výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (10. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 07.41 742.00
2 Martin GattnarMartin Gattnar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 08.20 503.00
3 Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 08.43 441.00
4 Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 08.63 391.00
5 Lukáš PolákLukáš Polák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.87 333.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SchmidtFilip Schmidt 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.44 439.00
2 Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 08.80 350.00
3 Dominik ZedníkDominik Zedník 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 08.82 345.00
4 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 08.92 322.00
5 Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 09.82 148.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KučaRobin Kuča 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.27 484.00
2 Jan DymáčekJan Dymáček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.75 362.00
3 Aleš SmelíkAleš Smelík 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 08.92 322.00
4 Filip StrnadelFilip Strnadel 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.03 298.00
5 Daniel HorváthDaniel Horváth 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 09.23 255.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.03 551.00
2 Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.35 462.00
3 Radek DobiášRadek Dobiáš 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.71 371.00
4 František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 08.75 362.00
5 Jan VičíkJan Vičík 02 zš nádražnízš nádražní 1 09.11 280.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.95 574.00
2 Michal SchmidtMichal Schmidt 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.38 454.00
3 Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.52 418.00
4 Leon HorváthLeon Horváth 04 zš nádražnízš nádražní 4 09.27 247.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.89 592.00
2 Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.05 545.00
3 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 08.24 492.00
4 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.27 484.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 07.42 739.00
2 Erik ŤulákErik Ťulák 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 08.32 470.00
3 Daniel OžanaDaniel Ožana 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.33 468.00
4 Jan HájekJan Hájek 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.82 148.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 07.41 742.00
2 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 07.42 739.00
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.89 592.00
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.95 574.00
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.03 551.00
6 Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.05 545.00
7 Martin GattnarMartin Gattnar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 08.20 503.00
8 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 08.24 492.00
9 Robin KučaRobin Kuča 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.27 484.00
9 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.27 484.00
11 Erik ŤulákErik Ťulák 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 08.32 470.00
12 Daniel OžanaDaniel Ožana 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.33 468.00
13 Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.35 462.00
14 Michal SchmidtMichal Schmidt 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.38 454.00
15 Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 08.43 441.00
16 Filip SchmidtFilip Schmidt 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.44 439.00
17 Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.52 418.00
18 Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 08.63 391.00
19 Radek DobiášRadek Dobiáš 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.71 371.00
20 Jan DymáčekJan Dymáček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.75 362.00
20 František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 08.75 362.00
22 Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 08.80 350.00
23 Dominik ZedníkDominik Zedník 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 08.82 345.00
24 Lukáš PolákLukáš Polák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.87 333.00
25 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 08.92 322.00
25 Aleš SmelíkAleš Smelík 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 08.92 322.00
27 Filip StrnadelFilip Strnadel 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.03 298.00
28 Jan VičíkJan Vičík 02 zš nádražnízš nádražní 1 09.11 280.00
29 Daniel HorváthDaniel Horváth 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 09.23 255.00
30 Leon HorváthLeon Horváth 04 zš nádražnízš nádražní 4 09.27 247.00
31 Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 09.82 148.00
31 Jan HájekJan Hájek 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.82 148.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HajdukRichard Hajduk 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 08.95 315.00
2 Denis LabdaDenis Labda 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.23 255.00
3 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.49 205.00
4 Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.09 108.00
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 10.27 84.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.77 156.00
2 Ondřej MalecOndřej Malec 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.79 153.00
3 Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 09.85 143.00
4 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 10.07 110.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír BořilJaromír Bořil 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 08.67 381.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.69 376.00
3 Šimon PrudilŠimon Prudil 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.90 135.00
4 Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 10.13 102.00
5 Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 10.72 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KokešRadim Kokeš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 09.31 239.00
2 René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 09.82 148.00
3 Patrik DolnýPatrik Dolný 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 3 09.88 138.00
4 Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 10.29 81.00
5 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 10.46 62.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66 383.00
2 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.14 274.00
3 Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.27 247.00
4 Jan KantorJan Kantor 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.16 98.00
5 Michal KrupaMichal Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.59 48.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66 383.00
2 Jaromír BořilJaromír Bořil 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 08.67 381.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.69 376.00
4 Richard HajdukRichard Hajduk 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 08.95 315.00
5 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.14 274.00
6 Denis LabdaDenis Labda 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.23 255.00
7 Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.27 247.00
8 Radim KokešRadim Kokeš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 09.31 239.00
9 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.49 205.00
10 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.77 156.00
11 Ondřej MalecOndřej Malec 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.79 153.00
12 René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 09.82 148.00
13 Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 09.85 143.00
14 Patrik DolnýPatrik Dolný 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 3 09.88 138.00
15 Šimon PrudilŠimon Prudil 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.90 135.00
16 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 10.07 110.00
17 Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.09 108.00
18 Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 10.13 102.00
19 Jan KantorJan Kantor 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.16 98.00
20 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 10.27 84.00
21 Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 10.29 81.00
22 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 10.46 62.00
23 Michal KrupaMichal Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.59 48.00
24 Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 10.72 37.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.40 729.00
2 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 08.87 600.00
3 Klára KonvičkováKlára Konvičková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.37 475.00
4 Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 4 09.63 415.00
5 Jana HillováJana Hillová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.77 384.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.72 640.00
2 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.14 531.00
3 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 09.18 521.00
4 Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.32 487.00
5 Eliška JankulárováEliška Jankulárová 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.64 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.91 355.00
2 Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.95 346.00
3 Adéla BadoškováAdéla Badošková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.27 283.00
4 Vendula KozelskáVendula Kozelská 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 10.37 265.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.85 605.00
2 Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.54 435.00
3 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 4 10.14 308.00
4 Sophia PhamováSophia Phamová 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.26 285.00
5 Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 5 11.12 144.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.95 579.00
2 Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.27 499.00
3 Natálie PosmykováNatálie Posmyková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.48 449.00
Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 4 09.25
Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ SvinovZŠ Svinov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.42 723.00
2 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.08 546.00
3 Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová 03 zš nádražnízš nádražní 2 10.90 176.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45 715.00
2 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.01 564.00
3 Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 zš nádražnízš nádražní 4 09.89 359.00
4 Nikola ŠímováNikola Šímová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 10.06 324.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.40 729.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.42 723.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45 715.00
4 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.72 640.00
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.85 605.00
6 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 08.87 600.00
7 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.95 579.00
8 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.01 564.00
9 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.08 546.00
10 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.14 531.00
11 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 09.18 521.00
12 Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 4 09.25
13 Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.27 499.00
14 Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.32 487.00
15 Klára KonvičkováKlára Konvičková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.37 475.00
16 Natálie PosmykováNatálie Posmyková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.48 449.00
17 Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.54 435.00
18 Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 4 09.63 415.00
19 Eliška JankulárováEliška Jankulárová 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.64 413.00
20 Jana HillováJana Hillová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.77 384.00
21 Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 zš nádražnízš nádražní 4 09.89 359.00
22 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.91 355.00
23 Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.95 346.00
24 Nikola ŠímováNikola Šímová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 10.06 324.00
25 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 4 10.14 308.00
26 Sophia PhamováSophia Phamová 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.26 285.00
27 Adéla BadoškováAdéla Badošková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.27 283.00
28 Vendula KozelskáVendula Kozelská 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 10.37 265.00
29 Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová 03 zš nádražnízš nádražní 2 10.90 176.00
30 Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 5 11.12 144.00
Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ SvinovZŠ Svinov 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.02 561.00
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.04 556.00
3 Jana MatouškováJana Matoušková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 09.56 431.00
4 Nikol KmecováNikol Kmecová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 10.90 176.00
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.45 456.00
2 Sára LangrováSára Langrová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.73 393.00
3 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.02 332.00
4 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.11 314.00
5 Bára NovákováBára Nováková 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 10.36 267.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.63 665.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.00 566.00
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.38 472.00
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 09.73 393.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45 715.00
2 Ema TeletýnskáEma Teletýnská 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 09.72 395.00
3 Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 10.06 324.00
4 Karolína PlačkováKarolína Plačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.27 283.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.99 569.00
2 Alexandra MazancováAlexandra Mazancová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 09.46 454.00
3 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.91 355.00
4 Nikol DelinčákováNikol Delinčáková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.14 308.00
5 Aneta NováčkováAneta Nováčková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.61 223.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45 715.00
2 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.63 665.00
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.99 569.00
4 Alice StehnováAlice Stehnová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.00 566.00
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.02 561.00
6 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.04 556.00
7 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.38 472.00
8 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.45 456.00
9 Alexandra MazancováAlexandra Mazancová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 09.46 454.00
10 Jana MatouškováJana Matoušková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 09.56 431.00
11 Ema TeletýnskáEma Teletýnská 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 09.72 395.00
12 Sára LangrováSára Langrová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.73 393.00
12 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 09.73 393.00
14 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.91 355.00
15 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.02 332.00
16 Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 10.06 324.00
17 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.11 314.00
18 Nikol DelinčákováNikol Delinčáková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.14 308.00
19 Karolína PlačkováKarolína Plačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.27 283.00
20 Bára NovákováBára Nováková 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 10.36 267.00
21 Aneta NováčkováAneta Nováčková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.61 223.00
22 Nikol KmecováNikol Kmecová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 10.90 176.00
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 1:52.96 617.00
2 Natálie BienikováNatálie Bieniková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:01.60 485.00
3 Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 6 2:07.69 401.00
4 Dominika KuželováDominika Kuželová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 9 2:09.08 383.00
5 Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 8 2:11.05 358.00
6 Nikola KarbulováNikola Karbulová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 7 2:11.76 349.00
7 Aneta BlažkováAneta Blažková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 2:15.84 301.00
8 Katrin Nikol HrdinováKatrin Nikol Hrdinová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 5 2:31.18 149.00
9 Natálie FrydrychováNatálie Frydrychová 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 2:34.68 121.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SojčákováAmálie Sojčáková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 0:15.10
2 Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 9 2:00.13 507.00
3 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 2:02.78 469.00
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 6 2:03.85 453.00
5 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 2:08.83 386.00
6 Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 3 2:11.87 348.00
7 Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 2:15.59 304.00
8 Anežka VětrovskáAnežka Větrovská 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 10 2:18.81 267.00
9 Nela MasopustováNela Masopustová 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 2:23.48 219.00
Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SojčákováAmálie Sojčáková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 0:15.10
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 1:52.96 617.00
3 Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 9 2:00.13 507.00
4 Natálie BienikováNatálie Bieniková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:01.60 485.00
5 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 2:02.78 469.00
6 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 6 2:03.85 453.00
7 Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 6 2:07.69 401.00
8 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 2:08.83 386.00
9 Dominika KuželováDominika Kuželová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 9 2:09.08 383.00
10 Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 8 2:11.05 358.00
11 Nikola KarbulováNikola Karbulová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 7 2:11.76 349.00
12 Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 3 2:11.87 348.00
13 Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 2:15.59 304.00
14 Aneta BlažkováAneta Blažková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 2:15.84 301.00
15 Anežka VětrovskáAnežka Větrovská 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 10 2:18.81 267.00
16 Nela MasopustováNela Masopustová 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 2:23.48 219.00
17 Katrin Nikol HrdinováKatrin Nikol Hrdinová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 5 2:31.18 149.00
18 Natálie FrydrychováNatálie Frydrychová 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 2:34.68 121.00
Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 2:37.16 606.00
2 Anna PěnčíkováAnna Pěnčíková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 2:46.83 497.00
3 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 02 ZŠ SvinovZŠ Svinov 7 2:53.75 425.00
4 Daniela GábováDaniela Gábová 14 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 6 3:04.80 322.00
5 Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 7 3:08.77 288.00
6 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 3:09.57 281.00
7 Veronika HudečkováVeronika Hudečková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 8 3:16.24 229.00
8 Tereza MusialkováTereza Musialková 03 zš nádražnízš nádražní 3:49.80 44.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela MichalíkováNela Michalíková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 2:55.93 404.00
2 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 2:56.03 403.00
3 Hana KlečkováHana Klečková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 2:57.55 388.00
4 Barbora MozdřenováBarbora Mozdřenová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 6 3:01.42 352.00
5 Tereza KlanicováTereza Klanicová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 3:02.10 346.00
6 Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 8 3:13.35 251.00
7 Anna KadulováAnna Kadulová 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 3:24.19 173.00
8 Nela RybákováNela Rybáková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 9 3:34.27 113.00
9 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 3:41.01 80.00
10 Markéta OdehnalováMarkéta Odehnalová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 3:42.74 72.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:35.65 624.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:36.27 616.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:43.57 533.00
4 Kamila VítkováKamila Vítková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 6 3:20.23 200.00
5 Vendula VircováVendula Vircová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 3:27.67 151.00
6 Aneta ZdařilováAneta Zdařilová 03 zš nádražnízš nádražní 8 3:31.06 131.00
7 Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 2 4:05.67 6.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:35.65 624.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:36.27 616.00
3 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 2:37.16 606.00
4 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:43.57 533.00
5 Anna PěnčíkováAnna Pěnčíková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 2:46.83 497.00
6 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 02 ZŠ SvinovZŠ Svinov 7 2:53.75 425.00
7 Nela MichalíkováNela Michalíková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 2:55.93 404.00
