výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo mladšího žactva, skupina B

Praha - Vokovice (15. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.04 23.00
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.05 22.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 09.22 21.00
4 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.26 11.00
5 Matyáš PospíšilMatyáš Pospíšil 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.90 7.00
Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.31 20.00
2 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.32 19.00
3 Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 09.99 14.00
4 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 10.43 9.00
5 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 12.09 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.98 24.00
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.65 17.00
3 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.09 12.00
4 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 10.65 8.00
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 15.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.59 18.00
2 Jan KorandaJan Koranda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 09.81 16.00
3 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.91 15.00
4 Vojtěch PešataVojtěch Pešata 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.03 13.00
5 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 10.29 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.98 24.00
2 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.04 23.00
3 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.05 22.00
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 09.22 21.00
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.31 20.00
6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.32 19.00
7 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.59 18.00
8 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.65 17.00
9 Jan KorandaJan Koranda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 09.81 16.00
10 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.91 15.00
11 Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 09.99 14.00
12 Vojtěch PešataVojtěch Pešata 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.03 13.00
13 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.09 12.00
14 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.26 11.00
15 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 10.29 10.00
16 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 10.43 9.00
17 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 10.65 8.00
18 Matyáš PospíšilMatyáš Pospíšil 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.90 7.00
19 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 12.09 6.00
Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 DNS
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.05 21.50
2 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.43 18.00
3 Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.66 14.00
4 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.68 12.50
5 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.37 1.00
6 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 10.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 08.98 23.00
2 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 09.57 16.00
3 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.58 15.00
4 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 1 10.30 2.50
5 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.70
6 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 10.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 08.79 24.00
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.05 21.50
3 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.37 19.00
4 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 09.70 11.00
5 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 10.24 4.00
6 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.39
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.68 12.50
2 Emma ŠtěpánováEmma Štěpánová 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 10.00 9.00
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.03 8.00
4 Lenka BulínováLenka Bulínová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.15 7.00
5 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 10.20 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.25 20.00
2 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.54 17.00
3 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.91 10.00
4 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.22 5.00
5 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.30 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 15.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alisa DymováAlisa Dymová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.94
MS Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.23
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 08.79 24.00
2 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 08.98 23.00
3 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.05 21.50
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.05 21.50
5 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.25 20.00
6 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.37 19.00
7 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.43 18.00
8 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.54 17.00
9 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 09.57 16.00
10 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.58 15.00
11 Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.66 14.00
12 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.68 12.50
12 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.68 12.50
14 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 09.70 11.00
15 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.91 10.00
16 Alisa DymováAlisa Dymová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.94
17 Emma ŠtěpánováEmma Štěpánová 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 10.00 9.00
18 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.03 8.00
19 Lenka BulínováLenka Bulínová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.15 7.00
20 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 10.20 6.00
21 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.22 5.00
22 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.23
23 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 10.24 4.00
24 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 1 10.30 2.50
24 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.30 2.50
26 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.37 1.00
27 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 10.39
28 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 10.50
29 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.70
30 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 10.75