Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (10. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Filip SchmidtFilip Schmidt 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0847
Jan HájekJan Hájek 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0439
Leon HorváthLeon Horváth 04 zš nádražnízš nádražní 0464
Jan VičíkJan Vičík 02 zš nádražnízš nádražní 0549
Jan DymáčekJan Dymáček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0000
Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0391
Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0942
Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0545
Michal SchmidtMichal Schmidt 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0454
Radek DobiášRadek Dobiáš 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0373
Daniel HorváthDaniel Horváth 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0371
Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0931
Martin GattnarMartin Gattnar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0503
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1876
Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0809
Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0321
Filip StrnadelFilip Strnadel 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0948
Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0484
Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0730
Patrik ProtivánekPatrik Protivánek 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0701
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0405
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1186
Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1875
Daniel OžanaDaniel Ožana 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0468
Robin KučaRobin Kuča 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0794
Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0649
Aleš SmelíkAleš Smelík 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0322
Štěpán ŠvancarŠtěpán Švancar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0327
Dominik LeškoDominik Leško 03 zš nádražnízš nádražní 0000
Michal BystroňMichal Bystroň 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0485
Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0510
Ondřej KudlaOndřej Kudla 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0421
Petr KosPetr Kos 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0362
Filip DomesFilip Domes 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0198
Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1058
Matyáš VajbarMatyáš Vajbar 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0437
Ivan IvanIvan Ivan 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Patrik SkřičkaPatrik Skřička 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0504
Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0526
Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0431
Jakub KořenekJakub Kořenek 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0423
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1003
Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0401
Jan MrověcJan Mrověc 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0322
Jiří MichalíkJiří Michalík 02 zš nádražnízš nádražní 0858
Jakub FolvarčnýJakub Folvarčný 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 0223
Robin MišánRobin Mišán 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0465
Richard BulavaRichard Bulava 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Dalibor BalášDalibor Baláš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0209
Martin VltavskýMartin Vltavský 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0812
Martin ŠkultétyMartin Škultéty 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0444
Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Duc Nguyen TrungDuc Nguyen Trung 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0283
Dominik ZedníkDominik Zedník 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0817
Erik ŤulákErik Ťulák 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0953
Matěj KopřivaMatěj Kopřiva 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0691
Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0290
Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0000
Aleš KlozíkAleš Klozík 03 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0617
Jiří PražákJiří Pražák 04 ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 0000
Lukáš JečmenLukáš Ječmen 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0679
Šimon HurtíkŠimon Hurtík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0426
Jiří RilkoJiří Rilko 02 zš nádražnízš nádražní 0625
David ValovýDavid Valový 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0308
Adam ŠinalAdam Šinal 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0409
Jan HlatkýJan Hlatký 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0727
Filip KindlFilip Kindl 03 zš nádražnízš nádražní 0641
Tony WolkowinskijTony Wolkowinskij 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0610
Miroslav ŠimčíkMiroslav Šimčík 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0594
Václav KavalaVáclav Kavala 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0520
Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Petr AugustinPetr Augustin 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Robin PitelRobin Pitel 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0383
Alessio CarducciAlessio Carducci 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0411
Fabien KočíFabien Kočí 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0529
Petr NikelPetr Nikel 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0611
Jakub FeradJakub Ferad 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0587
Lukáš PolákLukáš Polák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0271
Ondřej PilařOndřej Pilař 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Marek KopčoMarek Kopčo 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0257
Matyáš VrábelMatyáš Vrábel 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0520
Matěj FeglerMatěj Fegler 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0855
Adam ŠimurdaAdam Šimurda 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0396
Tomáš PravdaTomáš Pravda 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Martin PorubaMartin Poruba 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0283
František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0723
Michal NěmecMichal Němec 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0395
Josef KrejsaJosef Krejsa 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0447
Celkem 91 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0467
Jan KantorJan Kantor 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0098
Jaromír BořilJaromír Bořil 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0877
Ondřej MalecOndřej Malec 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Denis LabdaDenis Labda 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0443
Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0427
Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0081
Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0033
Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0184
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0283
Richard HajdukRichard Hajduk 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0639
