výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD st. žactvo

Kladno (27. 4. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.10 11.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.54 2.00
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.82
4 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.86
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.88
Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 14:10) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.60 1.00
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.82
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.89
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.17
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.47
6 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 18.20 9.00
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 18.46 8.00
3 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 18.57 7.00
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.51 3.00
MS Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.10
Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.07 5.00
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.50 4.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.63
4 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 23.04
Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.81 6.00
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.69
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.18
4 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.67
5 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.10 11.00
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 18.20 9.00
3 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 18.46 8.00
4 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 18.57 7.00
5 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.81 6.00
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.07 5.00
7 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.50 4.00
8 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.51 3.00
9 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.54 2.00
10 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.60 1.00
11 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.82
11 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.82
13 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.86
14 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.89
15 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.17
16 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.47
17 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.63
18 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.69
19 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.03
20 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.18
21 Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.10
22 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.67
23 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.88
24 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 23.04
25 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.06
Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DNS
Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.13
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.52
3 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.13
4 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.14
5 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 24.21
Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.17 8.00
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.35 6.00
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.58
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.25
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.84
6 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 22.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.22
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.80
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.28
4 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.70
5 Nela SnášelováNela Snášelová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.23
6 Eliška ŠustkováEliška Šustková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.83 2.00
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.27
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.79
4 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.04
5 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.83
Natálie BeranováNatálie Beranová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.87 1.00
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.18
3 Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.94
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.94
5 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.24
6 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.69 4.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.89
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.01
4 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.59
5 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.15
Natálie KrškováNatálie Kršková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.79 3.00
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.88
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.97
4 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.44
5 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.38
Veronika LinhartováVeronika Linhartová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.55 11.00
2 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.34 7.00
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.09
4 Mariam ZávodnáMariam Závodná 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.16
5 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.99
Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.16 9.00
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.15
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.32
4 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.32
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 23.64
6 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.37
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.38 5.00
2 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.79
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.79
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.30
5 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 25.32
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.23
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.45
3 Eliška BarancováEliška Barancová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.51
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.53
Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.58
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.18
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.07
4 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 24.35
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 27.4.2018 - 14:25) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.35
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.83
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.97
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.30
5 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 24.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.55 11.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.16 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.17 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.34 7.00
5 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.35 6.00
6 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.38 5.00
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.69 4.00
8 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.79 3.00
9 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.83 2.00
10 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.87 1.00
11 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.88
12 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.89
13 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.97
14 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.01
15 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.13
16 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.15
17 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.18
18 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.22
19 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.23
20 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.27
21 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.32
21 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.32
23 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.35
24 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.44
25 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.45
26 Eliška BarancováEliška Barancová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.51
27 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.52
28 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.58
28 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.58
30 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.59
31 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.79
31 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.79
31 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.79
34 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.80
35 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.83
36 Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.94
36 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.94
38 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.97
39 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.04
40 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.09
41 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.13
42 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.14
43 Mariam ZávodnáMariam Závodná 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.16
44 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.18
45 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.24
46 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.25
47 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.28
48 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.30
49 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.38
50 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.53
50 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.53
52 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.70
53 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.83
54 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.84
54 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 22.84
56 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.07
57 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.15
58 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.30
59 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 23.64
60 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.99
61 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 24.15
62 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 24.21
63 Nela SnášelováNela Snášelová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.23
64 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 24.35
65 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.37
66 Eliška ŠustkováEliška Šustková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 24.53
67 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 25.32
Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Natálie BeranováNatálie Beranová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Natálie KrškováNatálie Kršková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Veronika LinhartováVeronika Linhartová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS