Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (21. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.67
3 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.94
4 21 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.35
5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.48
6 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.51
7 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.00
Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.38
2 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.73
3 8 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.13
4 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.28
5 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.55
6 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.62
7 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.86
8 55 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55
2 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.81
3 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.75
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.78
5 112 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.07
6 25 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.21
7 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.89
Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.58
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.75
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.31
4 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.52
5 Jakub PerglerJakub Pergler 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.84
6 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.88
7 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.38
3 116 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.58
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.67
6 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.73
7 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.75
8 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.81
9 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.94
10 8 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.13
11 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.28
12 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.31
13 21 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.35
14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.48
15 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.51
16 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.52
17 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.55
18 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.62
19 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.75
20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.78
21 Jakub PerglerJakub Pergler 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.84
22 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.86
23 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.88
24 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.94
25 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.00
25 55 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.00
27 112 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.07
28 25 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.21
29 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.89
Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.15 11.00
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.23 9.00
3 116 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.44 8.00
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.46 7.00
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.62 6.00
6 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.82 4.00
2 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.02 3.00
3 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.14 2.00
4 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.33 1.00
8 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 21.6.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.41 11.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.53 9.00
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.57 8.00
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 08.75 7.00
5 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.77 6.00
6 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 08.86 5.00
7 142 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.93 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 21.6.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.83 3.00
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.00 2.00
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.08 1.00
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.21
5 179 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.42
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.95
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.06
3 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.53
4 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.56
5 196 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.67
6 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 10.03
7 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.02
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.66
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.24
3 179 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.25
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.41
5 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.55
6 155 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.73
7 172 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.19
8 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.61
2 142 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.98
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.29
4 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.46
5 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.52
6 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.61
7 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
2 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.39
3 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.41
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.56
5 150 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.72
6 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.79
7 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.73
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.25
3 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.41
4 178 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.64
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.77
6 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.04
Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.98
2 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.55
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.87
4 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.09
5 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.14
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.41
MS Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.01
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.33
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.58
4 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 09.64
5 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.02
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.22
7 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.61
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.66
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.73
5 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.95
6 142 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.98
6 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.98
8 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.01
9 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.06
10 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.24
11 179 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.25
11 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.25
13 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.29
14 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.33
15 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.39
16 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.41
16 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.41
16 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.41
19 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.46
20 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.52
21 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.53
22 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.55
22 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.55
24 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.56
24 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.56
26 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.58
27 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.61
28 178 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.64
28 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 09.64
30 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.66
31 196 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.67
32 150 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.72
33 155 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.73
34 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.77
35 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.79
36 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.87
37 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.02
38 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 10.03
39 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.04
40 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.09
41 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.14
42 172 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.19
43 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.22
44 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.24
45 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.41
46 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.42
47 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.55
48 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.61
49 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.02
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 DNS