Šimon PrudilŠimon Prudil 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0142
Radim KokešRadim Kokeš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0509
Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0247
Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0620
Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0423
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0376
René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0263
Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0942
Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0264
Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0280
Petr BialekPetr Bialek 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0358
Fabien KrischkeFabien Krischke 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0323
Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0301
Jan MikaJan Mika 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0444
Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0627
Ondřej JankovskýOndřej Jankovský 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0755
Jan ČechJan Čech 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0720
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0938
Adam ZapletalAdam Zapletal 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0233
Matěj SmělíkMatěj Smělík 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0148
Ondřej ZedekOndřej Zedek 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Jiří VeselýJiří Veselý 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Daniel KromerDaniel Kromer 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0376
Michal OlšaMichal Olša 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0741
Jakub MaxeraJakub Maxera 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0339
Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Jakub SadílekJakub Sadílek 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0588
Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0718
Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Bořek Daniel HlavsaBořek Daniel Hlavsa 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0035
Dalibor SlapničkaDalibor Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0235
Matěj GelnarMatěj Gelnar 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0074
David FojtíkDavid Fojtík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0551
Jakub GřonkaJakub Gřonka 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0589
Jiří VeselýJiří Veselý 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0467
Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0182
Jan LukešJan Lukeš 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0199
Tomáš PastrňákTomáš Pastrňák 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0000
René DubnickýRené Dubnický 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0136
David WinterDavid Winter 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0170
Vojta VlčekVojta Vlček 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0094
Šimon SmělíkŠimon Smělík 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0241
Lukáš TrčálekLukáš Trčálek 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Michal KrupaMichal Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0196
Jakub RichterJakub Richter 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0273
Jakub AdamíčekJakub Adamíček 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0117
Patrik DolnýPatrik Dolný 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0000
Antonín TichýAntonín Tichý 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 62 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Klára KonvičkováKlára Konvičková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0856
Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0976
Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová 03 zš nádražnízš nádražní 0304
Denisa DoležalováDenisa Doležalová 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0308
Vendula KozelskáVendula Kozelská 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0674
Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0738
Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 zš nádražnízš nádražní 0359
Nikola ŠímováNikola Šímová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Tereza PampurikováTereza Pampuriková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0200
Natálie PosmykováNatálie Posmyková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0738
Sophia PhamováSophia Phamová 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0582
Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0355
Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Eliška JankulárováEliška Jankulárová 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0689
Tereza MartinkováTereza Martinková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1091
Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1172
Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0634
Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0933
Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0955
Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0403
Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0745
Jana HillováJana Hillová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0792
Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2056
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0729
Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0794
Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0961
Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1822
Adéla BadoškováAdéla Badošková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0406
Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 0000
Vendula VircováVendula Vircová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Barbora MozdřenováBarbora Mozdřenová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0763
Tereza KlanicováTereza Klanicová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0449
Nela MichalíkováNela Michalíková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0404
Nela RybákováNela Rybáková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0113
Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0080
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1097
Aneta ZdařilováAneta Zdařilová 03 zš nádražnízš nádražní 0131
Anna PěnčíkováAnna Pěnčíková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0497
Hana KlečkováHana Klečková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0719
Kamila VítkováKamila Vítková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0200
Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0835
Markéta OdehnalováMarkéta Odehnalová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1290
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1064
Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Anna KadulováAnna Kadulová 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0173
Veronika HudečkováVeronika Hudečková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Daniela GábováDaniela Gábová 14 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0615
Lucie HolušováLucie Holušová 02 zš nádražnízš nádražní 0543
Vlaďka KlozováVlaďka Klozová 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0170
Klára VálkováKlára Válková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Eva DibákováEva Dibáková 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0176
Zina SamkováZina Samková 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0550
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0536
Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0427
Lucie SlovákováLucie Slováková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0666
Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0331
Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0798
Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0732
Daniela DutkováDaniela Dutková 04 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0000
Eliška MecováEliška Mecová 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0262
Julie LubojáckáJulie Lubojácká 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0331
Anna KuklováAnna Kuklová 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0775
Barbora PeterováBarbora Peterová 03 zš nádražnízš nádražní 0279
Veronika VoračekováVeronika Voračeková 02 zš nádražnízš nádražní 0375
Anna MachováAnna Machová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0304
Sabina ValchařováSabina Valchařová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0490
MS Marie GeciováMarie Geciová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Markéta NěmcováMarkéta Němcová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0363
Eliška JankováEliška Janková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0306
Lucie KrálováLucie Králová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0716
Barbora KaralováBarbora Karalová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Renáta BravencováRenáta Bravencová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0384
Julie SmetanováJulie Smetanová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0514
Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0257
Valerie MartáskováValerie Martásková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Marie BohačíkováMarie Bohačíková 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0163
Nela RybakováNela Rybaková 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0000
Lucie KrkoškováLucie Krkošková 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0651
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0170
Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1096
Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0331
Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Tereza PřibylováTereza Přibylová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0293
Tereza MusialkováTereza Musialková 03 zš nádražnízš nádražní 0301
Eliška MučkováEliška Mučková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Celkem 90 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0868
Alice StehnováAlice Stehnová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0566
Nikol KmecováNikol Kmecová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0000
Alexandra MazancováAlexandra Mazancová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1017
Ema TeletýnskáEma Teletýnská 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0611
Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0846
Karolína PlačkováKarolína Plačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0429
Bára NovákováBára Nováková 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0626
Sára LangrováSára Langrová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0979
Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0672
Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0700
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0751
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0561
Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0776
Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1220
Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1439
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0617
Aneta NováčkováAneta Nováčková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0223
Jana MatouškováJana Matoušková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0715
Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0456
Nikola KarbulováNikola Karbulová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0624
Amálie SojčákováAmálie Sojčáková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Natálie FrydrychováNatálie Frydrychová 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0121
Nela MasopustováNela Masopustová 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0391
Aneta BlažkováAneta Blažková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0367
Anežka VětrovskáAnežka Větrovská 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0000
Nikol DelinčákováNikol Delinčáková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0308
Dominika KuželováDominika Kuželová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0601
Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0304
Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0744
Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0556
Katrin Nikol HrdinováKatrin Nikol Hrdinová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0308
Natálie BienikováNatálie Bieniková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0423
Andrea PoštulkováAndrea Poštulková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Elen JedličkováElen Jedličková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1082
Klára MotalováKlára Motalová 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 0341
Kateřina KreissováKateřina Kreissová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0275
Veronika VenglořováVeronika Venglořová 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0239
Aneta NěmečkováAneta Němečková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0351
Ivana GadlinováIvana Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0447
Natálie KonvičkováNatálie Konvičková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 0897
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 0691
Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0507
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0202
Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 0328
Karolína KaňokováKarolína Kaňoková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0403
Julie BeerováJulie Beerová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0202
Klára PřibylováKlára Přibylová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0267
Eliška MučkováEliška Mučková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0519
Gabriela RussmannováGabriela Russmannová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0249
Kateřina JuhászováKateřina Juhászová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
Vendula MatuštíkováVendula Matuštíková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 0382
Helena JurečkováHelena Jurečková 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 0269
Veronika HavlínováVeronika Havlínová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 0213
Eliška ČerníkováEliška Černíková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0502
Jana KutáčováJana Kutáčová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0170
Barbora ChamrádováBarbora Chamrádová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0330
Hana VojkůvkováHana Vojkůvková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 0000
Andrea SušilováAndrea Sušilová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0239
Andrea HoangováAndrea Hoangová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
Celkem 62 závodníků