Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV
Praha - Stromovka (25. 4. 2018)skok daleký - Žáci
(st, 25.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jáchym KindlJáchym Kindl
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Erik PatočkaErik Patočka
ZŠ a MŠ Tusarova |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Robert VerešRobert Vereš
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub KopřivaJakub Kopřiva
ZŠ a MŠ Tusarova |
04 | DNS | |||||||||||||||||
1 |
Hoang Hiep NguyenHoang Hiep Nguyen
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
02 | 4.97 | 377.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal
Gymnázium Nad Štolou |
02 | 4.95 | 373.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin KrsekMartin Krsek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
02 | 4.88 | 360.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan KosJan Kos
Gymnázium Nad Štolou |
02 | 4.79 | 343.00 | |||||||||||||||
5 |
Phung Dat ThuanPhung Dat Thuan
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
03 | 4.70 | 326.00 | |||||||||||||||
6 |
Yaroslav YovzhiyYaroslav Yovzhiy
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
03 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaromír TrojanJaromír Trojan
Trojské gymnázium s.r.o. |
02 | 4.62 | 312.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin HeinitzMartin Heinitz
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
03 | 4.58 | 304.00 | |||||||||||||||
9 |
Oliver MazačOliver Mazač
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
02 | 4.54 | 297.00 | |||||||||||||||
10 |
Štěpán HudeckýŠtěpán Hudecký
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
03 | 4.52 | 294.00 | |||||||||||||||
MS |
Philip Max MagendansPhilip Max Magendans
Gymnázium Nad Štolou |
04 | 4.47 | ||||||||||||||||
12 |
Šimon KnesplŠimon Knespl
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
04 | 4.47 | 285.00 | |||||||||||||||
13 |
Marek JarullinMarek Jarullin
Trojské gymnázium s.r.o. |
04 | 4.38 | 269.00 | |||||||||||||||
14 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Gymnázium Nad Štolou |
04 | 4.35 | 264.00 | |||||||||||||||
15 |
Jakub VoříšekJakub Voříšek
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
03 | 4.31 | 257.00 | |||||||||||||||
MS |
Filip VilhelmFilip Vilhelm
Gymnázium Nad Štolou |
04 | 4.28 | ||||||||||||||||
17 |
Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
03 | 4.16 | 232.00 | |||||||||||||||
18 |
Vladimír MikolášekVladimír Mikolášek
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
03 | 4.12 | 225.00 | |||||||||||||||
19 |
Božidarov Dimir DimitrovBožidarov Dimir Dimitrov
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
02 | 4.05 | 214.00 | |||||||||||||||
20 |
Jakub DragošekJakub Dragošek
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
03 | 3.96 | 199.00 | |||||||||||||||
21 |
Dominik MiklušákDominik Miklušák
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
04 | 3.78 | 171.00 | |||||||||||||||
22 |
Joshua WynterJoshua Wynter
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
04 | 3.75 | 167.00 | |||||||||||||||
MS |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Trojské gymnázium s.r.o. |
04 | 3.82 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 25.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karib Richard ElKarib Richard El
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
05 | 4.28 | 252.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan Karel MatějkaJan Karel Matějka
Gymnázium Nad Štolou |
05 | 4.10 | 222.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ a MŠ Tusarova |
06 | 3.86 | 184.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel BušekPavel Bušek
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
05 | 3.82 | 177.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
05 | 3.69 | 158.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip MajerFilip Majer
ZŠ a MŠ Tusarova |
06 | 3.63 | 149.00 | |||||||||||||||
7 |
Šimon GálikŠimon Gálik
Trojské gymnázium s.r.o. |
06 | 3.29 | 102.00 | |||||||||||||||
8 |
David DušekDavid Dušek
Trojské gymnázium s.r.o. |
05 | 3.12 | 80.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan ProkšJan Prokš
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
05 | 3.02 | 68.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KopečekLukáš Kopeček
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
05 | 2.78 | 42.00 | |||||||||||||||
11 |
Ladislav KiššLadislav Kišš
ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 |
05 | 2.62 | 26.00 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 25.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laila ChaalaLaila Chaala
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Kateřina VeselskáKateřina Veselská
Trojské gymnázium s.r.o. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
1 |
Evelína StaráEvelína Stará
Gymnázium Nad Štolou |
04 | 4.24 | 364.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora BrnadováBarbora Brnadová
Gymnázium Nad Štolou |
04 | 4.16 | 345.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza KaralováTereza Karalová
ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 |
03 | 4.09 | 329.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna DrastilováKristýna Drastilová
Gymnázium Duhovka s.r.o. |
04 | 3.81 | 265.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška ŠárováEliška Šárová
ZŠ a MŠ Tusarova |
03 | 3.78 | 259.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška ZimováEliška Zimová
Gymnázium Nad Štolou |
02 | 3.77 | 257.00 | |||||||||||||||
7 |
Julie SmékalováJulie Smékalová
Gymnázium Duhovka s.r.o. |
03 | 3.63 | 227.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára ŠebečkováKlára Šebečková
Trojské gymnázium s.r.o. |
04 | 3.61 | 223.00 | |||||||||||||||
9 |
Rozálie MrárováRozálie Mrárová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
04 | 3.55 | 210.00 | |||||||||||||||
10 |
Alžběta ČásenskáAlžběta Čásenská
Gymnázium Duhovka s.r.o. |
04 | 3.42 | 184.00 | |||||||||||||||
11 |
Anželika PeďkoAnželika Peďko
ZŠ a MŠ Tusarova |
02 | 3.11 | 126.00 | |||||||||||||||
12 |
Dana KosováDana Kosová
ZŠ a MŠ Tusarova |
03 | 3.05 | 116.00 | |||||||||||||||
13 |
Agáta DurčokováAgáta Durčoková
Trojské gymnázium s.r.o. |
04 | 2.81 | 76.00 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 25.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Silvie KlímováSilvie Klímová
ZŠ a MŠ Tusarova |
05 | 4.23 | 362.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
ZŠ Praha 7, Korunovační 8 |
05 | 4.18 | 350.00 | |||||||||||||||
3 |
Norika ŠroubkováNorika Šroubková
Gymnázium Duhovka s.r.o. |
05 | 3.67 | 235.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
Gymnázium Nad Štolou |
06 | 3.66 | 233.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina SveřepováKateřina Sveřepová
ZŠ a MŠ Tusarova |
05 | 3.65 | 231.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KolínováTereza Kolínová
Trojské gymnázium s.r.o. |
05 | 3.63 | 227.00 | |||||||||||||||
7 |
Amelie KoníčkováAmelie Koníčková
Gymnázium Duhovka s.r.o. |
05 | 3.61 | 223.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna RobkováAnna Robková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
05 | 3.57 | 214.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela JavorkováMichaela Javorková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
05 | 3.31 | 163.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... |
06 | 3.15 | 133.00 | |||||||||||||||
11 |
Ema KošařováEma Košařová
ZŠ a MŠ Tusarova |
05 | 3.08 | 121.00 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina PeremskáKateřina Peremská
Gymnázium Nad Štolou |
05 | 2.90 | 91.00 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |