Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (1. 6. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.6.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.17 8.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.93 7.00
3 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.40
4 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 64.10
MS Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.82
Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.6.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 42.33 11.00
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 48.39 5.00
3 175 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.88 3.00
4 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 53.80
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 55.61
6 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 55.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.6.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 48.46 4.00
2 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 52.39
3 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.11
4 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 53.69
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 53.72
Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.6.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.43 9.00
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.21 6.00
3 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 50.56 2.00
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.34 1.00
5 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 42.33 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.43 9.00
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.17 8.00
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.93 7.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.21 6.00
6 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 48.39 5.00
7 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 48.46 4.00
8 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.82
9 175 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.88 3.00
10 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 50.56 2.00
11 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.34 1.00
12 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.31
13 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 52.39
14 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.11
15 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 53.69
16 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 53.72
17 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 53.80
18 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.40
19 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 55.61
20 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 55.83
21 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 64.10
Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 51.27
2 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 52.17
3 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 53.26
4 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.27
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 54.66
6 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 56.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 49.17 7.00
2 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.12
3 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.51
4 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 57.28
5 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.83
MS Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 58.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 50.21 4.00
2 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 51.06 2.00
3 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 51.34
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 52.91
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 53.41
6 Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 58.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 49.73 6.00
2 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 50.79 3.00
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 51.89
4 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 52.76
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.62
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 53.85
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.15 11.00
2 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 51.36
3 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.69
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 52.17
5 Anežka OuředníkováAnežka Ouředníková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 53.27
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 58.53
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.74 5.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 52.00
3 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 55.57
4 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 56.06
134 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.74 9.00
2 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.23 1.00
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 51.43
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 53.14
5 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 53.55
6 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 59.10
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 1.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 48.80 8.00
2 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.87
3 194 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 55.56
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.15 11.00
2 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.74 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 48.80 8.00
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 49.17 7.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 49.73 6.00
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.74 5.00
7 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 50.21 4.00
8 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 50.79 3.00
9 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 51.06 2.00
10 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.23 1.00
11 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 51.27
12 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 51.34
13 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 51.36
14 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 51.43
15 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.69
16 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 51.89
17 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 52.00
18 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 52.17
18 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 52.17
20 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 52.76
21 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.87
22 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 52.91
23 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 53.14
24 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 53.26
25 Anežka OuředníkováAnežka Ouředníková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 53.27
26 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 53.41
27 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 53.55
28 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.62
29 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 53.85
30 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.12
31 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.27
32 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 54.66
33 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.51
34 194 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 55.56
35 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 55.57
36 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 56.06
37 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 56.17
38 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 57.28
39 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.83
40 Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 58.19
41 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 58.22
42 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 58.53
43 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 59.10
134 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS