánkováSára Pánková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0342
35 Ivana DohnalováIvana Dohnalová 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0334
36 Anna VčelnáAnna Včelná 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0331
37 Lucie HorákováLucie Horáková 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0321
38 Helena HrůzkováHelena Hrůzková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0314
39 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 05 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0313
40 Klára ŘehákováKlára Řeháková 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0309
41 Agnes MalarzováAgnes Malarzová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0286
42 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0275
43 Hana TóthováHana Tóthová 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 0274
44 Daniela UherkováDaniela Uherková 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0239
45 Veronika VětřilováVeronika Větřilová 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0233
46 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O. 0229
47 Michaela PolochováMichaela Polochová 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0216
48 Daniela ŠtefkováDaniela Štefková 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0201
49 Eliška InczédiováEliška Inczédiová 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0190
50 Miroslava KáňováMiroslava Káňová 05 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0187
51 Andrea MatějkováAndrea Matějková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0170
52 Ema WostráEma Wostrá 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0116
Lucie VotápkováLucie Votápková 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0000
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 06 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 0000
Kateřina FárkováKateřina Fárková 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 0000
Kateřina OšťadalováKateřina Ošťadalová 05 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 0000
Alžběta GeblováAlžběta Geblová 06 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... 0000
53 Claudie MacurováClaudie Macurová 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 0000
Celkem 60 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DurčokováKlára Durčoková
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 45.75 0.0 426.00
2 Elizabeth MelárováElizabeth Melárová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 43.83 0.0 402.00
3 Monika VráblíkováMonika Vráblíková
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 40.41 0.0 360.00
4 Ivana DohnalováIvana Dohnalová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
05 38.28 0.0 334.00
5 Vanessa StrašilováVanessa Strašilová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 38.24 0.0 334.00
6 Amálie PřibylováAmálie Přibylová
ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - MístekZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek...
05 36.81 0.0 317.00
7 Klára ŘehákováKlára Řeháková
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 36.18 0.0 309.00
8 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 34.22 0.0 285.00
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 33.42 0.0 276.00
10 Hana TóthováHana Tóthová
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
05 33.27 0.0 274.00
11 Anna VčelnáAnna Včelná
Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570
06 31.78 0.0 256.00
12 Veronika BartošováVeronika Bartošová
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
05 31.17 0.0 249.00
13 Kateřina FárkováKateřina Fárková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M...
06 30.23 0.0 238.00
14 Veronika VětřilováVeronika Větřilová
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
06 29.83 0.0 233.00
15 Eva LubinováEva Lubinová
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 29.70 0.0 232.00
16 Daniela ŠtefkováDaniela Štefková
ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem
05 27.07 0.0 201.00
17 Sára PánkováSára Pánková
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 27.06 0.0 201.00
18 Eliška InczédiováEliška Inczédiová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
05 26.14 0.0 190.00
19 Andrea MatějkováAndrea Matějková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
06 24.37 0.0 170.00
20 Kateřina OšťadalováKateřina Ošťadalová
ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice
05 24.21 0.0 168.00
21 Agnes MalarzováAgnes Malarzová
ZŠ TGM Frýdlant n. O.ZŠ TGM Frýdlant n. O.
05 19.25 0.0 112.00
22 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek AZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr...
06 15.31 0.0 70.00
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 1795
2 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 1322
3 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 1128
4 Zš FM, ČSA 570{8} 1078
5 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 1046
6 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 1032
7 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 1012
8 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 1007
9 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 951
10 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 903
11 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 810
12 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 796
13 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 768
14 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 767
15 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 736
16 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 735
17 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 705
18 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 669
19 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 647
20 Zš FM, ČSA 570{8} 643
21 Zš FM, ČSA 570{8} 562
22 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 484
23 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 441
24 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 419
25 Zš FM, ČSA 570{8} 394
26 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 393
27 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 389
28 Zš FM, ČSA 570{8} 386
29 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 360
30 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 354
31 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 350
32 Zš FM, ČSA 570{8} 347
33 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 332
34 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 329
35 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 319
36 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 314
37 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 276
37 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 276
39 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 273
40 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 271
41 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 239
42 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 153
43 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 0
43 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 0
43 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
43 Zš FM, ČSA 570{8} 0
43 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 0
43 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
43 Zš FM, ČSA 570{8} 0
43 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 0
43 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
43 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 844
2 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 732
3 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 683
4 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 622
5 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 531
6 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 495
7 Zš FM, ČSA 570{8} 485
8 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 483
9 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 476
10 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 465
11 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 464
12 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 456
13 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 449
14 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 446
15 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 441
16 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 421
16 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 421
18 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 419
19 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 397
20 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 391
21 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 376
22 Zš FM, ČSA 570{8} 366
23 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 353
24 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 350
25 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 347
26 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 325
27 Zš FM, ČSA 570{8} 324
28 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 316
29 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 313
30 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 298
31 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 297
32 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 281
33 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 276
34 Zš FM, ČSA 570{8} 275
35 Zš FM, ČSA 570{8} 237
36 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 228
37 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 227
38 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 225
38 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 225
40 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 220
41 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 216
42 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 214
43 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 206
44 Zš FM, ČSA 570{8} 200
45 Zš FM, ČSA 570{8} 197
46 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 191
47 Zš FM, ČSA 570{8} 176
47 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 176
49 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 169
50 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 161
51 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 127
52 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
52 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
52 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 0
52 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 0
Celkem 55 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zš FM, ČSA 570{8} 1456
2 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 1339
3 Zš FM, ČSA 570{8} 1200
4 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 1125
5 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 987
6 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 960
7 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 945
8 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 863
8 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 863
10 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 857
11 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 835
12 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 830
13 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 815
14 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 748
15 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 740
16 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 682
17 Zš FM, ČSA 570{8} 659
18 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 658
19 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 622
20 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 616
21 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 569
22 Zš FM, ČSA 570{8} 556
23 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 554
24 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 549
25 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 536
26 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 498
27 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 481
28 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 472
29 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 469
30 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 468
31 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 449
32 Zš FM, ČSA 570{8} 447
33 Zš FM, ČSA 570{8} 433
34 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 429
35 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 389
36 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 371
37 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 342
38 Zš FM, ČSA 570{8} 324
39 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 312
40 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 298
41 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 271
42 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 264
43 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 253
44 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 246
45 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 245
46 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 216
47 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 196
48 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 192
49 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 131
50 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 0
50 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 0
50 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 0
50 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec{8} 0
50 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 0
50 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 0
50 Zš FM, ČSA 570{8} 0
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 1286
2 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 1262
3 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 1136
4 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 986
5 Zš FM, ČSA 570{8} 955
6 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 936
7 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 905
8 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 859
9 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 798
10 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 773
11 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 758
12 Zš FM, ČSA 570{8} 675
13 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 674
14 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 667
15 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 665
16 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 647
17 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 642
18 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 617
19 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 599
20 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 598
21 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 591
22 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 535
23 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 504
23 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 504
25 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 473
26 Zš FM, ČSA 570{8} 437
27 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 426
28 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 402
29 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 382
30 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 380
31 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 361
32 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 360
33 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 355
34 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 350
34 Zš FM, ČSA 570{8} 350
36 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 342
37 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 334
38 Zš FM, ČSA 570{8} 331
39 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 321
40 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 314
41 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 313
42 Zš FM, ČSA 570{8} 309
43 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 286
44 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 275
45 Zš FM, ČSA 570{8} 274
46 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 239
47 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 233
48 ZŠ TGM Frýdlant n. O.{8} 229
49 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 216
50 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 201
51 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 190
52 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 187
53 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 170
54 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 116
55 ZŠ a MŠ Raškovice{8} 0
55 ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem{8} 0
55 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02{8} 0
55 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek{8} 0
55 ZŠ FM, Pionýrů 400{8} 0
55 ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek - Místek{8} 0
Celkem 60 závodníků