Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (1. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.6.2018 - 12:10) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.52
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.07
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.56
4 160 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.61
5 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.83
6 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
7 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.10
8 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.40
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.14
3 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.21
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.57
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.88
6 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.99
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.37
8 24 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.87
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.30
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.75
4 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.78
5 28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.79
6 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.18
7 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.29
183 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.6.2018 - 12:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.72
2 133 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.44
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.76
5 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.86
6 21 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.91
7 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.08
8 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.6.2018 - 12:10) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.67
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.76
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.28
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.55
5 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.69
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.70
7 192 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.00
8 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.40
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.52
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.67
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.72
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.76
6 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.87
7 133 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04
8 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.07
9 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.14
10 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.21
11 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.28
12 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.30
13 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.44
14 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.55
15 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.56
16 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.57
17 160 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.61
18 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.69
19 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.70
20 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.75
21 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.76
22 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.78
23 28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.79
24 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.83
25 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.86
26 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.88
27 21 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.91
28 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.99
29 192 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.00
30 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
31 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.08
32 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.10
33 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.18
34 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.29
34 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.29
36 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.37
37 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.48
38 24 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.62
39 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.29
183 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 1.6.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.28 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.35 8.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.67 7.00
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.82 5.00
5 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.05 3.00
6 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.07 2.00
Poznámky:
Závodníci Huml a Straka chybně zařazeni do finále A: Body uděleny dle správného řazení ve finále B.
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 1.6.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.34 9.00
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.73 6.00
3 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.00 4.00
4 133 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.08 1.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.10
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.13
Poznámky:
Závodníci Klusoň a Polák chybně zařazeni do finále B: Body uděleny dle správného řazení ve finále A.
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.49
2 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.18
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.50
4 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.58
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.75
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.83
7 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 10.39
8 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.74
2 181 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.17
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.18
4 Dominika PavelkováDominika Pavelková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.58
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.86
6 156 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.96
7 152 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.05
8 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.02
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.29
3 144 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.37
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.94
5 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.95
6 193 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.96
7 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.19
8 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.88
2 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.47
3 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.48
4 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.86
5 Anežka OuředníkováAnežka Ouředníková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.07
6 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.24
MS Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.53
Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.88
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.18
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.31
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.44
5 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.52
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.84
7 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.12
Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.38
3 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.46
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.68
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.87
6 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.35
7 Tereza KrobováTereza Krobová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.45
8 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.88
2 151 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.49
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.49
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 09.81
5 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.93
6 171 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.32
7 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.52
8 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 1.6.2018 - 11:50) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.04
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.10
3 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 09.34
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.45
5 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 10.00
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.18
7 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.22
8 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.49
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.74
4 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.88
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.88
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.88
7 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.02
8 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.04
9 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.10
10 181 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.17
11 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.18
11 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.18
11 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.18
14 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.29
15 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.31
16 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 09.34
17 144 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.37
18 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.38
19 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.44
20 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.45
21 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.46
22 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.47
23 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.48
24 151 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.49
24 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.49
26 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.50
27 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.52
28 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.53
29 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.58
29 Dominika PavelkováDominika Pavelková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.58
31 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.68
32 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.75
33 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 09.81
34 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.83
35 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.84
36 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.86
36 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.86
38 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.87
39 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.93
40 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.94
41 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.95
42 156 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.96
42 193 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.96
44 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 10.00
45 152 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.05
46 Anežka OuředníkováAnežka Ouředníková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.07
47 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.12
48 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.18
49 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.19
50 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.22
51 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.24
51 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.24
53 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.26
54 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.28
55 171 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.32
56 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.35
57 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 10.39
58 Tereza KrobováTereza Krobová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.45
59 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.46
60 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.52
61 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.77
62 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.89
Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 1.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.62 9.00
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.74 8.00
4 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.76 7.00
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.82 6.00
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 1.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.76 4.00
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.87 3.00
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.93 2.00
4 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.18 1.00
5 181 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.24
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.25
Celkem 6 závodníků