Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV

Opava - Tyršův stadion (15. 5. 2018)

1500 m - Žáci

Žáci 01 (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1 4:27.51 761.00
2 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 3 4:38.05 693.00
3 Karel WankeKarel Wanke 02 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 4:48.07 630.00
4 Adam ValíkAdam Valík 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 4:52.06 606.00
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 9 4:56.87 578.00
6 Jiří VlčekJiří Vlček 02 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 21 5:00.55 557.00
7 VÁCLAV HALFARVÁCLAV HALFAR 02 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 15 5:00.57 556.00
8 DANIEL GEBAUERDANIEL GEBAUER 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 14 5:06.10 525.00
9 ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 20 5:07.05 520.00
10 Přemek ŘehánekPřemek Řehánek 03 ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice 5 5:09.57 506.00
11 MATĚJ KUBNÝMATĚJ KUBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 19 5:12.32 491.00
12 ONDŘEJ ŠÍMAONDŘEJ ŠÍMA 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 10 5:13.53 484.00
13 Matěj VavrečkaMatěj Vavrečka 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 13 5:16.59 468.00
14 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 11 5:18.96 455.00
15 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 12 5:20.71 446.00
16 David MazalDavid Mazal 03 ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice 8 5:23.41 432.00
17 Tomas NguyenTomas Nguyen 02 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 17 5:30.97 395.00
18 Michal BaránekMichal Baránek 02 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 22 5:33.39 383.00
19 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 18 5:34.50 377.00
20 Richard JanošRichard Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 16 5:35.72 372.00
21 ONDŘEJ KÚRKAONDŘEJ KÚRKA 02 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 7 5:42.54 340.00
PAVEL KUBIŠTÍKPAVEL KUBIŠTÍK 02 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 6 DNF
Celkem 22 závodníků
Žáci 02 (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ČechVít Čech 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 18 5:00.65 556.00
2 Mikuláš MartiníkMikuláš Martiník 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 22 5:04.75 533.00
3 Patrik MoravecPatrik Moravec 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 11 5:05.25 530.00
4 Hynek VaryšHynek Varyš 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 4 5:18.73 457.00
5 Ondřej MoravecOndřej Moravec 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 13 5:26.65 416.00
6 Matěj BekMatěj Bek 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 14 5:27.58 411.00
7 Jan BinarJan Binar 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 7 5:28.40 407.00
8 Václav BlažejVáclav Blažej 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 3 5:28.91 405.00
9 Adam LehnertAdam Lehnert 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 5 5:29.73 401.00
10 Daniel FládrDaniel Fládr 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 6 5:38.05 361.00
11 Petr BaladaPetr Balada 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 15 5:38.65 358.00
12 Martin DastigMartin Dastig 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 8 5:40.24 350.00
13 Jan KubicaJan Kubica 02 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 21 5:48.99 311.00
14 Šimon HenčlŠimon Henčl 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 19 5:51.78 299.00
15 Jan BergerJan Berger 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 16 5:59.31 267.00
16 Ondřej MeisselOndřej Meissel 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 12 5:59.32 267.00
17 Filip VaněkFilip Vaněk 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 2 6:09.66 226.00
18 Viktor KřížkovskýViktor Křížkovský 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 9 6:14.21 209.00
19 Jiří KaštovskýJiří Kaštovský 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 20 6:17.07 199.00
20 PETR BUBÍKPETR BUBÍK 02 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 1 6:59.52 74.00
21 Tobias LatoňTobias Latoň 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 10 7:00.81 71.00
JAN BLAŠTÍKJAN BLAŠTÍK 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 17 DNF
Celkem 22 závodníků