výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (4. 9. 2018)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 13 32.11 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 31 31.31 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 12 29.42 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 11 28.54 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 28 27.65 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 27 26.93 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 26.32 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 30 26.24 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 29 25.12 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 8 24.07 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 24 24.02 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 10 23.55 0.00.00.00.00.00.00.0
13 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 2 23.45 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 9 21.70 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 26 21.31 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 20 21.30 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 22 20.84 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18 20.84 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 19 20.18 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 23 18.84 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 25 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 21 17.99 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 6 17.15 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 16 17.06 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 17 15.83 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 14.67 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 15 13.42 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Radek LužnýRadek Lužný
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 7 13.35 0.00.00.00.00.00.00.0
Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj GejdošMatěj Gejdoš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 14 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků