Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV
TJ Slezan Frýdek-Místek (15. 5. 2018)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David PlucnaraDavid Plucnara | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 3 | 07.78 | 625.00 | |||||||||||||
2 | Antonín BorákAntonín Borák | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 4 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
3 | Filip MalichFilip Malich | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 08.27 | 484.00 | |||||||||||||
4 | Viktor DlouhýViktor Dlouhý | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 08.28 | 481.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch KrpecVojtěch Krpec | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 7 | 08.65 | 386.00 | |||||||||||||
6 | Marek ŠulcMarek Šulc | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 1 | 08.80 | 350.00 | |||||||||||||
7 | David BednářDavid Bednář | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 5 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik BartošPatrik Bartoš | 02 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
2 | Jan PaličkaJan Palička | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 08.15 | 517.00 | |||||||||||||
3 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 2 | 08.47 | 431.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 08.57 | 406.00 | |||||||||||||
5 | René ŠnytaRené Šnyta | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 1 | 08.60 | 398.00 | |||||||||||||
6 | Jan KnapekJan Knapek | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 08.66 | 383.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš OchmanMatyáš Ochman | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 6 | 08.80 | 350.00 | |||||||||||||
8 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 09.05 | 293.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 3 | 07.78 | 625.00 | |||
2 | Antonín BorákAntonín Borák | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 4 | 07.92 | 583.00 | |||
2 | Patrik BartošPatrik Bartoš | 02 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 07.92 | 583.00 | |||
4 | Jan PaličkaJan Palička | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 08.15 | 517.00 | |||
5 | Filip MalichFilip Malich | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 08.27 | 484.00 | |||
6 | Viktor DlouhýViktor Dlouhý | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 08.28 | 481.00 | |||
7 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 2 | 08.47 | 431.00 | |||
8 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 08.57 | 406.00 | |||
9 | René ŠnytaRené Šnyta | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 1 | 08.60 | 398.00 | |||
10 | Vojtěch KrpecVojtěch Krpec | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 7 | 08.65 | 386.00 | |||
11 | Jan KnapekJan Knapek | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 08.66 | 383.00 | |||
12 | Marek ŠulcMarek Šulc | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 1 | 08.80 | 350.00 | |||
12 | Matyáš OchmanMatyáš Ochman | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 6 | 08.80 | 350.00 | |||
14 | David BednářDavid Bednář | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 5 | 08.83 | 343.00 | |||
15 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 09.05 | 293.00 | ||||
David PlucnaraDavid Plucnara | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 8 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProkopJan Prokop | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 7 | 09.21 | 259.00 | |||||||||||||
2 | Jan CarbolJan Carbol | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 4 | 09.29 | 243.00 | |||||||||||||
3 | Šimon BittnerŠimon Bittner | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 A | 5 | 09.35 | 231.00 | |||||||||||||
4 | Filip HlostaFilip Hlosta | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.38 | 226.00 | |||||||||||||
5 | Dominik SzturcDominik Szturc | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.41 | 220.00 | |||||||||||||
6 | Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 3 | 10.21 | 91.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav CábVáclav Cáb | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 09.05 | 293.00 | |||||||||||||
2 | Adam JuroškaAdam Juroška | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 6 | 09.18 | 266.00 | |||||||||||||
3 | Denis NěmecDenis Němec | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 3 | 09.35 | 231.00 | |||||||||||||
4 | Filip ČapčuchFilip Čapčuch | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 4 | 09.36 | 229.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš TrojanMatyáš Trojan | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 2 | 09.53 | 197.00 | |||||||||||||
6 | Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 10.12 | 103.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ČernýVáclav Černý | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.03 | 298.00 | |||||||||||||
2 | Jan BjolekJan Bjolek | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 09.12 | 278.00 | |||||||||||||
3 | Martin LangerMartin Langer | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 09.35 | 231.00 | |||||||||||||
4 | Marek PokornýMarek Pokorný | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 2 | 09.58 | 188.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 4 | 09.67 | 173.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš JanekTomáš Janek | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 3 | 09.69 | 169.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ČernýVáclav Černý | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.03 | 298.00 | |||
2 | Václav CábVáclav Cáb | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 09.05 | 293.00 | |||
3 | Jan BjolekJan Bjolek | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 09.12 | 278.00 | |||
4 | Adam JuroškaAdam Juroška | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 6 | 09.18 | 266.00 | |||
5 | Jan ProkopJan Prokop | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 7 | 09.21 | 259.00 | |||
6 | Jan CarbolJan Carbol | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 4 | 09.29 | 243.00 | |||
7 | Šimon BittnerŠimon Bittner | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 A | 5 | 09.35 | 231.00 | |||
7 | Denis NěmecDenis Němec | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 3 | 09.35 | 231.00 | |||
7 | Martin LangerMartin Langer | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 09.35 | 231.00 | |||
10 | Filip ČapčuchFilip Čapčuch | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 4 | 09.36 | 229.00 | |||
11 | Filip HlostaFilip Hlosta | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.38 | 226.00 | |||
12 | Dominik SzturcDominik Szturc | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.41 | 220.00 | |||
13 | Matyáš TrojanMatyáš Trojan | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 2 | 09.53 | 197.00 | |||
14 | Marek PokornýMarek Pokorný | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 2 | 09.58 | 188.00 | |||
15 | Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 4 | 09.67 | 173.00 | |||
16 | Tomáš JanekTomáš Janek | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 3 | 09.69 | 169.00 | |||
17 | Tadeáš SlamjákTadeáš Slamják | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 10.12 | 103.00 | |||
18 | Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 3 | 10.21 | 91.00 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melánie TóthováMelánie Tóthová | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 8 | 09.13 | 533.00 | |||||||||||||
2 | Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.34 | 482.00 | |||||||||||||
3 | Adéla KendziorováAdéla Kendziorová | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 5 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
4 | Nikol RusňákováNikol Rusňáková | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 3 | 09.48 | 449.00 | |||||||||||||
5 | Barbora ŠigutováBarbora Šigutová | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 7 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 09.93 | 350.00 | |||||||||||||
7 | Veronika MorysováVeronika Morysová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 10.31 | 276.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára MenšíkováSára Menšíková | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 08.70 | 645.00 | |||||||||||||
2 | Natálie ZláNatálie Zlá | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 2 | 09.04 | 556.00 | |||||||||||||
3 | Michaela DolechováMichaela Dolechová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
5 | Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 09.83 | 371.00 | |||||||||||||
6 | Anna JanasováAnna Janasová | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 10.74 | 201.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mojisola AkereleMojisola Akerele | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 5 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
2 | Vendula DančevskáVendula Dančevská | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 3 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
3 | Stela BaranováStela Baranová | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 09.48 | 449.00 | |||||||||||||
4 | Adéla BlahutováAdéla Blahutová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 6 | 09.61 | 419.00 | |||||||||||||
5 | Nikola RusinováNikola Rusinová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
6 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 10.18 | 300.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára MenšíkováSára Menšíková | 02 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 08.70 | 645.00 | |||
2 | Natálie ZláNatálie Zlá | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 2 | 09.04 | 556.00 | |||
3 | Mojisola AkereleMojisola Akerele | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 5 | 09.07 | 548.00 | |||
4 | Michaela DolechováMichaela Dolechová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 09.12 | 536.00 | |||
5 | Melánie TóthováMelánie Tóthová | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 8 | 09.13 | 533.00 | |||
6 | Vendula DančevskáVendula Dančevská | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 3 | 09.17 | 523.00 | |||
7 | Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová | 03 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.34 | 482.00 | |||
8 | Kristýna KosteleckáKristýna Kostelecká | 02 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 09.36 | 477.00 | |||
9 | Adéla KendziorováAdéla Kendziorová | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 5 | 09.38 | 472.00 | |||
10 | Nikol RusňákováNikol Rusňáková | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 3 | 09.48 | 449.00 | |||
10 | Stela BaranováStela Baranová | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 09.48 | 449.00 | |||
12 | Barbora ŠigutováBarbora Šigutová | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 7 | 09.52 | 440.00 | |||
13 | Adéla BlahutováAdéla Blahutová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice A | 6 | 09.61 | 419.00 | |||
14 | Nikola RusinováNikola Rusinová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 09.67 | 406.00 | |||
15 | Vendula ŠvrčkováVendula Švrčková | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 09.83 | 371.00 | |||
16 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 09.93 | 350.00 | |||
