Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (4. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.62
2 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.36
4 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.13
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.14
3 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.82
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.24
5 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.49
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.42
2 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
3 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.98
4 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.17
5 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.35
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.51
7 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 11.12
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.20
2 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.80
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.34
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.55
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.56
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.85
7 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55
2 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.83
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.95
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.05
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.94
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.78
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.86
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.92
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.14
5 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.18
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.56
7 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.86
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.20
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.78
4 Roman MrštíkRoman Mrštík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.04
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 10.25
6 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.35
Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.20
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55
3 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
4 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.62
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
6 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.78
7 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.80
8 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.83
9 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.86
10 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
11 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.92
12 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.95
13 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.05
14 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
15 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.14
15 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.14
17 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.18
18 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.20
19 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.34
20 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.36
21 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.42
22 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
23 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.55
24 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.56
24 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.56
26 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
27 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.78
28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.82
29 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.85
30 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.86
31 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.93
32 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.94
33 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.98
34 Roman MrštíkRoman Mrštík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.04
35 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
36 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
37 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.13
38 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.17
39 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.24
40 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 10.25
41 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.35
41 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.35
43 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.48
44 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.49
45 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.51
46 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 11.12
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 4.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.21 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.53 9.00
3 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.55 8.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.56 7.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.59 6.00
6 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 4.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.61 4.00
2 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 08.72 3.00
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.75 2.00
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.76 1.00
5 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.87
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
2 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.20
3= Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.29
3= Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.29
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.39
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.08
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.13
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.35
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.00
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.23
6 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.57
Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS
Aneta ŠnoblováAneta Šnoblová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.32
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.32
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.52
5 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.05
7 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.70
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.34
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.53
3 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.65
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.69
5 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.17
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.54
MS Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.66
Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.94
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.42
3 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.65
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.66
5 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.70
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.09
7 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.38
8 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.13
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.25
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.42
4 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 7 09.42
5 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.49
6 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
7 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.81
8 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.65
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.87
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.98
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.17
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.57
7 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.70
8 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.94
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.50
3 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.74
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.09
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.10
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.11
8 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.78
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.82
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.03
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.58
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.07
6 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
7 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.93
8 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.25
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.65
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.78
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.82
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.87
7 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.94
7 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.94
9 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.98
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.03
11 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.08
12 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.13
12 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.13
14 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.17
15 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.25
16 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.32
16 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.32
18 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.34
19 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.35
20 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.42
20 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.42
20 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 7 09.42
23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.49
24 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.50
25 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.52
26 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.53
27 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.57
29 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.58
30 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
31 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.65
31 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.65
33 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.66
34 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.69
35 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.70
35 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
35 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.70
38 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.74
39 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.81
40 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.92
41 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
42 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.00
43 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.05
44 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.07
45 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.09
45 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.09
47 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.10
48 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.11
49 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.17
50 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.20
51 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.23
52 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.25
52 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
54 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.29
54 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.29
54 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.29
57 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.38
58 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.39
59 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.54
60 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.57
61 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.66
62 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.70
63 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.75
64 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.93
65 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.25
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS
Aneta ŠnoblováAneta Šnoblová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 4.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.58 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.73 8.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.78 7.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.79 6.00
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 4.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.87 4.00
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 08.92 3.00
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.95 2.00
4 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.01 1.00
5 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.05
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.06
7 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.13
Celkem 7 závodníků