Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD st. žactvo

Kladno (27. 4. 2018)

Skok daleký - Žáci

Žáci A (pá, 27.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.86 -0.5 m/s  +0.25,60  -1.25,86  -0.55,86 -0.15,30  -1.45,21  +0.0
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.47 +0.0 m/s  +1.45,47  +0.05,15  +0.65,475,46  +0.05,14  -1.3 +0.0
3 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.29 +0.0 m/s 5,29  +0.05,09  -0.54,49  +0.05,294,59  -0.4 -3.04,83  -0.4
4 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 5.28 -0.3 m/s 4,19  +0.34,79  +0.05,19  +1.85,195,28  -0.34,88  -1.75,26  -1.8
5 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.20 +0.0 m/s 5,20  +0.04,82  +2.54,67  -3.55,200.0  -0.44,59  -0.50.0  +0.7
6 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 5.16 +0.2 m/s 5,16  +0.25,09  +0.0 +0.25,160.00.00.0
7 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.75 -0.3 m/s 4,75  -0.34,58  -0.24,51  -2.54,750.00.00.0 2.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.74 +0.0 m/s 4,74  +0.04,16  -0.60.0  -0.14,740.00.00.0 3.00
9 Filip TučekFilip Tuček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4.38 +1.8 m/s 4,38  +1.84,00  +1.03,55  -1.34,380.00.00.0 5.00
10 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.12 +0.4 m/s 4,12  +0.43,52  +0.73,99  -1.64,120.00.00.0 7.00
11 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.73 +0.0 m/s 3,73  +0.03,63  -1.43,18  +1.53,730.00.00.0 11.00
Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 DNS +0.0 m/s 0.0  +0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků
Žáci B (pá, 27.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.67 -1.8 m/s 5,67  -1.85,53  +0.05,15  -0.95,675,23  -1.85,17  -1.75,54  +0.0
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.35 +0.0 m/s 5,19  -0.65,09  +1.35,19  -1.65,195,35  +0.04,97  -1.75,11  -0.5
3 Richard AntropiusRichard Antropius
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.28 +0.0 m/s 5,28  +0.04,88  +0.04,73  -0.45,28 -2.24,89  -1.24,70  +1.0
4 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.89 +0.0 m/s 4,68  +1.04,82  -0.24,89  +0.04,890.00.00.0
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.89 +0.1 m/s 4,82  -0.1x4,89  +0.14,890.00.00.0
6 Lukáš TureckýLukáš Turecký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 4.86 -0.1 m/s 4,86  -0.14,52  +1.04,77  -0.94,860.00.00.0 1.00
7 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.40 +0.0 m/s 4,40  +0.04,19  -0.9x4,400.00.00.0 4.00
8 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 4.20 +1.1 m/s 4,20  +1.14,12  +0.03,84  -1.74,200.00.00.0 6.00
9 Jiří HenzlJiří Henzl
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 4.06 -0.5 m/s  +1.1 +0.04,06  -0.54,060.00.00.0 8.00
10 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.87 +0.1 m/s 3,87  +0.13,29  +0.53,62  +0.03,870.00.00.0 9.00
Tomáš KáčerekTomáš Káčerek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně A (pá, 27.4.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.34 +0.9 m/s 5,34  +0.90.00.05,340.00.00.0
2 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.85 -1.5 m/s 4,85  -1.50.00.04,850.0  -0.40.0  -0.20.0  +0.0
3 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.73 +1.5 m/s 4,73  +1.50.00.04,734,70x4,71
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.59 +1.6 m/s 4,59  +1.60.00.04,594,58  +0.04,54  +0.74,58  +0.0
5 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.56 -1.9 m/s 4,56  -1.90.00.04,564,17  +0.04,40  -0.34,49  +0.0
6 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.53 +0.1 m/s 4,53  +0.10.00.04,531,46  -0.7 +0.0 +0.0
7 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.52 -1.0 m/s 4,52  -1.00.00.04,520.0  -0.10.00.0
8 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.45 +1.9 m/s 4,42  +1.50.00.04,420.0  +0.00.0  +0.70.0  +0.0
9 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.42 +1.5 m/s 4,39  -0.40.00.04,390.00.00.0
10 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.39 -0.4 m/s 4,31  -0.20.00.04,310.00.00.0
11 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.31 -0.2 m/s 4,30  +1.20.00.04,300.0  -0.50.0  +0.00.0  +0.0
12 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.30 +1.2 m/s 4,29  +0.10.00.04,290.00.00.0
13 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.29 +0.1 m/s 4,17  -0.10.00.04,170.00.00.0
14 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.17 -0.1 m/s 4,13  -0.30.00.04,130.00.00.0
15 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.13 -0.3 m/s 4,12  +1.10.00.04,120.00.00.0
16= Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.12 +1.1 m/s 4,12  -0.20.00.04,120.00.00.0
16= Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.12 -0.2 m/s 4,05  -1.00.00.04,050.00.00.0
18 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.05 -1.0 m/s 4,02  -0.90.00.04,020.00.00.0
19 Lucie SýkorováLucie Sýkorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
03 4.02 -0.9 m/s 3,99  +1.90.00.03,990.00.00.0 1.00
20 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.99 +1.9 m/s 3,93  -0.30.00.03,930.00.00.0 3.00
21 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.93 -0.3 m/s 3,38  -1.10.00.03,380.00.00.0 4.00
22 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 3.38 -1.1 m/s 4,49  +0.20.00.04,490.00.00.0 11.00
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.49 +0.2 m/s
Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků
Žákyně B (pá, 27.4.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.79 +1.2 m/s 4,79  +1.20.00.04,790.00.00.0
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.54 -0.2 m/s 4,54  -0.20.00.04,540.00.00.0
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 4.51 +0.9 m/s 4,51  +0.90.00.04,510.00.00.0
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.42 -0.9 m/s 4,42  -0.90.00.04,420.00.00.0
5 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 4.40 +0.0 m/s 4,40  +0.00.00.04,400.00.00.0
6= Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.39 -1.5 m/s 4,39  -1.50.00.04,390.00.00.0
6= Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.39 +1.5 m/s 4,39  +1.50.00.04,390.00.00.0
8 Eliška BarancováEliška Barancová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.35 +0.0 m/s 4,35  +0.00.00.04,350.00.00.0
9 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.34 +2.2 m/s 4.32 -1.0 m/s 4,34  +2.24,32  -1.00.04,340.00.00.0
10 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 4.26 +0.2 m/s 4,26  +0.20.00.04,260.00.00.0
11 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.13 +1.9 m/s 4,08  -0.10.00.04,080.00.00.0
12 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.08 -0.1 m/s 4,00  -0.30.00.04,000.00.00.0
13 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.00 -0.3 m/s 3,82  +0.20.00.03,820.00.00.0 2.00
14 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.82 +0.2 m/s 3,79  +0.00.00.0  -0.13,790.00.00.0 5.00
15 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.79 +0.0 m/s 3,75  -0.20.00.03,750.00.00.0 6.00
16 Natálie HriškováNatálie Hrišková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.75 -0.2 m/s 3,73  +1.90.00.03,730.00.00.0 7.00
17 Iveta KoutováIveta Koutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3.73 +1.9 m/s 3,71  -0.60.00.03,710.00.00.0 8.00
18 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3.71 -0.6 m/s 4,18  +0.60.00.04,180.00.00.0 9.00
MS Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 4.18 +0.6 m/s
Celkem 19 závodníků