Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (21. 6. 2018)

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 1:44.40 11.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 1:44.92 9.00
3 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 1:49.04 8.00
4 30 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 1:49.20 7.00
5 184 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13 1:49.23 6.00
6 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:54.17 5.00
7 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 11 1:55.12 4.00
8 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 1:55.58 3.00
9 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 1:56.32 2.00
10 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 1:57.69 1.00
11 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 1:58.97
12 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:00.18
13 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:00.28
14 112 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14 2:00.31
Celkem 14 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 173 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 1:52.47 11.00
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 1:53.03 9.00
3 179 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:54.56 7.00
4 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 1:56.76 6.00
5 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 1:58.85 3.00
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 1:59.31 1.00
7 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:00.24
8 143 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:03.52
9 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:05.25
10 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 2:09.75
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 142 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 1:53.80 8.00
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 1:58.13 5.00
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 1:58.56 4.00
4 178 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 1:59.05 2.00
5 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 2:08.36
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 2:15.09
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:16.25
8 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 2:16.36
9 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:22.68
MS Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 2:03.19
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 173 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 1:52.47 11.00
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 1:53.03 9.00
3 142 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 1:53.80 8.00
4 179 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:54.56 7.00
5 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 1:56.76 6.00
6 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 1:58.13 5.00
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 1:58.56 4.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 1:58.85 3.00
9 178 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 1:59.05 2.00
10 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 1:59.31 1.00
11 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:00.24
12 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 2:03.19
13 143 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:03.52
14 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:05.25
15 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 2:08.36
16 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 2:09.75
17 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 2:15.09
18 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:16.25
19 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 2:16.36
20 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:22.68