výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (19. 5. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 182 Lukáš BeerLukáš Beer 890823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.20 11.00
2 158 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.99 9.00
3 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.96 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 301 Alena PanovskáAlena Panovská 990515 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.71 11.00
2 305 Lada DoležalováLada Doležalová 990625 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.71 9.00
3 318 Monika KopeckáMonika Kopecká 000922 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.64 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 197 Jan ŠvecJan Švec 991118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.90 11.00
2 193 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.60 9.00
3 199 Jakub VítekJakub Vítek 010513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.45 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 146 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70 11.00
2 153 Rafaela BurdaRafaela Burda 981201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.17 9.00
3 311 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 021227 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.17 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 232 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.96 11.00
2 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 980903 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.78 9.00
3 195 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.74 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 303 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 991113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.02 11.00
2 234 Linda SucháLinda Suchá 010928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.61 9.00
3 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.61 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 158 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.65 11.00
2 77 Gabriel WiertzGabriel Wiertz 970604 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.41 9.00
3 195 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.09 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 352 Karolína ČernáKarolína Černá 951114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.23 11.00
2 304 Linda PrůšováLinda Průšová 991112 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.95 9.00
3 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 020913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.61 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 369 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 870101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.98 11.00
2 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 911217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.79 9.00
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.72 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.59 11.00
2 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 900604 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.02 9.00
3 157 Tomáš JoklTomáš Jokl 880927 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.99 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová 961212 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.75 11.00
2 379 Eva HummelováEva Hummelová 890917 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.97 9.00
3 287 Radka KůrkováRadka Kůrková 870517 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.70 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 900604 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.43 11.00
2 157 Tomáš JoklTomáš Jokl 880927 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.87 9.00
3 97 Adam HolečekAdam Holeček 950401 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.14 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 287 Radka KůrkováRadka Kůrková 870517 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.97 11.00
2 258 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.59 9.00
3 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 911217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.31 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.75 11.00
2 187 Petr KouckýPetr Koucký 850822 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.53 9.00
3 184 Michal FialaMichal Fiala 850622 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.81 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.98 11.00
2 206 Andrea BalíkováAndrea Balíková 001016 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.89 9.00
3 369 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 870101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.24 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 19.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 162 Jiří MulačJiří Mulač 980325 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 61.49 11.00
2 190 Jan MihálJan Mihál 860730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.54 9.00
3 106 Luboš NováčekLuboš Nováček 741121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.89 8.00