Čokoládová tretra - základní kolo
Godów (18. 5. 2018)600 m - Žáci
(pá, 18.5.2018 - 10:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1818 | Jonathan TykieliJonathan Tykieli | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 9 | 1:50.84 | |||||||||||||
2 | 1828 | Michał SerwotkaMichał Serwotka | 04 | GOŁKOWICE | 7 | 1:51.44 | |||||||||||||
3 | 1737 | Błażej RatajczakBłażej Ratajczak | 04 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 6 | 1:55.27 | |||||||||||||
4 | 1766 | Adam GrzeskiewiczAdam Grzeskiewicz | 03 | GOŁKOWICE | 2 | 1:58.35 | |||||||||||||
5 | 1826 | Oliwier JanickiOliwier Janicki | 04 | GOŁKOWICE | 3 | 2:17.40 | |||||||||||||
6 | 1786 | Paweł WidenkaPaweł Widenka | 04 | SP ŁAZISKA | 10 | 2:40.44 | |||||||||||||
7 | 1825 | Nathan DrongNathan Drong | 04 | GOŁKOWICE | 1 | 2:46.28 | |||||||||||||
8 | 1790 | Paweł SzkatułaPaweł Szkatuła | 03 | GOŁKOWICE | 8 | 2:47.30 | |||||||||||||
9 | 1817 | Adrian ZawadaAdrian Zawada | 04 | GOKOWICE | 11 | 3:08.89 | |||||||||||||
10 | 1785 | Marek KowalczykMarek Kowalczyk | 04 | SP ŁAZISKA | 4 | 3:09.74 | |||||||||||||
11 | 1827 | Paweł MusiołPaweł Musioł | 04 | GOŁKOWICE | 5 | 3:11.83 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (pá, 18.5.2018 - 09:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1803 | Paweł ŁukszaPaweł Łuksza | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:03.52 | |||||||||||||
2 | 1802 | Karol ŁukszaKarol Łuksza | 06 | GOŁKOWICE | 2 | 2:10.62 | |||||||||||||
3 | 1822 | Artur OślizłoArtur Oślizło | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 2:15.30 | |||||||||||||
4 | 1823 | Patryk SalamonPatryk Salamon | 06 | GOŁKOWICE | 6 | 2:25.23 | |||||||||||||
5 | 1734 | Jakub KubasikJakub Kubasik | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 1 | 2:36.42 | |||||||||||||
6 | 1806 | Piotr WitekPiotr Witek | 06 | GOŁKOWICE | 7 | 2:54.31 | |||||||||||||
7 | 1804 | Błażej MatlochBłażej Matloch | 06 | GOŁKOWICE | 4 | 3:09.32 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Ml. žáci 02 (pá, 18.5.2018 - 09:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1732 | Rafał BorowskiRafał Borowski | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 2 | 2:03.07 | |||||||||||||
2 | 1799 | Szymon FirlaSzymon Firla | 06 | GOŁKOWICE | 6 | 2:15.15 | |||||||||||||
3 | 1797 | Marcin BrzozaMarcin Brzoza | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:18.90 | |||||||||||||
4 | 1809 | Kacper CZYŻKacper CZYŻ | 06 | GOŁKOWICE | 4 | 2:22.01 | |||||||||||||
5 | 1784 | Oskar BierzaOskar Bierza | 05 | SP ŁAZISKA | 1 | 2:41.46 | |||||||||||||
6 | 1798 | Bartosz DrobczykBartosz Drobczyk | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 3:04.83 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ml. žáci 03 (pá, 18.5.2018 - 09:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1783 | Kevin JeremiaszKevin Jeremiasz | 05 | SP ŁAZISKA | 3 | 2:07.14 | |||||||||||||
2 | 1733 | Patryk KaczorowskiPatryk Kaczorowski | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 4 | 2:09.64 | |||||||||||||
3 | 1820 | Roman ChlebikRoman Chlebik | 05 | UKS DIAMENT GODÓW | 2 | 2:09.96 | |||||||||||||
4 | 1814 | Paweł KrentuszPaweł Krentusz | 06 | SP ŁAZISKA | 6 | 2:12.78 | |||||||||||||
5 | 1624 | Błażej HejmejBłażej Hejmej | 06 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 1 | 2:14.25 | |||||||||||||
6 | 1800 | Paweł KasztaPaweł Kaszta | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 2:51.39 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Žákyně
(pá, 18.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1762 | Marzena SternadelMarzena Sternadel | 03 | GOŁKOWICE | 8 | 2:17.83 | |||||||||||||
2 | 1761 | Emilia PrzygodaEmilia Przygoda | 03 | GOŁKOWICE | 6 | 2:21.48 | |||||||||||||
3 | 1763 | LILIANNA UCHERLILIANNA UCHER | 03 | GOŁKOWICE | 9 | 2:33.28 | |||||||||||||
4 | 1765 | Maja WuwerMaja Wuwer | 03 | GOKOWICE | 10 | 2:38.29 | |||||||||||||
5 | 1755 | Natalia AdamiakNatalia Adamiak | 03 | SZKOŁA PODSTAWOWA | 2 | 2:54.76 | |||||||||||||
6 | 1758 | Natalia KordylewiczNatalia Kordylewicz | 03 | SZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICE | 4 | 3:46.60 | |||||||||||||
7 | 1824 | Martyna AdamczykMartyna Adamczyk | 04 | GOŁKOWICE | 1 | 3:46.62 | |||||||||||||
8 | 1829 | Oliwia SitekOliwia Sitek | 04 | GOŁKOWICE | 7 | 3:46.62 | |||||||||||||
9 | 1760 | Klaudia PietroszekKlaudia Pietroszek | 03 | SZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICE | 5 | 3:46.62 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 09:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1808 | Anna ChwedorukAnna Chwedoruk | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:13.24 | |||||||||||||
2 | 1754 | Marlena CzyżMarlena Czyż | 06 | UKS DIAMENT GODÓW | 2 | 2:14.32 | |||||||||||||
3 | 1759 | Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł | 06 | UKS DIAMENT GODÓW | 6 | 2:17.90 | |||||||||||||
4 | 1796 | Dominika BłasiakDominika Błasiak | 06 | GOŁKOWICE | 1 | 2:20.85 | |||||||||||||
5 | 1735 | Małgorzata ReclikMałgorzata Reclik | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 4 | 2:45.01 | |||||||||||||
6 | 1736 | Klaudia BrzozaKlaudia Brzoza | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 2 | 2:45.12 | |||||||||||||
7 | 1805 | Katarzyna WarędaKatarzyna Waręda | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 3:00.10 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 09:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1751 | Dominika BankoDominika Banko | 05 | UKS DIAMENT GODÓW | 1 | 2:07.28 | |||||||||||||
2 | 1801 | Oliwia KowalskaOliwia Kowalska | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:12.55 | |||||||||||||
3 | 1819 | Julia BorekJulia Borek | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 2:24.33 | |||||||||||||
4 | 1769 | Kamila SpandelKamila Spandel | 05 | SP ŁAZISKA | 4 | 2:51.25 | |||||||||||||
5 | 1807 | Magdalena ZawadaMagdalena Zawada | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 3:09.58 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1751 | Dominika BankoDominika Banko | 05 | UKS DIAMENT GODÓW | 1 | 2:07.28 | ||
2 | 1801 | Oliwia KowalskaOliwia Kowalska | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:12.55 | ||
3 | 1808 | Anna ChwedorukAnna Chwedoruk | 06 | GOŁKOWICE | 3 | 2:13.24 | ||
4 | 1754 | Marlena CzyżMarlena Czyż | 06 | UKS DIAMENT GODÓW | 2 | 2:14.32 | ||
5 | 1759 | Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł | 06 | UKS DIAMENT GODÓW | 6 | 2:17.90 | ||
6 | 1796 | Dominika BłasiakDominika Błasiak | 06 | GOŁKOWICE | 1 | 2:20.85 | ||
7 | 1819 | Julia BorekJulia Borek | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 2:24.33 | ||
8 | 1735 | Małgorzata ReclikMałgorzata Reclik | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 4 | 2:45.01 | ||
9 | 1736 | Klaudia BrzozaKlaudia Brzoza | 05 | SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE | 2 | 2:45.12 | ||
10 | 1769 | Kamila SpandelKamila Spandel | 05 | SP ŁAZISKA | 4 | 2:51.25 | ||
11 | 1805 | Katarzyna WarędaKatarzyna Waręda | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 3:00.10 | ||
12 | 1807 | Magdalena ZawadaMagdalena Zawada | 06 | GOŁKOWICE | 5 | 3:09.58 |