17 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 10.18 | 300.00 | |||
18 | Veronika MorysováVeronika Morysová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 10.31 | 276.00 | |||
19 | Anna JanasováAnna Janasová | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 10.74 | 201.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh A (út, 15.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KotáskováBára Kotásková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 09.01 | 564.00 | |||||||||||||
2 | Tereza BrynychováTereza Brynychová | 06 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 7 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
3 | Simona PavláskováSimona Pavlásková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1 | 09.39 | 470.00 | |||||||||||||
4 | Helena HrůzkováHelena Hrůzková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 8 | 09.70 | 400.00 | |||||||||||||
5 | Aneta MikušováAneta Mikušová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | 09.75 | 389.00 | |||||||||||||
6 | Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková | 05 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 3 | 09.78 | 382.00 | |||||||||||||
7 | Adéla ČervenkováAdéla Červenková | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 10.02 | 332.00 | |||||||||||||
8 | Barbora PackováBarbora Packová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 10.22 | 293.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (út, 15.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea BlažkováAndrea Blažková | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 09.61 | 419.00 | |||||||||||||
2 | Tereza VávrováTereza Vávrová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 1 | 09.84 | 369.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina MuroňováKateřina Muroňová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.91 | 355.00 | |||||||||||||
4 | Tereza NyklováTereza Nyklová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 09.93 | 350.00 | |||||||||||||
5 | Karolína PolohováKarolína Polohová | 05 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 7 | 10.31 | 276.00 | |||||||||||||
6 | Daniela UherkováDaniela Uherková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 8 | 10.46 | 249.00 | |||||||||||||
7 | Michaela PolochováMichaela Polochová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 10.54 | 235.00 | |||||||||||||
8 | Andrea MatějkováAndrea Matějková | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 10.87 | 181.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh C (út, 15.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona NěmcováSimona Němcová | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 3 | 09.03 | 558.00 | |||||||||||||
2 | Eva LubinováEva Lubinová | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 4 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
3 | Melánie HorkáMelánie Horká | 06 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 5 | 09.63 | 415.00 | |||||||||||||
4 | Natálie MohylováNatálie Mohylová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 09.70 | 400.00 | |||||||||||||
5 | Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.88 | 361.00 | |||||||||||||
6 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 10.06 | 324.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KotáskováBára Kotásková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 09.01 | 564.00 | |||
2 | Simona NěmcováSimona Němcová | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 3 | 09.03 | 558.00 | |||
3 | Tereza BrynychováTereza Brynychová | 06 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 7 | 09.28 | 496.00 | |||
4 | Eva LubinováEva Lubinová | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 4 | 09.29 | 494.00 | |||
5 | Simona PavláskováSimona Pavlásková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1 | 09.39 | 470.00 | |||
6 | Andrea BlažkováAndrea Blažková | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 09.61 | 419.00 | |||
7 | Melánie HorkáMelánie Horká | 06 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 5 | 09.63 | 415.00 | |||
8 | Helena HrůzkováHelena Hrůzková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 8 | 09.70 | 400.00 | |||
8 | Natálie MohylováNatálie Mohylová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 09.70 | 400.00 | |||
10 | Aneta MikušováAneta Mikušová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | 09.75 | 389.00 | |||
11 | Nikola PavlíčkováNikola Pavlíčková | 05 | ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek... | 3 | 09.78 | 382.00 | |||
12 | Tereza VávrováTereza Vávrová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 1 | 09.84 | 369.00 | |||
13 | Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 2 | 09.88 | 361.00 | |||
14 | Kateřina MuroňováKateřina Muroňová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 09.91 | 355.00 | |||
15 | Tereza NyklováTereza Nyklová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 09.93 | 350.00 | |||
16 | Adéla ČervenkováAdéla Červenková | 05 | ZŠ TGM Frýdlant n. O. | 6 | 10.02 | 332.00 | |||
17 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 10.06 | 324.00 | |||
18 | Barbora PackováBarbora Packová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 10.22 | 293.00 | |||
19 | Karolína PolohováKarolína Polohová | 05 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 7 | 10.31 | 276.00 | |||
20 | Daniela UherkováDaniela Uherková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 8 | 10.46 | 249.00 | |||
21 | Michaela PolochováMichaela Polochová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 10.54 | 235.00 | |||
22 | Andrea MatějkováAndrea Matějková | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 10.87 | 181.00 |