výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD st. žactvo

Kladno (27. 4. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.42
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.80
3 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.15
4 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.67
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.82
6 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.85
7 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.29
8 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.08
3 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.21
4 Matěj PoláčekMatěj Poláček 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.23
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.30
6 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.34
7 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.84
8 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.14
3 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.29
4 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.29
5 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.61
6 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.63
Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Ondřej PecháčekOndřej Pecháček 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.91
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.27
3 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.31
4 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.83
5 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.07
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.16
Sebastián MichlSebastián Michl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
2 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.89
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.21
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.24
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.58
6 Matěj HájekMatěj Hájek 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.46
MS Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 27.4.2018 - 11:45) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.64
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.17
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.34
4 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 08.37
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.38
6 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.62
7 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.42
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.64
4 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.80
6 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
7 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.89
8 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.91
9 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.08
10 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.14
11 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.15
12 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.17
13 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.21
13 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.21
15 Matěj PoláčekMatěj Poláček 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.23
16 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.24
17 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.27
18 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.30
19 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.31
20 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.34
20 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.34
22 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 08.37
23 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.38
24 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.58
25 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.62
26 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.67
27 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.82
28 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.83
29 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.84
30 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.85
31 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.07
32 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.14
33 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.16
34 Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19
35 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.29
35 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.29
35 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.29
38 Matěj HájekMatěj Hájek 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.46
39 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.57
40 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.61
41 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.63
42 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.89
Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Ondřej PecháčekOndřej Pecháček 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Sebastián MichlSebastián Michl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 27.4.2018 - 12:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.44 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.55 9.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.74 8.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.78 7.00
5 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.81 6.00
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 27.4.2018 - 12:40) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.77 4.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.88 3.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.92 2.00
4 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 07.92 1.00
5 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.94
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 27.4.2018 - 12:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.09 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.22 9.00
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.27 8.00
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.35 7.00
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.53 6.00
Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 27.4.2018 - 12:50) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.39 5.00
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.43 4.00
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.53 3.00
4 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.61 2.00
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.75 1.00
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.13
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.14
3 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.42
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.70
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.23
6 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.41
7 Natálie BeranováNatálie Beranová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.56
8 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.80
2 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.88
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.15
4 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.21
5 Natálie KrškováNatálie Kršková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.37
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.16
Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.19
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.86
4 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.91
5 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.06
6 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.20
7 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.21
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.56
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.57
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.07
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.58
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.85
MS Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.35
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.59
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.93
4 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.95
5 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.00
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.00
7 Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
8 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.51
2 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.90
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.15
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
5 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.92
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 DNS
Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.34
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.69
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.70
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.85
5 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 08.92
6 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.91
7 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.45
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.60
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.71
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.75
5 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.75
6 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.98
7 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (pá, 27.4.2018 - 12:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.38
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.42
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.76
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.88
5 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.02
6 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.50
7 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.13
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.14
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.19
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.34
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.35
6 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.38
7 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
8 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.42
8 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.42
10 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.45
11 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.51
12 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.56
13 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.57
14 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.59
15 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.60
16 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.69
17 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.70
17 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.70
19 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.71
20 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
21 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.75
21 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.75
23 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.76
24 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.80
25 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
26 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.85
27 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.86
28 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.88
28 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.88
30 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.90
31 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.91
32 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 08.92
33 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.93
34 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.95
35 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.98
36 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.00
36 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.00
38 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.02
39 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.06
40 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.07
41 Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
42 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.15
42 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.15
44 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
45 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.20
46 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.21
46 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.21
48 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.23
49 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.26
50 Natálie KrškováNatálie Kršková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.37
51 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.41
52 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.50
53 Natálie BeranováNatálie Beranová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.56
53 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.56
55 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.58
56 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.68
57 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.85
58 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.87
59 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.91
60 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.92
61 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.94
62 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.05
63 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.16
Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 DNS
Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 DNS
Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS