Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (10. 5. 2018)

skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 5.86 0.0 556.00
2 Dan KovářDan Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.54 0.0 490.00
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.12 0.0 405.00
4 Tomáš LisákTomáš Lisák
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 4.99 0.0 380.00
5 Matěj KopřivaMatěj Kopřiva
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 4.69 0.0 324.00
6 Jakub MacejJakub Macej
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.62 0.0 312.00
7 Lukáš JečmenLukáš Ječmen
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 4.62 0.0 312.00
8 Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 4.50 0.0 290.00
9 Lukáš PolákLukáš Polák
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 4.39 0.0 271.00
10 Jan VičíkJan Vičík
zš nádražnízš nádražní
02 4.38 0.0 269.00
11 Tony WolkowinskijTony Wolkowinskij
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 4.35 0.0 264.00
12 Matyáš VajbarMatyáš Vajbar
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 4.21 0.0 240.00
13 Samuel KovářSamuel Kovář
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 4.20 0.0 239.00
14 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 4.15 0.0 230.00
15 Jakub FeradJakub Ferad
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
02 4.09 0.0 220.00
16 Leon HorváthLeon Horváth
zš nádražnízš nádražní
04 4.07 0.0 217.00
17 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.03 0.0 211.00
18 Dalibor BalášDalibor Baláš
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
02 4.02 0.0 209.00
19= Filip DomesFilip Domes
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
04 3.95 0.0 198.00
19= Ondřej KudlaOndřej Kudla
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 3.95 0.0 198.00
21 Aleš KlozíkAleš Klozík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 3.91 0.0 191.00
22 Petr NikelPetr Nikel
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 3.85 0.0 182.00
23 Richard BulavaRichard Bulava
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.79 0.0 173.00
24 Petr KosPetr Kos
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.42 0.0 119.00
25 Ondřej PilařOndřej Pilař
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.37 0.0 112.00
26 Adam ŠinalAdam Šinal
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
04 3.28 0.0 100.00
Erik ŤulákErik Ťulák
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 NM 0.0 0.00
Martin GattnarMartin Gattnar
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 NM 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.43 0.0 278.00
2 Michal OlšaMichal Olša
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 4.05 0.0 214.00
3 Filip GrufíkFilip Grufík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.98 0.0 203.00
4 Denis LabdaDenis Labda
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
06 3.89 0.0 188.00
5= Fabien KrischkeFabien Krischke
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 3.86 0.0 184.00
5= Robin CoufalRobin Coufal
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.86 0.0 184.00
7 Adam ŠrubařAdam Šrubař
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.75 0.0 167.00
8 Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 3.73 0.0 164.00
9 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
05 3.66 0.0 153.00
10 Šimon PrudilŠimon Prudil
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.58 0.0 142.00
11 Daniel KromerDaniel Kromer
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 3.51 0.0 132.00
12 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 3.50 0.0 130.00
13 Jiří VeselýJiří Veselý
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 3.36 0.0 111.00
14 Jan LukešJan Lukeš
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
06 3.35 0.0 110.00
15 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.34 0.0 108.00
16 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 3.30 0.0 103.00
17 Vojta VlčekVojta Vlček
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 3.23 0.0 94.00
18 Šimon SmělíkŠimon Smělík
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.22 0.0 93.00
19 Daniel ŠtefekDaniel Štefek
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.20 0.0 90.00
20 Jan KantorJan Kantor
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
06 3.15 0.0 84.00
21 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.11 0.0 79.00
22 Matěj GelnarMatěj Gelnar
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 3.07 0.0 74.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.85 0.0 519.00
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 4.73 0.0 487.00
3 Tereza MartinkováTereza Martinková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 4.59 0.0 451.00
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.58 0.0 448.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 4.55 0.0 441.00
6 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 4.29 0.0 376.00
7 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.27 0.0 371.00
8 Simona ŠimečkováSimona Šimečková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 4.26 0.0 369.00
9 Tereza TománkováTereza Tománková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 4.01 0.0 310.00
10 Lucie TisovskáLucie Tisovská
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.93 0.0 292.00
11 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
03 3.77 0.0 257.00
12 Lucie KrkoškováLucie Krkošková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
04 3.70 0.0 242.00
13 Zina SamkováZina Samková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
02 3.62 0.0 225.00
14 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 3.54 0.0 208.00
15 Renáta BravencováRenáta Bravencová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 3.49 0.0 198.00
16 Eva DibákováEva Dibáková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
03 3.38 0.0 176.00
17= Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 3.35 0.0 170.00
17= Vlaďka KlozováVlaďka Klozová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 3.35 0.0 170.00
19 Monika DaoMonika Dao
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 3.34 0.0 168.00
20 Marie BohačíkováMarie Bohačíková
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
03 3.31 0.0 163.00
21 Lucie HolušováLucie Holušová
zš nádražnízš nádražní
02 3.28 0.0 157.00
22= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
04 3.25 0.0 151.00
22= Natálie PlankováNatálie Planková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
03 3.25 0.0 151.00
24 Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová
zš nádražnízš nádražní
03 3.12 0.0 128.00
25 Adéla BadoškováAdéla Badošková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
04 3.05 0.0 116.00
26 Aneta ZdařilováAneta Zdařilová
zš nádražnízš nádražní
03 2.96 0.0 100.00
27 Nela RybakováNela Rybaková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
03 2.92 0.0 94.00
28 Valerie MartáskováValerie Martásková
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
04 2.81 0.0 76.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.30 0.0 379.00
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 3.87 0.0 279.00
3 Natálie KonvičkováNatálie Konvičková
ZŠ Svinov AZŠ Svinov A
05 3.72 0.0 246.00
4 Eliška MučkováEliška Mučková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.69 0.0 239.00
5 Natálie JedličkováNatálie Jedličková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.62 0.0 225.00
6 Sára LangrováSára Langrová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.60 0.0 220.00
7 Dominika KuželováDominika Kuželová
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
05 3.59 0.0 218.00
8= Bára NovákováBára Nováková
Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2
06 3.58 0.0 216.00
8= Ema TeletýnskáEma Teletýnská
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.58 0.0 216.00
10 Eliška ČerníkováEliška Černíková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.54 0.0 208.00
11 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 3.51 0.0 202.00
12 Veronika KořenkováVeronika Kořenková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.49 0.0 198.00
13 Ivana GadlinováIvana Gadlinová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 3.36 0.0 172.00
14 Jana KutáčováJana Kutáčová
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 3.35 0.0 170.00
15 Andrea SušilováAndrea Sušilová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 3.26 0.0 153.00
16 Klára MotalováKlára Motalová
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
06 3.19 0.0 140.00
17 Veronika HavlínováVeronika Havlínová
ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice
05 3.14 0.0 131.00
18 Natálie BienikováNatálie Bieniková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 2.91 0.0 92.00
19 Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice
05 2.77 0.0 70.00
20 Hana VojkůvkováHana Vojkůvková
Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka
05 2.71 0.0 62.00
Nikol DelinčákováNikol Delinčáková
ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků