Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky

Kladno (26. 5. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.92
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.16
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.36
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.51
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 8 11.67
MS Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.59
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.07
3 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 12.11
4 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 12.37
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.92
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.16
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.36
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.51
6 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.59
7 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 8 11.67
8 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
9 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.07
10 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 12.11
11 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 12.37
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.61
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.64
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.84
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.37
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.47
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.04
3 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.51
Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.61
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.64
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.84
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.37
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.47
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.66
7 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95
8 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.04
9 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.51
Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.34
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.68
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.72
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.85
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.96
6 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 12.09
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.22
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 12.36
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.56
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.07
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 12.40
3 28 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.17
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.65
Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.34
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.68
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.72
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.85
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.96
6 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.07
7 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 12.09
8 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.10
9 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.22
10 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 12.36
11 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 12.40
12 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.56
13 28 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.17
14 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.65
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.75
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.78
3 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.03
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.87
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.89
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.23
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.30
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.32
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 13.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.53
2 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 13.61
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.77
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.04
Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.87
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.89
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.23
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.30
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.32
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 13.36
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.53
8 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 13.61
9 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.77
10 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.04
Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.78
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.84
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.04
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.19
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.58
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.70
7 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 14.08
8 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.32
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 13.92
2 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.12
3 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.31
4 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.34
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.58
6 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.00
7 Veronika ŠebkováVeronika Šebková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.32
8 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.78
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.84
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.04
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.19
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.58
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.70
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 13.92
8 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 14.08
9 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.12
10 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.31
11 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.34
12 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.58
13 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.00
14 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.32
14 Veronika ŠebkováVeronika Šebková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.32
16 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.49