Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva

Chrudim (30. 5. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 30.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.74 11.00
2 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.97 9.00
3 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.97 8.00
4 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.14 7.00
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.25 6.00
6 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.35 5.00
7 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 12.36 4.00
8 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.47 3.00
9 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.56 2.00
10 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.57 1.00
11 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 15.80
Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(st, 30.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.19 11.00
2 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.77 9.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.93 8.00
4 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.94 7.00
5 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.07 6.00
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 11 12.36 5.00
7 Kateřina DubskáKateřina Dubská 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 12.39 4.00
8 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.54 3.00
9 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 12.71 2.00
10 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 10 13.09 1.00
11 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 13.24
12 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.50
13 Alena PicpauerováAlena Picpauerová 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 13.56
14 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.16
MS Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.51
Celkem 15 závodníků