Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody

Liberec (8. 5. 2018)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2710
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2645
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2509
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2495
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2387
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2281
7 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2223
8 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2148
9 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2142
10 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2134
11 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2122
12 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2100
13 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2042
14 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2026
15 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2016
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1980
17 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1726
18 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1723
19 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1699
20 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1677
21 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1551
22 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1521
23 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1400
24 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1115
25 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0891
26 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0885
27 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0641
28 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0462
29 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0458
30 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0392
31 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0236
32 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0009
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 44 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2697
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2515
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2416
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2286
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2246
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2227
7 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2131
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2068
9 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2059
10 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2017
11 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2013
12 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1997
13 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1939
14 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1911
15 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1896
16 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1849
17 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1846
18 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1774
19 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1732
20 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1658
21 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1553
22 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1450
23 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1439
24 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1427
25 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1353
26 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1306
27 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1277
28 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1218
29 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1128
30 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1090
31 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1053
32 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1032
33 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1029
34 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1009
35 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0920
36 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0830
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNF
Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNF
Celkem 41 závodníků