8 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 2:56.03 403.00
9 Hana KlečkováHana Klečková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 2:57.55 388.00
10 Barbora MozdřenováBarbora Mozdřenová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 6 3:01.42 352.00
11 Tereza KlanicováTereza Klanicová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 3:02.10 346.00
12 Daniela GábováDaniela Gábová 14 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 6 3:04.80 322.00
13 Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 7 3:08.77 288.00
14 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 3:09.57 281.00
15 Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 8 3:13.35 251.00
16 Veronika HudečkováVeronika Hudečková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 8 3:16.24 229.00
17 Kamila VítkováKamila Vítková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 6 3:20.23 200.00
18 Anna KadulováAnna Kadulová 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 3:24.19 173.00
19 Vendula VircováVendula Vircová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 3:27.67 151.00
20 Aneta ZdařilováAneta Zdařilová 03 zš nádražnízš nádražní 8 3:31.06 131.00
21 Nela RybákováNela Rybáková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 9 3:34.27 113.00
22 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 3:41.01 80.00
23 Markéta OdehnalováMarkéta Odehnalová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 3:42.74 72.00
24 Tereza MusialkováTereza Musialková 03 zš nádražnízš nádražní 3:49.80 44.00
25 Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 2 4:05.67 6.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 3:20.61 477.00
2 Ondřej JankovskýOndřej Jankovský 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 3:24.94 441.00
3 Jan ČechJan Čech 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 3:25.58 436.00
4 Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 1 3:35.51 359.00
5 Petr BialekPetr Bialek 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 3:35.55 358.00
6 Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 3:40.36 324.00
7 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 3:57.99 211.00
8 Fabien KrischkeFabien Krischke 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 9 4:11.63 139.00
9 Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 6 4:40.57 33.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 7 3:26.89 425.00
2 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 3:38.10 340.00
3 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 3:43.59 301.00
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 3:45.38 289.00
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 9 3:46.37 283.00
6 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 3:51.27 251.00
7 Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 3:59.82 200.00
8 Jan MikaJan Mika 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 3:59.82 200.00
9 Adam ZapletalAdam Zapletal 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 10 4:21.17 96.00
10 Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 4:40.80 32.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 3:20.61 477.00
2 Ondřej JankovskýOndřej Jankovský 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 3:24.94 441.00
3 Jan ČechJan Čech 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 3:25.58 436.00
4 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 7 3:26.89 425.00
5 Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 1 3:35.51 359.00
6 Petr BialekPetr Bialek 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 3:35.55 358.00
7 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 3:38.10 340.00
8 Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 3:40.36 324.00
9 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 3:43.59 301.00
10 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 3:45.38 289.00
11 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 9 3:46.37 283.00
12 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 3:51.27 251.00
13 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 3:57.99 211.00
14 Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 3:59.82 200.00
14 Jan MikaJan Mika 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 3:59.82 200.00
16 Fabien KrischkeFabien Krischke 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 9 4:11.63 139.00
17 Adam ZapletalAdam Zapletal 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 10 4:21.17 96.00
18 Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 6 4:40.57 33.00
19 Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 4:40.80 32.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 4:55.42 586.00
2 Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 5:05.99 526.00
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 10 5:08.85 510.00
4 Michal BystroňMichal Bystroň 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 5:13.32 485.00
5 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 5:19.95 450.00
6 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 5:23.65 431.00
7 Jakub KořenekJakub Kořenek 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 11 5:25.17 423.00
8 František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 5:37.98 361.00
9 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 13 5:46.74 321.00
10 Petr KosPetr Kos 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 12 6:05.28 243.00
11 Jakub FolvarčnýJakub Folvarčný 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 1 6:10.37 223.00
MS Ivan IvanIvan Ivan 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 9 5:21.34
Filip DomesFilip Domes 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 5 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 14 4:42.44 665.00
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 4:42.86 662.00
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 13 4:54.06 594.00
4 Patrik SkřičkaPatrik Skřička 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 5:09.98 504.00
5 Štěpán ŠvancarŠtěpán Švancar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 10 5:45.24 327.00
6 Jan MrověcJan Mrověc 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 5:46.35 322.00
7 Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 9 5:48.72 312.00
8 Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 8 5:51.67 299.00
9 Jiří MichalíkJiří Michalík 02 zš nádražnízš nádražní 4 5:57.87 273.00
10 Ondřej KudlaOndřej Kudla 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 6:10.59 223.00
11 Matyáš VajbarMatyáš Vajbar 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 11 6:17.47 197.00
12 Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 12 6:19.68 189.00
13 Jiří RilkoJiří Rilko 02 zš nádražnízš nádražní 6 6:30.33 154.00
14 Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 15 7:53.84 1.00
Dominik LeškoDominik Leško 03 zš nádražnízš nádražní 3 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 14 4:42.44 665.00
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 4:42.86 662.00
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 13 4:54.06 594.00
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 4:55.42 586.00
5 Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 5:05.99 526.00
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 10 5:08.85 510.00
7 Patrik SkřičkaPatrik Skřička 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 7 5:09.98 504.00
8 Michal BystroňMichal Bystroň 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 5:13.32 485.00
9 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 5:19.95 450.00
10 Ivan IvanIvan Ivan 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 9 5:21.34
11 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 5:23.65 431.00
12 Jakub KořenekJakub Kořenek 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 11 5:25.17 423.00
13 František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 5:37.98 361.00
14 Štěpán ŠvancarŠtěpán Švancar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 10 5:45.24 327.00
15 Jan MrověcJan Mrověc 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 5:46.35 322.00
16 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 13 5:46.74 321.00
17 Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 9 5:48.72 312.00
18 Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 8 5:51.67 299.00
19 Jiří MichalíkJiří Michalík 02 zš nádražnízš nádražní 4 5:57.87 273.00
20 Petr KosPetr Kos 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 12 6:05.28 243.00
21 Jakub FolvarčnýJakub Folvarčný 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 1 6:10.37 223.00
22 Ondřej KudlaOndřej Kudla 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 6:10.59 223.00
23 Matyáš VajbarMatyáš Vajbar 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 11 6:17.47 197.00
24 Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 12 6:19.68 189.00
25 Jiří RilkoJiří Rilko 02 zš nádražnízš nádražní 6 6:30.33 154.00
26 Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 15 7:53.84 1.00
Filip DomesFilip Domes 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 5 DNF
Dominik LeškoDominik Leško 03 zš nádražnízš nádražní 3 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovář, Vlček, Zdražila, Němec Kovář, Vlček, Zdražila, Němec ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 2 29.34 646.00
2 Lisák, Navrátil, Červenka, Pavelka Lisák, Navrátil, Červenka, Pavelka Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 30.23 578.00
3 Macej, Skřička, Hlavatý, Fegler Macej, Skřička, Hlavatý, Fegler ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 31.90 459.00
4 Mišán, Bulava, Baláš, Vltavský Mišán, Bulava, Baláš, Vltavský Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 34.55 296.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stachel, Ivan, Kavala, Štvrtna Stachel, Ivan, Kavala, Štvrtna ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 32.44 423.00
2 Stibor, Kubala, Zgubiš, Kopřiva Stibor, Kubala, Zgubiš, Kopřiva Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 33.31 368.00
3 Švancar, Mrověc, Šimurda, Poruba Švancar, Mrověc, Šimurda, Poruba Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 36.83 182.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schmidt, Kuča, Ožana, Ječmen Schmidt, Kuča, Ožana, Ječmen ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 32.71 406.00
2 Schmidt, Dobiáš, Kos, Škultéty Schmidt, Dobiáš, Kos, Škultéty ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 4 33.24 373.00
3 Horváth, Vičík, Michalík, Leško Horváth, Vičík, Michalík, Leško zš nádražnízš nádražní 3 34.93 275.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gattnar, Hájek, Smelík, Wolkowinskij Gattnar, Hájek, Smelík, Wolkowinskij Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 3 32.20 439.00
2 Horváth, Vajbar, Zedník, Ťulák Horváth, Vajbar, Zedník, Ťulák ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 32.48 421.00
3 Zajíček, Hrabec, Klozík, Pražák Zajíček, Hrabec, Klozík, Pražák ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 2 32.79 401.00
4 Kovář, Strnadel, Protivánek, Kvasnička Kovář, Strnadel, Protivánek, Kvasnička ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 34.27 312.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švancar, Mrověc, Šimurda, Poruba Švancar, Mrověc, Šimurda, Poruba Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 36.83 182.00
2 Horváth, Vičík, Michalík, Leško Horváth, Vičík, Michalík, Leško zš nádražnízš nádražní 3 34.93 275.00
3 Mišán, Bulava, Baláš, Vltavský Mišán, Bulava, Baláš, Vltavský Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 34.55 296.00
4 Kovář, Strnadel, Protivánek, Kvasnička Kovář, Strnadel, Protivánek, Kvasnička ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 34.27 312.00
5 Stibor, Kubala, Zgubiš, Kopřiva Stibor, Kubala, Zgubiš, Kopřiva Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 33.31 368.00
6 Schmidt, Dobiáš, Kos, Škultéty Schmidt, Dobiáš, Kos, Škultéty ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 4 33.24 373.00
7 Zajíček, Hrabec, Klozík, Pražák Zajíček, Hrabec, Klozík, Pražák ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 2 32.79 401.00
8 Schmidt, Kuča, Ožana, Ječmen Schmidt, Kuča, Ožana, Ječmen ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 32.71 406.00
9 Horváth, Vajbar, Zedník, Ťulák Horváth, Vajbar, Zedník, Ťulák ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 32.48 421.00
10 Stachel, Ivan, Kavala, Štvrtna Stachel, Ivan, Kavala, Štvrtna ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 32.44 423.00
11 Gattnar, Hájek, Smelík, Wolkowinskij Gattnar, Hájek, Smelík, Wolkowinskij Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 3 32.20 439.00
12 Macej, Skřička, Hlavatý, Fegler Macej, Skřička, Hlavatý, Fegler ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 31.90 459.00
13 Lisák, Navrátil, Červenka, Pavelka Lisák, Navrátil, Červenka, Pavelka Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 30.23 578.00
14 Kovář, Vlček, Zdražila, Němec Kovář, Vlček, Zdražila, Němec ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 2 29.34 646.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufal, Grufík, Fojtík, Gřonka Coufal, Grufík, Fojtík, Gřonka ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 36.17 212.00
2 Prudil, Mika, Zedek, Veselý Prudil, Mika, Zedek, Veselý Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 38.37 119.00
3 Kantor, Štefek, Winter, Adamíček Kantor, Štefek, Winter, Adamíček Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 39.27 88.00
4 Slapnička, Hlavsa, Slapnička, Gelnar Slapnička, Hlavsa, Slapnička, Gelnar ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 41.22 35.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teslík, Schrom, Hrabovský, Kovář Teslík, Schrom, Hrabovský, Kovář ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 34.82 281.00
2 Kokeš, Petroš, Jankovský, Olša Kokeš, Petroš, Jankovský, Olša Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 35.54 244.00
3 Bořil, Malec, Labda, Smělík Bořil, Malec, Labda, Smělík ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 36.28 207.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charvátek, Třešňák, Sadílek, Vlach Charvátek, Třešňák, Sadílek, Vlach ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 35.46 248.00
2 Kalous, Čech, Maxera, Krupa Kalous, Čech, Maxera, Krupa ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 38.86 102.00
3 Šmerda, Hajduk, Kromer, Dolný Šmerda, Hajduk, Kromer, Dolný ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 3 39.00 97.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slapnička, Hlavsa, Slapnička, Gelnar Slapnička, Hlavsa, Slapnička, Gelnar ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 41.22 35.00
2 Kantor, Štefek, Winter, Adamíček Kantor, Štefek, Winter, Adamíček Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 39.27 88.00
3 Šmerda, Hajduk, Kromer, Dolný Šmerda, Hajduk, Kromer, Dolný ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 3 39.00 97.00
4 Kalous, Čech, Maxera, Krupa Kalous, Čech, Maxera, Krupa ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 38.86 102.00
5 Prudil, Mika, Zedek, Veselý Prudil, Mika, Zedek, Veselý Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 38.37 119.00
6 Bořil, Malec, Labda, Smělík Bořil, Malec, Labda, Smělík ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 36.28 207.00
7 Coufal, Grufík, Fojtík, Gřonka Coufal, Grufík, Fojtík, Gřonka ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 36.17 212.00
8 Kokeš, Petroš, Jankovský, Olša Kokeš, Petroš, Jankovský, Olša Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 35.54 244.00
9 Charvátek, Třešňák, Sadílek, Vlach Charvátek, Třešňák, Sadílek, Vlach ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 35.46 248.00
10 Teslík, Schrom, Hrabovský, Kovář Teslík, Schrom, Hrabovský, Kovář ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 34.82 281.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Zdražilová, Bártová, Toová Fialová, Zdražilová, Bártová, Toová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 3 31.03 808.00
2 Juřicová, Martinková, Joannidu, Oborná Juřicová, Martinková, Joannidu, Oborná Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 32.08 730.00
3 Kroupová, Tesařová, Šimečková, Dao Kroupová, Tesařová, Šimečková, Dao ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 34.65 554.00
4 Odehnalová, Sýkorová, Kovalovská, Szentkeresztyová Odehnalová, Sýkorová, Kovalovská, Szentkeresztyová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 37.85 365.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořínková, Tisovská, Klečková, Pospíšilová Hořínková, Tisovská, Klečková, Pospíšilová Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 37.96 359.00
2 Doležalová, Kozelská, Vircová, Klozová Doležalová, Kozelská, Vircová, Klozová ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 38.07 354.00
3 Phamová, Tomanová, Kyjanicová, Samková Phamová, Tomanová, Kyjanicová, Samková ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 39.18 297.00
Marešová, Pěnčíková, Piskořová, Slováková Marešová, Pěnčíková, Piskořová, Slováková Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jankulárová, Papavasilevská, Badošková, Mozdřenová Jankulárová, Papavasilevská, Badošková, Mozdřenová Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 3 37.02 411.00
2 Konvičková, Planková, Vojtášková, Kadulová Konvičková, Planková, Vojtášková, Kadulová ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 37.31 395.00
3 Šímová, Hudečková, Válková, Dibáková Šímová, Hudečková, Válková, Dibáková Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 38.31 341.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vantuchová, Petrová, Dutková, Smetanová Vantuchová, Petrová, Dutková, Smetanová ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 2 32.05 732.00
2 Jeřábková, Tománková, Hillová, Mikšíková Jeřábková, Tománková, Hillová, Mikšíková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 34.10 590.00
3 Michalíková, Mecová, Lubojácká, Žebráčková Michalíková, Mecová, Lubojácká, Žebráčková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 37.41 389.00
4 Zdařilová, Sikorová, Voračeková, Peterová Zdařilová, Sikorová, Voračeková, Peterová zš nádražnízš nádražní 39.56 279.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdařilová, Sikorová, Voračeková, Peterová Zdařilová, Sikorová, Voračeková, Peterová zš nádražnízš nádražní 39.56 279.00
2 Phamová, Tomanová, Kyjanicová, Samková Phamová, Tomanová, Kyjanicová, Samková ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 39.18 297.00
3 Šímová, Hudečková, Válková, Dibáková Šímová, Hudečková, Válková, Dibáková Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 38.31 341.00
4 Doležalová, Kozelská, Vircová, Klozová Doležalová, Kozelská, Vircová, Klozová ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 38.07 354.00
5 Hořínková, Tisovská, Klečková, Pospíšilová Hořínková, Tisovská, Klečková, Pospíšilová Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 37.96 359.00
6 Odehnalová, Sýkorová, Kovalovská, Szentkeresztyová Odehnalová, Sýkorová, Kovalovská, Szentkeresztyová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 37.85 365.00
7 Michalíková, Mecová, Lubojácká, Žebráčková Michalíková, Mecová, Lubojácká, Žebráčková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 37.41 389.00
8 Konvičková, Planková, Vojtášková, Kadulová Konvičková, Planková, Vojtášková, Kadulová ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 37.31 395.00
9 Jankulárová, Papavasilevská, Badošková, Mozdřenová Jankulárová, Papavasilevská, Badošková, Mozdřenová Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 3 37.02 411.00
10 Kroupová, Tesařová, Šimečková, Dao Kroupová, Tesařová, Šimečková, Dao ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 34.65 554.00
11 Jeřábková, Tománková, Hillová, Mikšíková Jeřábková, Tománková, Hillová, Mikšíková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 34.10 590.00
12 Juřicová, Martinková, Joannidu, Oborná Juřicová, Martinková, Joannidu, Oborná Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 32.08 730.00
13 Vantuchová, Petrová, Dutková, Smetanová Vantuchová, Petrová, Dutková, Smetanová ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 2 32.05 732.00
14 Fialová, Zdražilová, Bártová, Toová Fialová, Zdražilová, Bártová, Toová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 3 31.03 808.00
Marešová, Pěnčíková, Piskořová, Slováková Marešová, Pěnčíková, Piskořová, Slováková Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schneeberger, Válková, Březná, Holšánová Schneeberger, Válková, Březná, Holšánová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 1 32.16 724.00
2 Plačková, Poláková, Blažková, Hoangová Plačková, Poláková, Blažková, Hoangová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 37.82 367.00
3 Sojčáková, Chamrádová, Kutáčová, Vojkůvková Sojčáková, Chamrádová, Kutáčová, Vojkůvková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 39.26 293.00
4 Nováková, Kreissová, Venglořová, Matuštíková Nováková, Kreissová, Venglořová, Matuštíková Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 39.76 270.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bieniková, Válková, Gleňová, Lovecká Bieniková, Válková, Gleňová, Lovecká ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 36.81 423.00
2 Matoušková, Klhůfková, Karbulová, Černíková Matoušková, Klhůfková, Karbulová, Černíková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 37.15 403.00
3 Kmecová, Mazancová, Teletýnská, Masopustová Kmecová, Mazancová, Teletýnská, Masopustová ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 38.64 324.00
4 Jedličková, Delinčáková, Jedličková, Motalová Jedličková, Delinčáková, Jedličková, Motalová ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 38.88 312.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křiváková, Koláriková, Mihalčíková, Gadlinová Křiváková, Koláriková, Mihalčíková, Gadlinová ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 36.83 421.00
2 Langrová, Michalczyková, Kuželová, Větrovská Langrová, Michalczyková, Kuželová, Větrovská Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 37.83 366.00
3 Švagerová, Nováčková, Hrdinová, Konvičková Švagerová, Nováčková, Hrdinová, Konvičková ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 38.73 320.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Kreissová, Venglořová, Matuštíková Nováková, Kreissová, Venglořová, Matuštíková Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 39.76 270.00
2 Sojčáková, Chamrádová, Kutáčová, Vojkůvková Sojčáková, Chamrádová, Kutáčová, Vojkůvková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 39.26 293.00
3 Jedličková, Delinčáková, Jedličková, Motalová Jedličková, Delinčáková, Jedličková, Motalová ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 38.88 312.00
4 Švagerová, Nováčková, Hrdinová, Konvičková Švagerová, Nováčková, Hrdinová, Konvičková ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 2 38.73 320.00
5 Kmecová, Mazancová, Teletýnská, Masopustová Kmecová, Mazancová, Teletýnská, Masopustová ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 38.64 324.00
6 Langrová, Michalczyková, Kuželová, Větrovská Langrová, Michalczyková, Kuželová, Větrovská Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 37.83 366.00
7 Plačková, Poláková, Blažková, Hoangová Plačková, Poláková, Blažková, Hoangová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 37.82 367.00
8 Matoušková, Klhůfková, Karbulová, Černíková Matoušková, Klhůfková, Karbulová, Černíková Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 37.15 403.00
9 Křiváková, Koláriková, Mihalčíková, Gadlinová Křiváková, Koláriková, Mihalčíková, Gadlinová ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 36.83 421.00
10 Bieniková, Válková, Gleňová, Lovecká Bieniková, Válková, Gleňová, Lovecká ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 36.81 423.00
11 Schneeberger, Válková, Březná, Holšánová Schneeberger, Válková, Březná, Holšánová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 1 32.16 724.00

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59 Body
1 Matyáš VrábelMatyáš Vrábel
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 1.67 520.00
2 Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 1.55 426.00
3= Dominik ZedníkDominik Zedník
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 1.51 396.00
3= Filip ČervenkaFilip Červenka
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 1.51 396.00
3= Adam ŠimurdaAdam Šimurda
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 1.51 396.00
3= Matěj FeglerMatěj Fegler
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 1.51 396.00
7= Jakub FeradJakub Ferad
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
02 1.47 367.00
7= Matěj KopřivaMatěj Kopřiva
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 1.47 367.00
7= Lukáš JečmenLukáš Ječmen
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 1.47 367.00
10= Jan HlatkýJan Hlatký
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 1.43 338.00
10= Patrik SkřičkaPatrik Skřička
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
02 1.43 338.00
10= Martin VltavskýMartin Vltavský
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 1.43 338.00
10= Filip StrnadelFilip Strnadel
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 1.43 338.00
10= Adam ZajíčekAdam Zajíček
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 1.43 338.00
15= Jiří MichalíkJiří Michalík
zš nádražnízš nádražní
02 1.39 310.00
15= Fabien KočíFabien Kočí
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 1.39 310.00
15= Robin KučaRobin Kuča
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
02 1.39 310.00
18= Duc Nguyen TrungDuc Nguyen Trung
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 1.35 283.00
18= Richard BulavaRichard Bulava
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 1.35 283.00
18= Daniel OžanaDaniel Ožana
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
04 1.35 283.00
18= Martin PorubaMartin Poruba
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 1.35 283.00
22= Tomáš PravdaTomáš Pravda
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 1.31 257.00
22= Marek KopčoMarek Kopčo
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 1.31 257.00
22= Jiří PražákJiří Pražák
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.31 257.00
22= Filip KindlFilip Kindl
zš nádražnízš nádražní
03 1.31 257.00
26 Miroslav ŠimčíkMiroslav Šimčík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 1.27 231.00
27 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 1.19 182.00
Ondřej PilařOndřej Pilař
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 NM 0.00
Jakub KněžíkJakub Kněžík
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 NM 0.00
Dominik LeškoDominik Leško
zš nádražnízš nádražní
03 NM 0.00
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.53 Body
1 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.49 381.00
2 David FojtíkDavid Fojtík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 1.37 297.00
3 Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 1.37 297.00
4 Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 1.37 297.00
5= Radim KokešRadim Kokeš
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 1.33 270.00
5= Daniel KromerDaniel Kromer
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 1.29 244.00
5= Jan MikaJan Mika
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 1.29 244.00
5= Ondřej ZedekOndřej Zedek
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 1.29 244.00
5= Jakub SadílekJakub Sadílek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.29 244.00
10 Robin CoufalRobin Coufal
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 1.25 218.00
11 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1.21 194.00
12 David WinterDavid Winter
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 1.17 170.00
13= Matěj SmělíkMatěj Smělík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 1.13 148.00
13= Šimon SmělíkŠimon Smělík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 1.13 148.00
13= Michal KrupaMichal Krupa
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 1.13 148.00
Petr BialekPetr Bialek
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 NM 0.00
Bořek Daniel HlavsaBořek Daniel Hlavsa
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 NM 0.00
Vojta VlčekVojta Vlček
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.50 Body
Lucie SlovákováLucie Slováková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 1.54 666.00
1 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.54 666.00
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.46 577.00
3 Niki JoanniduNiki Joannidu
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 1.38 491.00
4= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.34 449.00
4= Tereza KlanicováTereza Klanicová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 1.34 449.00
6= Lucie KrkoškováLucie Krkošková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
04 1.30 409.00
6= Lucie TesařováLucie Tesařová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 1.30 409.00
8 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
02 1.26 369.00
9= Julie LubojáckáJulie Lubojácká
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 1.22 331.00
9= Hana KlečkováHana Klečková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 1.22 331.00
9= Nikol KovalovskáNikol Kovalovská
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 1.22 331.00
9= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 1.22 331.00
13= Anna KuklováAnna Kuklová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 1.18 293.00
13= Daniela GábováDaniela Gábová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
14 1.18 293.00
13= Klára VálkováKlára Válková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 1.18 293.00
13= Barbora MozdřenováBarbora Mozdřenová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 1.18 293.00
13= Sabina JeřábkováSabina Jeřábková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 1.18 293.00
13= Tereza PřibylováTereza Přibylová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 1.18 293.00
13= Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 1.18 293.00
20 Tereza MusialkováTereza Musialková
zš nádražnízš nádražní
03 1.14 257.00
Marie BohačíkováMarie Bohačíková
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 NM 0.00
Barbora PeterováBarbora Peterová
zš nádražnízš nádražní
03 NM 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.40 Body
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.44 555.00
2 Elen JedličkováElen Jedličková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 1.36 470.00
3 Karolína PlačkováKarolína Plačková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 1.32 429.00
4 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 1.20 312.00
5 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.20 312.00
6 Jana MatouškováJana Matoušková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 1.20 312.00
7= Kateřina KreissováKateřina Kreissová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 1.16 275.00
7= Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 1.16 275.00
7= Ivana GadlinováIvana Gadlinová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1.16 275.00
7= Ema VálkováEma Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.16 275.00
11 Nikola KarbulováNikola Karbulová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 1.16 275.00
12= Alexandra MazancováAlexandra Mazancová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 1.12 239.00
12= Veronika VenglořováVeronika Venglořová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 1.12 239.00
12= Anežka VětrovskáAnežka Větrovská
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 1.12 239.00
12= Andrea SušilováAndrea Sušilová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 1.12 239.00
12= Barbora ChamrádováBarbora Chamrádová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 1.12 239.00
17 Andrea HoangováAndrea Hoangová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 1.04 172.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 5.86 0.0 556.00
2 Dan KovářDan Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.54 0.0 490.00
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.12 0.0 405.00
4 Tomáš LisákTomáš Lisák
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 4.99 0.0 380.00
5 Matěj KopřivaMatěj Kopřiva
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 4.69 0.0 324.00
6 Jakub MacejJakub Macej
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.62 0.0 312.00
7 Lukáš JečmenLukáš Ječmen
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 4.62 0.0 312.00
8 Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 4.50 0.0 290.00
9 Lukáš PolákLukáš Polák
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 4.39 0.0 271.00
10 Jan VičíkJan Vičík
zš nádražnízš nádražní
02 4.38 0.0 269.00
11 Tony WolkowinskijTony Wolkowinskij
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 4.35 0.0 264.00
12 Matyáš VajbarMatyáš Vajbar
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 4.21 0.0 240.00
13 Samuel KovářSamuel Kovář
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 4.20 0.0 239.00
14 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 4.15 0.0 230.00
15 Jakub FeradJakub Ferad
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
02 4.09 0.0 220.00
16 Leon HorváthLeon Horváth
zš nádražnízš nádražní
04 4.07 0.0 217.00
17 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.03 0.0 211.00
18 Dalibor BalášDalibor Baláš
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
02 4.02 0.0 209.00
19= Filip DomesFilip Domes
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
04 3.95 0.0 198.00
19= Ondřej KudlaOndřej Kudla
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 3.95 0.0 198.00
21 Aleš KlozíkAleš Klozík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 3.91 0.0 191.00
22 Petr NikelPetr Nikel
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 3.85 0.0 182.00
23 Richard BulavaRichard Bulava
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.79 0.0 173.00
24 Petr KosPetr Kos
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.42 0.0 119.00
25 Ondřej PilařOndřej Pilař
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.37 0.0 112.00
26 Adam ŠinalAdam Šinal
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 3.28 0.0 100.00
Erik ŤulákErik Ťulák
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 NM 0.0 0.00
Martin GattnarMartin Gattnar
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 NM 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.43 0.0 278.00
2 Michal OlšaMichal Olša
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 4.05 0.0 214.00
