výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV

Praha- Stromovka (25. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BurianMatouš Burian 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.33 468.00
2 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 08.40 449.00
3 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 04 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 08.55 411.00
MS Filip VilhelmFilip Vilhelm 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.83
5 Martin HeinitzMartin Heinitz 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 09.22 257.00
6 Božidarov Dimir DimitrovBožidarov Dimir Dimitrov 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 09.25 251.00
7 Joshua WynterJoshua Wynter 04 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 11.40 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 08.22 498.00
2 Martin PretlMartin Pretl 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.33 468.00
3 Hoang Hiep NguyenHoang Hiep Nguyen 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 08.80 350.00
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.88
5 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 09.07 289.00
6 Šimon KnesplŠimon Knespl 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.38 226.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 07.99 563.00
2 Jan TürkJan Türk 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.30 476.00
3 Matyáš PotůčekMatyáš Potůček 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.51 421.00
4 Yaroslav YovzhiyYaroslav Yovzhiy 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 08.81 347.00
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 09.13 276.00
6 Robert VerešRobert Vereš 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 10.40 68.00
7 Erik PatočkaErik Patočka 04 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 13.20 0.00
Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karib Richard ElKarib Richard El 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 09.34 233.00
2 Vojtěch WassenbauerVojtěch Wassenbauer 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 09.97 125.00
3 Štěpán KovářŠtěpán Kovář 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.18 95.00
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 10.31 79.00
5 Aleš MinxAleš Minx 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.98 17.00
6 Lukáš KopečekLukáš Kopeček 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 11.08 12.00
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 11.21 6.00
8 Pavel BušekPavel Bušek 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 12.27 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KolářMatěj Kolář 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 09.88 138.00
2 Vadym TsybulskyyVadym Tsybulskyy 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 09.94 129.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.23 89.00
4 Mario OndrušMario Ondruš 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.34 75.00
5 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.70 38.00
6 Antonín LevinAntonín Levin 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.71 37.00
7 Jan ProkšJan Prokš 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 11.30 3.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.00 566.00
2 Kristýna PriknerováKristýna Priknerová 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.10 541.00
3 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 09.32 487.00
4 Kateřina PacandováKateřina Pacandová 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.87 363.00
5 Julie SmékalováJulie Smékalová 03 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 09.93 350.00
6 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 11.06 152.00
MS Julie GrossmanováJulie Grossmanová 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HellerováKlára Hellerová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.16 526.00
2 Michaela VoithováMichaela Voithová 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 09.47 451.00
3 Natálie LexováNatálie Lexová 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.90 357.00
4 Agáta DurčokováAgáta Durčoková 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.07 322.00
5 Alžběta ČásenskáAlžběta Čásenská 04 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 10.26 285.00
6 Vanesa KočkováVanesa Kočková 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 10.93 171.00
7 Viktorie VodrážkováViktorie Vodrážková 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 12.67 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KaralováTereza Karalová 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 09.39 470.00
2 MIchaela SoukupováMIchaela Soukupová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.48 449.00
3 Eliška RojíčkováEliška Rojíčková 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.61 419.00
4 Kristýna DrastilováKristýna Drastilová 04 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 09.62 417.00
5 Marie ShönherrováMarie Shönherrová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.24 289.00
6 Natálie KozlováNatálie Kozlová 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 10.43 254.00
MS Barbora HýbnerováBarbora Hýbnerová 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 08.74 635.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.98 571.00
3 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.48 449.00
4 Melisa PetříkováMelisa Petříková 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 09.86 365.00
5 Julie HačeckáJulie Hačecká 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.01 334.00
6 Izabela HenzlováIzabela Henzlová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10.40 259.00
7 Anna HlinovskáAnna Hlinovská 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 11.29 121.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 09.41 465.00
2 Rebeka JanečkováRebeka Janečková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 10.10 316.00
3 Sára StanovskáSára Stanovská 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 10.14 308.00
4 Mína JuráčkováMína Juráčková 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 10.18 300.00
5 Isabela MaláIsabela Malá 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 10.27 283.00
6 Leontýna ZounarováLeontýna Zounarová 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 11.10 147.00
MS Tereza VančováTereza Vančová 06 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.81
Tereza BláhováTereza Bláhová 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 09.08 546.00
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 09.49 447.00
3 Kateřina PeremskáKateřina Peremská 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.73 393.00
4 Michaela JavorkováMichaela Javorková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 10.00 336.00
5 Ela TorbováEla Torbová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 10.05 326.00
6 Berenika HavlíčkováBerenika Havlíčková 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 10.06 324.00
7 Amelie KoníčkováAmelie Koníčková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 10.21 295.00
Juliana Isabela FrimlováJuliana Isabela Frimlová 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 DNS
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PražákováEliška Pražáková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:02.17 477.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:02.92 467.00
3 Anna RobkováAnna Robková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:07.29 407.00
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:17.27 284.00
5 Stella SvitákováStella Svitáková 06 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 2:22.57 228.00
6 Josefína ŠilhováJosefína Šilhová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 2:22.76 226.00
7 Norika ŠroubkováNorika Šroubková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 2:26.08 194.00
8 Johana VrškováJohana Vršková 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:28.67 170.00
9 Elisa HofmannováElisa Hofmannová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 2:30.59 154.00
10 Ema KošařováEma Košařová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 2:31.12 149.00
11 Eliška StěhulováEliška Stěhulová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 2:33.15 133.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MIchaela SoukupováMIchaela Soukupová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 2:46.18 504.00
2 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:50.83 455.00
3 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 3:01.36 353.00
4 Klára KnapováKlára Knapová 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 3:04.42 325.00
5 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 3:19.00 209.00
6 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 3:36.90 99.00
7 Eliška ZimováEliška Zimová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3:45.95 59.00
MS Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 3:47.39
Natálie KirschnerováNatálie Kirschnerová 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. DNF
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan Karel MatějkaJan Karel Matějka 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4:04.30 176.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 4:05.22 171.00
3 Vojtěch NantlVojtěch Nantl 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 4:05.55 169.00
4 Vadym TsybulskyyVadym Tsybulskyy 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 4:05.61 169.00
5 Filip MajerFilip Majer 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 4:12.82 133.00
6 Patrik HrubýPatrik Hrubý 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 4:29.75 65.00
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 4:53.32 8.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrauseJakub Krause 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:17.48 463.00
2 Zoran ŠťastnýZoran Šťastný 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 5:18.09 460.00
3 Martin PretlMartin Pretl 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:20.02 450.00
4 Konstantin SamoylovKonstantin Samoylov 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:21.91 440.00
5 Matěj KuchařMatěj Kuchař 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 5:28.94 405.00
6 Jan Kvido KrištovJan Kvido Krištov 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5:30.49 397.00
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:30.50
8 Tomáš LazókTomáš Lazók 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 5:55.67 282.00
9 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 5:55.68 282.00
10 Ondřej JakoubekOndřej Jakoubek 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 5:59.17 267.00
11 Jakub DragošekJakub Dragošek 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6:21.18 184.00
MS Patrik BradáčPatrik Bradáč 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 7:52.57
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burian, Samoylov, Pretl, Dissou Burian, Samoylov, Pretl, Dissou 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 32.54 417.00
2 Novotný, Miklušák, Yovzhiy, Voříšek Novotný, Miklušák, Yovzhiy, Voříšek 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 33.40 363.00
3 Kopřiva, Kopecký, Lazók, Škorvánek Kopřiva, Kopecký, Lazók, Škorvánek 02 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 34.92 276.00
4 Mikolášek, Hudecký, Krsek, Drba Mikolášek, Hudecký, Krsek, Drba 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 36.55 195.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heinitz, Krištov, Argaláč, Jarolímek Heinitz, Krištov, Argaláč, Jarolímek 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 31.63 477.00
2 Krause, Šmejkal, Turk, Potůček Krause, Šmejkal, Turk, Potůček 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 32.35 429.00
3 Pavlas, Šťastný, Kuchař, Jarullin Pavlas, Šťastný, Kuchař, Jarullin 02 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 34.28 311.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wassenbauer, Levin, Gálik, Wetstein Wassenbauer, Levin, Gálik, Wetstein 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 39.47 82.00
2 Ondruš, Prokš, Hradecký, Šindelář Ondruš, Prokš, Hradecký, Šindelář 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 40.97 41.00
3 Svoboda, Kolář, Hrubý, Yovzhiy Svoboda, Kolář, Hrubý, Yovzhiy 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 43.24 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hellerová, Bulvasová, Stará, Šebestová Hellerová, Bulvasová, Stará, Šebestová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 36.13 462.00
2 Voithová, Valtrová, Mrárová, Pačesová Voithová, Valtrová, Mrárová, Pačesová 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 36.55 438.00
3 Pacandová, Zemanová, Lexová, Soukupová Pacandová, Zemanová, Lexová, Soukupová 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 37.58 380.00
4 Čásenská, Drastilová, Smékalová, Ráczová Čásenská, Drastilová, Smékalová, Ráczová 02 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 37.92 361.00
5 Hačecká, Durčoková, Lennerová, Barnášová Hačecká, Durčoková, Lennerová, Barnášová 02 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 38.48 332.00
6 Kočková, Vodrážková, Petříková, Knapová Kočková, Vodrážková, Petříková, Knapová 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 42.44 158.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krimláková, Krimláková, Dvořáková, Jelínková Krimláková, Krimláková, Dvořáková, Jelínková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 37.83 366.00
2 Havlíčková, Skladaná, Kolínová, Strieborná Havlíčková, Skladaná, Kolínová, Strieborná 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 38.74 319.00
3 Kvasničková, Prejzková, Peremská, Claire Kvasničková, Prejzková, Peremská, Claire 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 38.81 316.00
4 Malá, Javorková, Pražáková, Robková Malá, Javorková, Pražáková, Robková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 39.02 305.00
5 Torbová, Janečková, Šroubková, Koníčková Torbová, Janečková, Šroubková, Koníčková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 39.72 271.00
6 Klímová, Košařová, Sveřepová, Stanovská Klímová, Košařová, Sveřepová, Stanovská 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 39.74 271.00
7 Šimíčková, Juráčková, Frimlová, Zounarová Šimíčková, Juráčková, Frimlová, Zounarová 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 40.98 215.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
02 1.66 512.00
2 Oliver MazačOliver Mazač
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
02 1.57 441.00
3 Martin KrsekMartin Krsek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
02 1.57 441.00
4 Jaromír TrojanJaromír Trojan
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
02 1.54 419.00
5 Hoang Hiep NguyenHoang Hiep Nguyen
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
02 1.48 374.00
6 Jan KosJan Kos
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.45 352.00
7= Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 1.45 352.00
7= Konstantin SamoylovKonstantin Samoylov
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.45 352.00
9 Martin ArgaláčMartin Argaláč
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
03 1.45 352.00
10 Štěpán HudeckýŠtěpán Hudecký
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 1.40 317.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karel ŠvalbachKarel Švalbach
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 1.22 200.00
Jan ŘeháčekJan Řeháček
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 DNS
Šimon GálikŠimon Gálik
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
06 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Der Hoeven Ellen VanDer Hoeven Ellen Van
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 1.30 409.00
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
03 1.26 369.00
3= Eliška RojíčkováEliška Rojíčková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 1.22 331.00
3= Barbora BrnadováBarbora Brnadová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 1.22 331.00
5 Michaela VoithováMichaela Voithová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
04 1.22 331.00
6 Natálie RáczováNatálie Ráczová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
03 1.18 293.00
7 Amálie KahnAmálie Kahn
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 1.18 293.00
8 Kristýna LennerováKristýna Lennerová
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
03 1.14 257.00
9 Natálie LexováNatálie Lexová
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
02 1.10 222.00
Klára ŠebečkováKlára Šebečková
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 DNS
Kristýna PriknerováKristýna Priknerová
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Juliana Isabela FrimlováJuliana Isabela Frimlová
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
06 1.22 331.00
2 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 1.22 331.00
3 Elisa HofmannováElisa Hofmannová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 1.18 293.00
4 Rebeka JanečkováRebeka Janečková
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 1.18 293.00
Johana VrškováJohana Vršková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 DNS
Barol Marie ClaireBarol Marie Claire
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
06 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hoang Hiep NguyenHoang Hiep Nguyen
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
02 4.97 377.00
2 Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.95 373.00
3 Martin KrsekMartin Krsek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
02 4.88 360.00
4 Jan KosJan Kos
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.79 343.00
5 Phung Dat ThuanPhung Dat Thuan
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
03 4.70 326.00
6 Yaroslav YovzhiyYaroslav Yovzhiy
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
03 4.66 319.00
7 Jaromír TrojanJaromír Trojan
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
02 4.62 312.00
