výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV

Praha- Stromovka (25. 4. 2018)
600 m - Ml. žákyně (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška PražákováEliška Pražáková 050516 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:02.17 477.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 060109 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:02.92 467.00
3 Anna RobkováAnna Robková 050621 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:07.29 407.00
800 m - Žákyně (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 MIchaela SoukupováMIchaela Soukupová 041007 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 2:46.18 504.00
2 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 040721 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:50.83 455.00
3 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 040426 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 3:01.36 353.00
1000 m - Ml. žáci (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Karel MatějkaJan Karel Matějka 051026 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4:04.30 176.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal 060413 ZŠ a MŠ TusarovaZŠ a MŠ Tusarova 4:05.22 171.00
3 Vojtěch NantlVojtěch Nantl 051022 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 4:05.55 169.00
1500 m - Žáci (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KrauseJakub Krause 020627 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:17.48 463.00
2 Zoran ŠťastnýZoran Šťastný 030609 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 5:18.09 460.00
3 Martin PretlMartin Pretl 030509 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:20.02 450.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Wassenbauer, Levin, Gálik, Wetstein Wassenbauer, Levin, Gálik, Wetstein 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 39.47 82.00
2 Ondruš, Prokš, Hradecký, Šindelář Ondruš, Prokš, Hradecký, Šindelář 05 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 40.97 41.00
3 Svoboda, Kolář, Hrubý, Yovzhiy Svoboda, Kolář, Hrubý, Yovzhiy 05 ZŠ T. G. Masaryka Praha 7ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 43.24 4.00
4 x 60 m - Žákyně (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hellerová, Bulvasová, Stará, Šebestová Hellerová, Bulvasová, Stará, Šebestová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 36.13 462.00
2 Voithová, Valtrová, Mrárová, Pačesová Voithová, Valtrová, Mrárová, Pačesová 02 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 36.55 438.00
3 Pacandová, Zemanová, Lexová, Soukupová Pacandová, Zemanová, Lexová, Soukupová 02 ZŠ Praha 7, Korunovační 8ZŠ Praha 7, Korunovační 8 37.58 380.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 25.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Krimláková, Krimláková, Dvořáková, Jelínková Krimláková, Krimláková, Dvořáková, Jelínková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 37.83 366.00
2 Havlíčková, Skladaná, Kolínová, Strieborná Havlíčková, Skladaná, Kolínová, Strieborná 05 Trojské gymnázium s.r.o.Trojské gymnázium s.r.o. 38.74 319.00
3 Kvasničková, Prejzková, Peremská, Claire Kvasničková, Prejzková, Peremská, Claire 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 38.81 316.00