výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo mladšího žactva, skupina B

Praha - Vokovice (15. 5. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.131.181.231.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.31 24.00
2 Bruno JakešBruno Jakeš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.31 23.00
3 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.23 22.00
4 Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 1.23 21.00
5 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.23 20.00
6 Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.23 19.00
7= Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.18 17.00
7= Jan KorandaJan Koranda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.18 17.00
7= Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 1.18 17.00
10 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.18 15.00
11= Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.13 13.00
11= Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.13 13.00
11= Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.13 13.00
14 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 1.13 11.00
15 Vojtěch PešataVojtěch Pešata
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 1.08 10.00
16= Matyáš StejskalMatyáš Stejskal
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.08 8.50
16= Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 1.08 8.50
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 DNS
Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 NM
Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 NM
Matyáš PospíšilMatyáš Pospíšil
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 NM
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.031.081.131.181.231.281.331.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.33 ooooooxoxxx 24.00
2= Barbora StodolováBarbora Stodolová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.28 oooooxoxxx 22.50
2= Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.28 oooooxoxxx 22.50
4 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.28 ooooxoxoxxx 21.00
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.28 -oooxoxxoxxx 20.00
6 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.23 ooooxoxxx 19.00
7 Monika ProkopováMonika Prokopová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.23 ooooxxoxxx 18.00
8 Emma ŠtěpánováEmma Štěpánová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 1.23 oxoxxoxxoxxoxxx 17.00
9 Gabriela NovákováGabriela Nováková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.18 ooooxxx 16.00
10 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
05 1.18 ooxooxxx 15.00
11 Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.18 oooxoxxx 14.00
12 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 1.18 ooxoxoxxx 13.00
13= Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1.13 oooxxx 11.00
13= Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.13 oooxxx 11.00
13= Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 1.13 oooxxx 11.00
16= Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.13 ooxoxxx 8.50
16= Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.13 ooxoxxx 8.50
18 Lenka BulínováLenka Bulínová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 1.13 xoxoxxoxxx 7.00
19= Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.08 ooxxx 5.50
19= Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.08 ooxxx 5.50
21= Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.08 oxoxxx 3.50
21= Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 1.08 oxoxxx 3.50
23 Julie PánkováJulie Pánková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 1.08 oxxoxxx 2.00
24= Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.03 oxxx 0.50
24= Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 1.03 oxxx 0.50
26 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1.03 xoxxx
Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 NM xxx
Andrea HumplíkováAndrea Humplíková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 NM xxx
Celkem 28 závodníků