Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (1. 6. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.6.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 145 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:32.65 9.00
2 110 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:33.92 8.00
3 153 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:34.24 7.00
4 154 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:35.61 6.00
5 175 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:35.81 5.00
6 160 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:38.53 4.00
7 183 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:39.76 3.00
8 162 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:40.56 2.00
9 133 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:48.51 1.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 1.6.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:31.63 11.00
2 28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:54.18
3 15 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:54.40
4 192 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:55.37
5 9 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 2:56.70
6 16 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:56.83
7 21 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:56.94
8 26 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:10.17
9 24 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:33.02
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:31.63 11.00
2 145 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:32.65 9.00
3 110 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:33.92 8.00
4 153 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:34.24 7.00
5 154 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:35.61 6.00
6 175 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:35.81 5.00
7 160 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:38.53 4.00
8 183 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:39.76 3.00
9 162 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:40.56 2.00
10 133 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:48.51 1.00
11 28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:54.18
12 15 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:54.40
13 192 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:55.37
14 9 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 2:56.70
15 16 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:56.83
16 21 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:56.94
17 26 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:10.17
18 24 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:33.02

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:39.74 11.00
2 140 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:44.93 7.00
3 158 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 2:47.63 4.00
4 148 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:48.71 3.00
5 165 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:50.09 2.00
6 195 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 2:56.10 1.00
7 197 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 2:57.07
8 159 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:58.80
9 194 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:12.78
171 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 1.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 144 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.63 9.00
2 181 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 2:41.57 8.00
3 151 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 2:47.15 6.00
4 188 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:47.56 5.00
5 193 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:06.19
6 156 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:08.08
7 134 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 3:10.27
8 152 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:11.76
9 200 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:16.94
10 119 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:41.45
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:39.74 11.00
2 144 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.63 9.00
3 181 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 2:41.57 8.00
4 140 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:44.93 7.00
5 151 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 2:47.15 6.00
6 188 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:47.56 5.00
7 158 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 2:47.63 4.00
8 148 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:48.71 3.00
9 165 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:50.09 2.00
10 195 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 2:56.10 1.00
11 197 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 2:57.07
12 159 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:58.80
13 193 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:06.19
14 156 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:08.08
15 134 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 3:10.27
16 152 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:11.76
17 194 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:12.78
18 200 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:16.94
19 119 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:41.45
171 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DNF