Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky

Kladno (26. 5. 2018)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:40) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.34
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.48
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.12
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.37
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.30
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.94
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.51
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 16.06
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.48
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.94
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.12
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.37
5 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.51
6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 16.06
7 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.30
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