8 Martin HeinitzMartin Heinitz
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
03 4.58 304.00
9 Oliver MazačOliver Mazač
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
02 4.54 297.00
10 Štěpán HudeckýŠtěpán Hudecký
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 4.52 294.00
MS Philip Max MagendansPhilip Max Magendans
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.47
12 Šimon KnesplŠimon Knespl
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
04 4.47 285.00
13 Marek JarullinMarek Jarullin
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 4.38 269.00
14 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.35 264.00
15 Jakub VoříšekJakub Voříšek
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
03 4.31 257.00
MS Filip VilhelmFilip Vilhelm
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.28
17 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
03 4.16 232.00
18 Vladimír MikolášekVladimír Mikolášek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 4.12 225.00
19 Božidarov Dimir DimitrovBožidarov Dimir Dimitrov
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
02 4.05 214.00
20 Jakub DragošekJakub Dragošek
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
03 3.96 199.00
21 Dominik MiklušákDominik Miklušák
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
04 3.78 171.00
22 Joshua WynterJoshua Wynter
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
04 3.75 167.00
MS Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 3.82
Jáchym KindlJáchym Kindl
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
03 DNS
Erik PatočkaErik Patočka
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
04 DNS
Robert VerešRobert Vereš
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
02 DNS
Jakub KopřivaJakub Kopřiva
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
04 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karib Richard ElKarib Richard El
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 4.28 252.00
2 Jan Karel MatějkaJan Karel Matějka
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 4.10 222.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
06 3.86 184.00
4 Pavel BušekPavel Bušek
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 3.82 177.00
5 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 3.69 158.00
6 Filip MajerFilip Majer
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
06 3.63 149.00
7 Šimon GálikŠimon Gálik
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
06 3.29 102.00
8 David DušekDavid Dušek
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 3.12 80.00
9 Jan ProkšJan Prokš
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
05 3.02 68.00
10 Lukáš KopečekLukáš Kopeček
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 2.78 42.00
11 Ladislav KiššLadislav Kišš
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 2.62 26.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evelína StaráEvelína Stará
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.24 364.00
2 Barbora BrnadováBarbora Brnadová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.16 345.00
3 Tereza KaralováTereza Karalová
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
03 4.09 329.00
4 Kristýna DrastilováKristýna Drastilová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 3.81 265.00
5 Eliška ŠárováEliška Šárová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 3.78 259.00
6 Eliška ZimováEliška Zimová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 3.77 257.00
7 Julie SmékalováJulie Smékalová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
03 3.63 227.00
8 Klára ŠebečkováKlára Šebečková
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 3.61 223.00
9 Rozálie MrárováRozálie Mrárová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
04 3.55 210.00
10 Alžběta ČásenskáAlžběta Čásenská
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 3.42 184.00
11 Anželika PeďkoAnželika Peďko
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
02 3.11 126.00
12 Dana KosováDana Kosová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 3.05 116.00
13 Agáta DurčokováAgáta Durčoková
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 2.81 76.00
Laila ChaalaLaila Chaala
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
04 DNS
Kateřina VeselskáKateřina Veselská
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Silvie KlímováSilvie Klímová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 4.23 362.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
05 4.18 350.00
3 Norika ŠroubkováNorika Šroubková
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 3.67 235.00
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
06 3.66 233.00
5 Kateřina SveřepováKateřina Sveřepová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 3.65 231.00
6 Tereza KolínováTereza Kolínová
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 3.63 227.00
7 Amelie KoníčkováAmelie Koníčková
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 3.61 223.00
8 Anna RobkováAnna Robková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 3.57 214.00
9 Michaela JavorkováMichaela Javorková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 3.31 163.00
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 3.15 133.00
11 Ema KošařováEma Košařová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 3.08 121.00
12 Kateřina PeremskáKateřina Peremská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 2.90 91.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Der Hoeven Ellen VanDer Hoeven Ellen Van
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 07.38 359.00
2 Anželika PeďkoAnželika Peďko
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
02 07.11 342.00
3 Kateřina PacandováKateřina Pacandová
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 06.90 329.00
4 IKateřina ŠuchmanováIKateřina Šuchmanová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 06.50 303.00
5 Markéta VýbornáMarkéta Výborná
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 06.45 300.00
6 Amálie KahnAmálie Kahn
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
04 06.33 292.00
7 Izabela HenzlováIzabela Henzlová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 06.22 285.00
8 Natálie RáczováNatálie Ráczová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
03 06.18 283.00
9 Monika JavůrkováMonika Javůrková
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
03 05.95 268.00
10 Dana KosováDana Kosová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 05.58 245.00
11 Klára FaltusováKlára Faltusová
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
03 05.40 233.00
12 Natálie KozlováNatálie Kozlová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 05.34 230.00
Kateřina VeselskáKateřina Veselská
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 DNS
Laila ChaalaLaila Chaala
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
04 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DolejšíJan Dolejší
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
03 10.76 531.00
2 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
02 10.75 531.00
3 Tomáš LazókTomáš Lazók
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 10.43 512.00
4 Jan TürkJan Türk
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 09.79 473.00
5 Sebastian MartančíkSebastian Martančík
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
03 09.66 465.00
6 Jakub VoříšekJakub Voříšek
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
03 09.60 462.00
7 Vladimír MikolášekVladimír Mikolášek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
03 09.40 450.00
8 Jakub KrauseJakub Krause
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 08.94 422.00
9 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
04 08.72 409.00
10 Alexandr TulisAlexandr Tulis
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
04 08.26 382.00
MS Philip Max MagendansPhilip Max Magendans
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 07.94
12 Vincent NováčekVincent Nováček
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
04 07.82 356.00
13 Marián ŠkorvánekMarián Škorvánek
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
03 07.80 354.00
14 Jan Kvido KrištovJan Kvido Krištov
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
02 07.45 334.00
15 Lukáš FialaLukáš Fiala
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 06.97 306.00
MS David MartinčaDavid Martinča
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 05.92
Celkem 16 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KrauseJakub Krause 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1314
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 1218
3 Hoang Hiep NguyenHoang Hiep Nguyen 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 1101
4 Jakub VoříšekJakub Voříšek 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 1082
5 Tomáš LazókTomáš Lazók 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 1070
6 Martin HeinitzMartin Heinitz 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1038
7 Martin KrsekMartin Krsek 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0996
8 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 0980
9 Jan TürkJan Türk 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0949
10 Oliver MazačOliver Mazač 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0738
11 Jan Kvido KrištovJan Kvido Krištov 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0731
12 Jan KosJan Kos 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0695
13 Yaroslav YovzhiyYaroslav Yovzhiy 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0666
14 Štěpán HudeckýŠtěpán Hudecký 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0611
15 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0563
16 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0558
17 Jan DolejšíJan Dolejší 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0531
18 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0512
19 Matouš BurianMatouš Burian 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0468
20 Sebastian MartančíkSebastian Martančík 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0465
21 Zoran ŠťastnýZoran Šťastný 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0460
22 Vladimír MikolášekVladimír Mikolášek 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0450
23 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 04 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0411
24 Matěj KuchařMatěj Kuchař 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0405
25 Alexandr TulisAlexandr Tulis 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0382
26 Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0373
27 Marián ŠkorvánekMarián Škorvánek 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0354
28 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0352
29 Phung Dat ThuanPhung Dat Thuan 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 0326
30 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0289
31 Marek JarullinMarek Jarullin 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0269
32 Ondřej JakoubekOndřej Jakoubek 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0267
33 Šimon KnesplŠimon Knespl 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0226
34 Jakub DragošekJakub Dragošek 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0184
Jaromír TrojanJaromír Trojan 02 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0731
Martin PretlMartin Pretl 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0450
Celkem 36 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karib Richard ElKarib Richard El 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0485
2 Filip HanzalFilip Hanzal 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0452
3 Jan Karel MatějkaJan Karel Matějka 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0398
4 Vojtěch ZoubekVojtěch Zoubek 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0323
5 Matěj KolářMatěj Kolář 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0300
6 Vadym TsybulskyyVadym Tsybulskyy 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0298
7 David DušekDavid Dušek 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0292
8 Filip MajerFilip Majer 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0282
9 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 06 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0263
10 Karel ŠvalbachKarel Švalbach 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0200
11 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0192
12 Pavel BušekPavel Bušek 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0177
13 Vojtěch NantlVojtěch Nantl 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0169
14 Patrik HrubýPatrik Hrubý 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0147
15 Vojtěch WassenbauerVojtěch Wassenbauer 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0125
16 Antonín LevinAntonín Levin 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0119
17 Aleš MinxAleš Minx 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0114
18 Šimon GálikŠimon Gálik 06 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0102
19 Ladislav KiššLadislav Kišš 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0099
20 Štěpán KovářŠtěpán Kovář 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0095
21 Adam ŠindelářAdam Šindelář 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0089
22 Jan ProkšJan Prokš 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0068
Jan ŘeháčekJan Řeháček 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0000
Lukáš KopečekLukáš Kopeček 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0000
Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0000
Mario OndrušMario Ondruš 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0000
Filip MacháčekFilip Macháček 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 0000
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ZoubekVojtěch Zoubek
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 51.84 323.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
06 46.87 281.00
3 David DušekDavid Dušek
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 38.51 212.00
4 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
06 30.92 151.00
5 Aleš MinxAleš Minx
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
06 26.20 114.00
6 Ladislav KiššLadislav Kišš
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 24.27 99.00
7 Patrik HrubýPatrik Hrubý
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7
05 22.03 82.00
Filip MacháčekFilip Macháček
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
05 DNS
Celkem 8 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1028
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1004
3 Julie SmékalováJulie Smékalová 03 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0938
4 MIchaela SoukupováMIchaela Soukupová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0884
5 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 04 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0802
6 Tereza KaralováTereza Karalová 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 0799
7 Michaela VoithováMichaela Voithová 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0782
8 Der Hoeven Ellen VanDer Hoeven Ellen Van 04 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0768
9 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0746
10 Kristýna DrastilováKristýna Drastilová 04 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0682
11 Barbora BrnadováBarbora Brnadová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0676
12 Rozálie MrárováRozálie Mrárová 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0648
13 Kristýna PriknerováKristýna Priknerová 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0541
14 Klára HellerováKlára Hellerová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0526
15 Melisa PetříkováMelisa Petříková 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0523
16 Anželika PeďkoAnželika Peďko 02 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0468
17 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0466
18 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0455
19 Agáta DurčokováAgáta Durčoková 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0398
20 Julie HačeckáJulie Hačecká 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0334
21 Eliška RojíčkováEliška Rojíčková 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0331
22 Kateřina PacandováKateřina Pacandová 03 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0329
23 Klára KnapováKlára Knapová 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0325
24 IKateřina ŠuchmanováIKateřina Šuchmanová 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0303
25 Markéta VýbornáMarkéta Výborná 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0300
26 Natálie RáczováNatálie Ráczová 03 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0293
27 Amálie KahnAmálie Kahn 04 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0292
28 Monika JavůrkováMonika Javůrková 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0268
29 Natálie KozlováNatálie Kozlová 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0254
30 Dana KosováDana Kosová 03 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0245
31 Klára FaltusováKlára Faltusová 03 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0233
32 Klára ŠebečkováKlára Šebečková 04 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0223
33 Natálie LexováNatálie Lexová 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0222
34 Vanesa KočkováVanesa Kočková 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0171
35 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 03 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 0099
36 Eliška ZimováEliška Zimová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0059
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 25.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika HavlíčkováBerenika Havlíčková
Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o.