3 Filip GrufíkFilip Grufík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.98 0.0 203.00
4 Denis LabdaDenis Labda
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
06 3.89 0.0 188.00
5= Fabien KrischkeFabien Krischke
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 3.86 0.0 184.00
5= Robin CoufalRobin Coufal
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.86 0.0 184.00
7 Adam ŠrubařAdam Šrubař
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.75 0.0 167.00
8 Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 3.73 0.0 164.00
9 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
05 3.66 0.0 153.00
10 Šimon PrudilŠimon Prudil
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.58 0.0 142.00
11 Daniel KromerDaniel Kromer
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 3.51 0.0 132.00
12 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 3.50 0.0 130.00
13 Jiří VeselýJiří Veselý
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 3.36 0.0 111.00
14 Jan LukešJan Lukeš
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 3.35 0.0 110.00
15 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.34 0.0 108.00
16 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 3.30 0.0 103.00
17 Vojta VlčekVojta Vlček
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 3.23 0.0 94.00
18 Šimon SmělíkŠimon Smělík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.22 0.0 93.00
19 Daniel ŠtefekDaniel Štefek
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.20 0.0 90.00
20 Jan KantorJan Kantor
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 3.15 0.0 84.00
21 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.11 0.0 79.00
22 Matěj GelnarMatěj Gelnar
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 3.07 0.0 74.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.85 0.0 519.00
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 4.73 0.0 487.00
3 Tereza MartinkováTereza Martinková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 4.59 0.0 451.00
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.58 0.0 448.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 4.55 0.0 441.00
6 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 4.29 0.0 376.00
7 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.27 0.0 371.00
8 Simona ŠimečkováSimona Šimečková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.26 0.0 369.00
9 Tereza TománkováTereza Tománková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 4.01 0.0 310.00
10 Lucie TisovskáLucie Tisovská
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.93 0.0 292.00
11 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 3.77 0.0 257.00
12 Lucie KrkoškováLucie Krkošková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
04 3.70 0.0 242.00
13 Zina SamkováZina Samková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 3.62 0.0 225.00
14 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 3.54 0.0 208.00
15 Renáta BravencováRenáta Bravencová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 3.49 0.0 198.00
16 Eva DibákováEva Dibáková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.38 0.0 176.00
17= Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 3.35 0.0 170.00
17= Vlaďka KlozováVlaďka Klozová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 3.35 0.0 170.00
19 Monika DaoMonika Dao
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 3.34 0.0 168.00
20 Marie BohačíkováMarie Bohačíková
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.31 0.0 163.00
21 Lucie HolušováLucie Holušová
zš nádražnízš nádražní
02 3.28 0.0 157.00
22= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 3.25 0.0 151.00
22= Natálie PlankováNatálie Planková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 3.25 0.0 151.00
24 Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová
zš nádražnízš nádražní
03 3.12 0.0 128.00
25 Adéla BadoškováAdéla Badošková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 3.05 0.0 116.00
26 Aneta ZdařilováAneta Zdařilová
zš nádražnízš nádražní
03 2.96 0.0 100.00
27 Nela RybakováNela Rybaková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
03 2.92 0.0 94.00
28 Valerie MartáskováValerie Martásková
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 2.81 0.0 76.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.30 0.0 379.00
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 3.87 0.0 279.00
3 Natálie KonvičkováNatálie Konvičková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 3.72 0.0 246.00
4 Eliška MučkováEliška Mučková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.69 0.0 239.00
5 Natálie JedličkováNatálie Jedličková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.62 0.0 225.00
6 Sára LangrováSára Langrová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.60 0.0 220.00
7 Dominika KuželováDominika Kuželová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.59 0.0 218.00
8= Bára NovákováBára Nováková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 3.58 0.0 216.00
8= Ema TeletýnskáEma Teletýnská
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.58 0.0 216.00
10 Eliška ČerníkováEliška Černíková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.54 0.0 208.00
11 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 3.51 0.0 202.00
12 Veronika KořenkováVeronika Kořenková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.49 0.0 198.00
13 Ivana GadlinováIvana Gadlinová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.36 0.0 172.00
14 Jana KutáčováJana Kutáčová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.35 0.0 170.00
15 Andrea SušilováAndrea Sušilová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.26 0.0 153.00
16 Klára MotalováKlára Motalová
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.19 0.0 140.00
17 Veronika HavlínováVeronika Havlínová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.14 0.0 131.00
18 Natálie BienikováNatálie Bieniková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 2.91 0.0 92.00
19 Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
05 2.77 0.0 70.00
20 Hana VojkůvkováHana Vojkůvková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 2.71 0.0 62.00
Nikol DelinčákováNikol Delinčáková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 12.83 0.0 716.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 10.10 0.0 536.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 09.93 0.0 525.00
4 Julie SmetanováJulie Smetanová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 09.77 0.0 514.00
5 Sabina ValchařováSabina Valchařová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
02 09.39 0.0 490.00
6 Anna KuklováAnna Kuklová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 09.27 0.0 482.00
7 Vendula PiskořováVendula Piskořová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 08.43 0.0 427.00
8 Daniela DutkováDaniela Dutková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 08.34 0.0 421.00
9 Lucie HlinkováLucie Hlinková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
04 08.11 0.0 406.00
10 Lucie HolušováLucie Holušová
zš nádražnízš nádražní
02 07.79 0.0 386.00
11 Renáta BravencováRenáta Bravencová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 07.76 0.0 384.00
12 Klára KonvičkováKlára Konvičková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 07.71 0.0 381.00
13 Veronika VoračekováVeronika Voračeková
zš nádražnízš nádražní
02 07.62 0.0 375.00
14 Barbora KaralováBarbora Karalová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 07.56 0.0 371.00
15 Markéta NěmcováMarkéta Němcová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
02 07.44 0.0 363.00
16 Natalie MarešováNatalie Marešová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 06.89 0.0 328.00
17 Zina SamkováZina Samková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 06.84 0.0 325.00
18 Vendula KozelskáVendula Kozelská
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
02 06.77 0.0 320.00
19= Barbora PeterováBarbora Peterová
zš nádražnízš nádražní
03 06.75 0.0 319.00
19= Denisa DoležalováDenisa Doležalová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
02 06.75 0.0 319.00
21 Eliška JankováEliška Janková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 06.55 0.0 306.00
22 Anna MachováAnna Machová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
02 06.52 0.0 304.00
23 Natálie PosmykováNatálie Posmyková
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 06.28 0.0 289.00
24 Klára VálkováKlára Válková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 06.21 0.0 285.00
25 Eliška JankulárováEliška Jankulárová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 06.08 0.0 276.00
26 Eliška MecováEliška Mecová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 05.85 0.0 262.00
27 Anna KadulováAnna Kadulová
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 05.03 0.0 210.00
28 Tereza PampurikováTereza Pampuriková
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 04.87 0.0 200.00
29 Julie LubojáckáJulie Lubojácká
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 04.71 0.0 190.00
MS Marie GeciováMarie Geciová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 06.44
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 12.18 0.0 617.00
2 Fabien KočíFabien Kočí
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 10.72 0.0 529.00
3 Václav KavalaVáclav Kavala
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
02 10.57 0.0 520.00
4 Erik ŤulákErik Ťulák
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 09.95 0.0 483.00
5 Martin VltavskýMartin Vltavský
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 09.80 0.0 474.00
6 Jiří RilkoJiří Rilko
zš nádražnízš nádražní
02 09.76 0.0 471.00
7 Robin MišánRobin Mišán
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 09.66 0.0 465.00
8 Josef KrejsaJosef Krejsa
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 09.36 0.0 447.00
9 Martin ŠkultétyMartin Škultéty
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 09.30 0.0 444.00
10 Filip SchmidtFilip Schmidt
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 09.26 0.0 441.00
11 Dušan RichtárDušan Richtár
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 09.22 0.0 439.00
12 Petr NikelPetr Nikel
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 09.06 0.0 429.00
13 Dalibor BalášDalibor Baláš
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
02 08.88 0.0 419.00
14 Alessio CarducciAlessio Carducci
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 08.75 0.0 411.00
15 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 08.48 0.0 395.00
16 Jan HlatkýJan Hlatký
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 08.39 0.0 389.00
17 Jan DymáčekJan Dymáček
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 08.31 0.0 385.00
18 Filip KindlFilip Kindl
zš nádražnízš nádražní
03 08.30 0.0 384.00
19 Robin PitelRobin Pitel
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 08.28 0.0 383.00
20 Daniel HorváthDaniel Horváth
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
03 08.08 0.0 371.00
21 Petr AugustinPetr Augustin
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 08.03 0.0 368.00
22 Miroslav ŠimčíkMiroslav Šimčík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 07.95 0.0 363.00
23 Tony WolkowinskijTony Wolkowinskij
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 07.66 0.0 346.00
24 Adam ŠinalAdam Šinal
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 07.03 0.0 309.00
25 David ValovýDavid Valový
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
02 07.02 0.0 308.00
26 Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 06.15 0.0 258.00
Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 DNS 0.0 0.00
Aleš SmelíkAleš Smelík
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Filip SchmidtFilip Schmidt 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0847
Jan HájekJan Hájek 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0439
Leon HorváthLeon Horváth 04 zš nádražnízš nádražní 0464
Jan VičíkJan Vičík 02 zš nádražnízš nádražní 0549
Jan DymáčekJan Dymáček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0000
Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0391
Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0942
Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0545
Michal SchmidtMichal Schmidt 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0454
Radek DobiášRadek Dobiáš 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0373
Daniel HorváthDaniel Horváth 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0371
Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0931
Martin GattnarMartin Gattnar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0503
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1876
Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0809
Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0321
Filip StrnadelFilip Strnadel 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0948
Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0484
Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0730
Patrik ProtivánekPatrik Protivánek 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0701
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0405
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1186
Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1875
Daniel OžanaDaniel Ožana 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0468
Robin KučaRobin Kuča 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0794
Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0649
Aleš SmelíkAleš Smelík 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0322
Štěpán ŠvancarŠtěpán Švancar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0327
Dominik LeškoDominik Leško 03 zš nádražnízš nádražní 0000
Michal BystroňMichal Bystroň 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0485
Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0510
Ondřej KudlaOndřej Kudla 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0421
Petr KosPetr Kos 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0362
Filip DomesFilip Domes 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0198
Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1058
Matyáš VajbarMatyáš Vajbar 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0437
Ivan IvanIvan Ivan 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Patrik SkřičkaPatrik Skřička 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0504
Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0526
Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0431
Jakub KořenekJakub Kořenek 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0423
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1003
Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0401
Jan MrověcJan Mrověc 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0322
Jiří MichalíkJiří Michalík 02 zš nádražnízš nádražní 0858
Jakub FolvarčnýJakub Folvarčný 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 0223
Robin MišánRobin Mišán 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0465
Richard BulavaRichard Bulava 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Dalibor BalášDalibor Baláš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0209
Martin VltavskýMartin Vltavský 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0812
Martin ŠkultétyMartin Škultéty 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0444
Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Duc Nguyen TrungDuc Nguyen Trung 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0283
Dominik ZedníkDominik Zedník 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0817
Erik ŤulákErik Ťulák 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0953
Matěj KopřivaMatěj Kopřiva 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0691
Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0290
Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0000
Aleš KlozíkAleš Klozík 03 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0617
Jiří PražákJiří Pražák 04 ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 0000
Lukáš JečmenLukáš Ječmen 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0679
Šimon HurtíkŠimon Hurtík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0426
Jiří RilkoJiří Rilko 02 zš nádražnízš nádražní 0625
David ValovýDavid Valový 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0308
Adam ŠinalAdam Šinal 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0409
Jan HlatkýJan Hlatký 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0727
Filip KindlFilip Kindl 03 zš nádražnízš nádražní 0641
Tony WolkowinskijTony Wolkowinskij 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0610
Miroslav ŠimčíkMiroslav Šimčík 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0594
Václav KavalaVáclav Kavala 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0520
Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Petr AugustinPetr Augustin 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Robin PitelRobin Pitel 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0383
Alessio CarducciAlessio Carducci 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0411
Fabien KočíFabien Kočí 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0529
Petr NikelPetr Nikel 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0611
Jakub FeradJakub Ferad 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0587
Lukáš PolákLukáš Polák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0271
Ondřej PilařOndřej Pilař 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Marek KopčoMarek Kopčo 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0257
Matyáš VrábelMatyáš Vrábel 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0520
Matěj FeglerMatěj Fegler 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0855
Adam ŠimurdaAdam Šimurda 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0396
Tomáš PravdaTomáš Pravda 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Martin PorubaMartin Poruba 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0283
František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0723
Michal NěmecMichal Němec 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0395
Josef KrejsaJosef Krejsa 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0447
Celkem 91 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0467
Jan KantorJan Kantor 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0098
Jaromír BořilJaromír Bořil 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0877
Ondřej MalecOndřej Malec 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Denis LabdaDenis Labda 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0443
Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0427
Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0081
Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0033
Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0184
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0283
Richard HajdukRichard Hajduk 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0639
Šimon PrudilŠimon Prudil 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0142
Radim KokešRadim Kokeš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0509
Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0247
Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0620
Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0423
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0376
René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0263
Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0942
Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0264
Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0280
Petr BialekPetr Bialek 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0358
Fabien KrischkeFabien Krischke 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0323
Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0301
Jan MikaJan Mika 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0444
Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0627
Ondřej JankovskýOndřej Jankovský 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0755
Jan ČechJan Čech 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0720
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0938
Adam ZapletalAdam Zapletal 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0233
Matěj SmělíkMatěj Smělík 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0148
Ondřej ZedekOndřej Zedek 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Jiří VeselýJiří Veselý 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Daniel KromerDaniel Kromer 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0376
Michal OlšaMichal Olša 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0741
Jakub MaxeraJakub Maxera 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0339
Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Jakub SadílekJakub Sadílek 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0588
Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0718
Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Bořek Daniel HlavsaBořek Daniel Hlavsa 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0035
Dalibor SlapničkaDalibor Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0235
Matěj GelnarMatěj Gelnar 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0074
David FojtíkDavid Fojtík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0551
Jakub GřonkaJakub Gřonka 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0589
Jiří VeselýJiří Veselý 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0467
Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0182
Jan LukešJan Lukeš 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0199
Tomáš PastrňákTomáš Pastrňák 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0000
René DubnickýRené Dubnický 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0136
David WinterDavid Winter 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0170
Vojta VlčekVojta Vlček 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0094
Šimon SmělíkŠimon Smělík 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0241
Lukáš TrčálekLukáš Trčálek 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Michal KrupaMichal Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0196
Jakub RichterJakub Richter 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0273
Jakub AdamíčekJakub Adamíček 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0117
Patrik DolnýPatrik Dolný 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0000
Antonín TichýAntonín Tichý 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 62 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 53.48 0.0 337.00
2 Ondřej JankovskýOndřej Jankovský
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 50.74 0.0 314.00
3 Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 48.08 0.0 292.00
4 Jaromír BořilJaromír Bořil
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 47.77 0.0 289.00
5 Jan ČechJan Čech
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 47.20 0.0 284.00
6 Michal OlšaMichal Olša
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 47.03 0.0 283.00
7 René SchromRené Schrom
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 44.73 0.0 263.00
8 David FojtíkDavid Fojtík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 43.59 0.0 254.00
9 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 43.02 0.0 249.00
10 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 41.39 0.0 236.00
11 Dalibor SlapničkaDalibor Slapnička
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 41.37 0.0 235.00
12 Jiří VeselýJiří Veselý
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 40.43 0.0 228.00
13 Richard HajdukRichard Hajduk
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 40.40 0.0 227.00
14 Alexandr TobolaAlexandr Tobola
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 37.34 0.0 202.00
15 Jan LukešJan Lukeš
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 36.96 0.0 199.00
16 Ondřej PadrtaOndřej Padrta
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
05 34.82 0.0 182.00
17 Tomáš PastrňákTomáš Pastrňák
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 31.77 0.0 157.00
18 Patrik DolnýPatrik Dolný
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 31.54 0.0 156.00
19 Adam ZapletalAdam Zapletal
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 29.25 0.0 137.00
20 René DubnickýRené Dubnický
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 29.11 0.0 136.00
21 Jakub AdamíčekJakub Adamíček
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 26.67 0.0 117.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Klára KonvičkováKlára Konvičková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0856
Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0976
Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová 03 zš nádražnízš nádražní 0304
Denisa DoležalováDenisa Doležalová 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0308
Vendula KozelskáVendula Kozelská 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0674
Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0738
Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 zš nádražnízš nádražní 0359
Nikola ŠímováNikola Šímová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Tereza PampurikováTereza Pampuriková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0200
Natálie PosmykováNatálie Posmyková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0738
Sophia PhamováSophia Phamová 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0582
Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0355
Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Eliška JankulárováEliška Jankulárová 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0689
Tereza MartinkováTereza Martinková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1091
Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1172
Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0634
Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0933
Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0955
Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0403
Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0745
Jana HillováJana Hillová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0792
Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2056
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0729
Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0794
Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0961
Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1822
Adéla BadoškováAdéla Badošková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0406
Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 0000
Vendula VircováVendula Vircová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Barbora MozdřenováBarbora Mozdřenová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0763
Tereza KlanicováTereza Klanicová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0449
Nela MichalíkováNela Michalíková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0404
Nela RybákováNela Rybáková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0113
Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0080
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1097
Aneta ZdařilováAneta Zdařilová 03 zš nádražnízš nádražní 0131
Anna PěnčíkováAnna Pěnčíková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0497
Hana KlečkováHana Klečková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0719
Kamila VítkováKamila Vítková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0200
Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0835
Markéta OdehnalováMarkéta Odehnalová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1290
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1064
Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Anna KadulováAnna Kadulová 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0173
Veronika HudečkováVeronika Hudečková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Daniela GábováDaniela Gábová 14 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0615
Lucie HolušováLucie Holušová 02 zš nádražnízš nádražní 0543
Vlaďka KlozováVlaďka Klozová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0170
Klára VálkováKlára Válková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Eva DibákováEva Dibáková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0176
Zina SamkováZina Samková 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0550
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0536
Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0427
Lucie SlovákováLucie Slováková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0666
Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0331
Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0798
Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0732
Daniela DutkováDaniela Dutková 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0000
Eliška MecováEliška Mecová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0262
Julie LubojáckáJulie Lubojácká 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0331
Anna KuklováAnna Kuklová 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0775
Barbora PeterováBarbora Peterová 03 zš nádražnízš nádražní 0279
Veronika VoračekováVeronika Voračeková 02 zš nádražnízš nádražní 0375
Anna MachováAnna Machová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0304
Sabina ValchařováSabina Valchařová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0490
MS Marie GeciováMarie Geciová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Markéta NěmcováMarkéta Němcová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0363
Eliška JankováEliška Janková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0306
Lucie KrálováLucie Králová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0716
Barbora KaralováBarbora Karalová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Renáta BravencováRenáta Bravencová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0384
Julie SmetanováJulie Smetanová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0514
Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0257
Valerie MartáskováValerie Martásková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Marie BohačíkováMarie Bohačíková 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0163
Nela RybakováNela Rybaková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0000
Lucie KrkoškováLucie Krkošková 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0651
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0170
Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1096
Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0331
Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Tereza PřibylováTereza Přibylová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0293
Tereza MusialkováTereza Musialková 03 zš nádražnízš nádražní 0301
Eliška MučkováEliška Mučková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Celkem 90 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0868
Alice StehnováAlice Stehnová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0566
Nikol KmecováNikol Kmecová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Alexandra MazancováAlexandra Mazancová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1017
Ema TeletýnskáEma Teletýnská 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0611
Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0846
Karolína PlačkováKarolína Plačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0429
Bára NovákováBára Nováková 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0626
Sára LangrováSára Langrová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0979
Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0672
Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0700
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0751
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0561
Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0776
Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1220
Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1439
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0617
Aneta NováčkováAneta Nováčková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0223
Jana MatouškováJana Matoušková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0715
Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0456
Nikola KarbulováNikola Karbulová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0624
Amálie SojčákováAmálie Sojčáková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Natálie FrydrychováNatálie Frydrychová 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0121
Nela MasopustováNela Masopustová 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0391
Aneta BlažkováAneta Blažková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0367
Anežka VětrovskáAnežka Větrovská 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Nikol DelinčákováNikol Delinčáková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0308
Dominika KuželováDominika Kuželová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0601
Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0304
Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0744
Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0556
Katrin Nikol HrdinováKatrin Nikol Hrdinová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0308
Natálie BienikováNatálie Bieniková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0423
Andrea PoštulkováAndrea Poštulková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Elen JedličkováElen Jedličková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1082
Klára MotalováKlára Motalová 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0341
Kateřina KreissováKateřina Kreissová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0275
Veronika VenglořováVeronika Venglořová 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0239
Aneta NěmečkováAneta Němečková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0351
Ivana GadlinováIvana Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0447
Natálie KonvičkováNatálie Konvičková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0897
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 0691
Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0507
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0202
Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0328
Karolína KaňokováKarolína Kaňoková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0403
Julie BeerováJulie Beerová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0202
Klára PřibylováKlára Přibylová