Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky

Kladno (26. 5. 2018)
100 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.75
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.78
3 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.03
200 m - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.87
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.94
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.35
200 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.72
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.20
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 27.28
400 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.37
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 50.45
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.06
400 m - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.06
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.37
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.52
400 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.64
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.07
400 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.27
2 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 60.63
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.41
800 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 24 Josef KošťálekJosef Košťálek 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:34.81
800 m - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 27 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.19
2 12 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:57.60
3 8 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:00.30
800 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 15 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.21
2 9 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:11.91
3 28 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:29.24
800 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 107 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.51
2 169 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:36.06
800 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 8 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:18.52
2 26 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:19.77
800 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 28 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.09
2 17 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.32
3 12 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:26.54
1500 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 12 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:06.28
2 9 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4:08.40
3 24 Josef KošťálekJosef Košťálek 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:07.66
1500 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5:17.02
1500 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:48.25
3000 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:48.68
2 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10:02.85
5000 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:40.27
2 Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:45.96
3 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18:32.92
5000 m - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16:48.59
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.34
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.42
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.49
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 17.46
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.20
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.21
3 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.61
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 15 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.37
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 45.80
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 64.50
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.40
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.44
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.39
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.33
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 65.47
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:46.04
2 9 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:56.29
3 16 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9:01.17
4 x 100 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Feigel, Šimon, Šepotěv, Litera Feigel, Šimon, Šepotěv, Litera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.86
2 Zach, Novotný, Tesař, Vrzák Zach, Novotný, Tesař, Vrzák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.44
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šašek, Kašpar, Hadrbolec, Sobotka Šašek, Kašpar, Hadrbolec, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.20
4 x 100 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Přibylová, Králová, Doubková Hlaváčková, Přibylová, Králová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.20
2 Antošová, Beranová, Lorenčíková, Novosadová Antošová, Beranová, Lorenčíková, Novosadová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.34
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Voříšková, Kordová, Rozehnalová, Dondová Voříšková, Kordová, Rozehnalová, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.19
2 Neužilová, Novosadová, Kozlová, Vánišová Neužilová, Novosadová, Kozlová, Vánišová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.99
3 Bartůšková, Smítková, Mašková, Přibylová Bartůšková, Smítková, Mašková, Přibylová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.13
4 x 400 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce