Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (4. 9. 2018)

1500 m - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 5:26.79 11.00
2 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 5:30.37 9.00
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 5:38.46 8.00
4 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 5:40.57 7.00
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:41.00 6.00
6 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:41.07 5.00
7 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 15 5:41.87 4.00
8 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:48.98 3.00
9 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 5:56.26 2.00
10 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 6:02.90 1.00
11 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 6:11.20
12 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 6:15.41
13 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10 6:15.81
14 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 6:19.87
Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(út, 4.9.2018 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 5:21.51 11.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:26.98 9.00
3 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:37.90 8.00
4 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 5:47.42 7.00
5 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:49.41 6.00
6 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 5:49.86 5.00
7 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 5:50.76 4.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 6:05.40 3.00
9 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 6:12.13 2.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 6:19.95 1.00
11 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:43.12
12 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 7:07.18
13 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 7:12.83
Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 13 DNS
Celkem 14 závodníků