Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (21. 6. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.44 11.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.38 9.00
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.35 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.39 11.00
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.39 9.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1.30 8.00
skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.19 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4.66 9.00
3 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.60 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.63 11.00
2 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.56 9.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.52 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.89 11.00
2 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.79 9.00
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.60 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.82 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.44 9.00
3= Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.08 7.50
3= Sebastian LibišSebastian Libiš 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.08 7.50
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 63.85 11.00
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 54.27 9.00
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 52.56 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 49.55 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 47.40 9.00
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 44.96 8.00