05 49.82 477.00
2 Sára StanovskáSára Stanovská
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 43.38 397.00
3 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 40.77 365.00
4 Kateřina SveřepováKateřina Sveřepová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 40.34 359.00
5 Ela TorbováEla Torbová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 35.73 303.00
6 Magdaléna ČermákováMagdaléna Čermáková
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
05 35.25 298.00
7 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 33.34 275.00
8 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 33.00 271.00
9 Mína JuráčkováMína Juráčková
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
05 29.71 232.00
10 Silvie KlímováSilvie Klímová
ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova
05 29.55 230.00
11 Barol Marie ClaireBarol Marie Claire
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
06 28.96 223.00
12 Stela KapiasováStela Kapiasová
ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8
05 24.46 171.00
13 Johana VrškováJohana Vršková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 22.60 150.00
14 Josefína ŠilhováJosefína Šilhová
Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o.
05 21.86 141.00
15 Ella JelínkováElla Jelínková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
05 20.81 130.00
Tereza BláhováTereza Bláhová
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14
05 DNS
Celkem 16 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Berenika HavlíčkováBerenika Havlíčková 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 1120
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 1111
3 Ela TorbováEla Torbová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0900
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0833
5 Kateřina PeremskáKateřina Peremská 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0800
6 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0722
7 Sára StanovskáSára Stanovská 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0705
8 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0696
9 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0692
10 Rebeka JanečkováRebeka Janečková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0609
11 Kateřina SveřepováKateřina Sveřepová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0590
12 Mína JuráčkováMína Juráčková 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0532
13 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0517
14 Michaela JavorkováMichaela Javorková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0499
15 Eliška PražákováEliška Pražáková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0477
16 Norika ŠroubkováNorika Šroubková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0429
17 Ema KošařováEma Košařová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0420
18 Josefína ŠilhováJosefína Šilhová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0367
19 Silvie KlímováSilvie Klímová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0362
20 Juliana Isabela FrimlováJuliana Isabela Frimlová 06 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0331
21 Magdaléna ČermákováMagdaléna Čermáková 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0298
22 Elisa HofmannováElisa Hofmannová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0293
23 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0271
24 Stella SvitákováStella Svitáková 06 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 0228
25 Amelie KoníčkováAmelie Koníčková 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 0223
26 Barol Marie ClaireBarol Marie Claire 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0223
27 Anna RobkováAnna Robková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0214
28 Johana VrškováJohana Vršková 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0170
29 Eliška StěhulováEliška Stěhulová 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0133
Celkem 29 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Nad Štolou Gymnázium Nad Štolou 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3897
2 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3344
3 Trojské gymnázium s.r.o. Trojské gymnázium s.r.o. 02 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 3129
4 ZŠ a MŠ Tusarova ZŠ a MŠ Tusarova 02 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 2393
5 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 2174
6 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 2037
7 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 2033
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Trojské gymnázium s.r.o. Trojské gymnázium s.r.o. 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 1130
2 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 1021
3 ZŠ a MŠ Tusarova ZŠ a MŠ Tusarova 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 0997
4 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 0558
5 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0485
6 Gymnázium Nad Štolou Gymnázium Nad Štolou 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0398
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Nad Štolou Gymnázium Nad Štolou 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4087
2 Gymnázium Duhovka s.r.o. Gymnázium Duhovka s.r.o. 02 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 2973
3 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 2778
4 Trojské gymnázium s.r.o. Trojské gymnázium s.r.o. 02 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 2254
5 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2065
6 ZŠ a MŠ Tusarova ZŠ a MŠ Tusarova 02 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 1713
7 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 02 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 1118
8 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 02 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 0799
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3016
2 Gymnázium Duhovka s.r.o. Gymnázium Duhovka s.r.o. 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 2821
3 Gymnázium Nad Štolou Gymnázium Nad Štolou 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2406
4 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 2272
5 ZŠ a MŠ Tusarova ZŠ a MŠ Tusarova 05 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 2210
6 Trojské gymnázium s.r.o. Trojské gymnázium s.r.o. 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 2040
Celkem 6 závodníků