výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek

Chrudim (16. 9. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.60
2 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.35
3 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.55
4 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.61
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.67
MS Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.10
2 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.30
3 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.37
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.40
5 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.48
6 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.60
2 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.93
3 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.22
4 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.64
5 Matyáš PazderaMatyáš Pazdera 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.60
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.60
3 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.93
4 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.10
5 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.22
6 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.30
7 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.33
8 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.35
9 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.37
10 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.40
11 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.48
12 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.55
13 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.61
14 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.64
15 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.67
16 Matyáš PazderaMatyáš Pazdera 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.86
17 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.03

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.46
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.47
3 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.01
4 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.13
5 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 09.14
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.30
7 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.32
8 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.35
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.43
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.05
3 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 09.38
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.41
5 Tereza SamkováTereza Samková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.87
6 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.88
7 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.92
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.47
2 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.00
3 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.70
4 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.84
5 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SamkováTereza Samková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.31
2 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09.53
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.76
4 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.42
5 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.47
2 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.00
3 Tereza SamkováTereza Samková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.31
4 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09.53
5 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.70
6 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.76
7 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.84
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.96
9 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.42
10 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.73

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.76
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 21.00
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 23.72
4 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.82
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 23.94
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.34
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.40
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.82
MS Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 22.96
MS Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 23.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.20
2 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 23.72
3 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 23.77
4 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.76
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 21.00
3 Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 22.96
4 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 23.04
5 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.20
6 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.34
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.40
8 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 23.72
8 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 23.72
10 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 23.77
11 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.82
11 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.82
13 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 23.94
14 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.56

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.91
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.06
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.23
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 24.17
5 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 25.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 23.09
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.40
3 Tereza SamkováTereza Samková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 25.71
4 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.48
5 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.91
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.06
3 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 23.09
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.23
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 24.17
6 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.40
7 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 25.61
8 Tereza SamkováTereza Samková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 25.71
9 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.48
10 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.98

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1:46.69
2 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1:50.64
3 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1:53.70
4 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1:54.90
5 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1:55.93
6 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:00.39
7 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:02.84
8 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:09.51
MS Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2:04.07
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1:54.14
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 1:54.45
3 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1:54.79
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.53 4,53xx4,534,42x4,52
2 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.15 3,173,773,963,964,154,124,09
3 Jan KroulíkJan Kroulík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4.07 3,733,793,913,913,624,074,05
4 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.95 3,843,53x3,843,95x3,92
5 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3.87 3,463,873,713,873,703,663,71
6 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3.79 3,513,683,533,68x3,793,68
7 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3.74 3,553,413,743,74x3,64x
8 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.60 3,563,343,603,60xx2,47
9 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.44 x3,443,303,440.00.00.0
10 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3.43 x3,153,433,430.00.00.0
11 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.34 3,253,123,343,340.00.00.0
12 Matyáš PazderaMatyáš Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.11 3,033,113,103,110.00.00.0
13 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.01 2,812,873,013,010.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 11 4.21 4,094,14x4,144,124,213,73
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 3.87 3,523,393,623,623,87x3,74
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 3.80 3,783,80x3,803,72xx
4 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.52 3,433,523,333,52x3,51x
5 Johanka BorkováJohanka Borková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
07 1 3.44 x2,99,312,993,073,313,44
6 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 3.43 3,183,143,433,433,163,393,30
7 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 3.35 3,093,003,353,352,823,073,17
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 3.19 3,192,772,783,193,152,55x
9 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 9 3.12 2,993,122,993,120.00.00.0
10 Tereza SamkováTereza Samková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 5 3.05 3,052,802,623,050.00.00.0
11 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 8 2.97 2,972,952,932,970.00.00.0
12 Tereza KožíškováTereza Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 2.80 2,802,772,792,800.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 48.67 0.0
2 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 41.57 0.0
3 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 36.97 0.0
4 Matyáš PazderaMatyáš Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 22.88 0.0
5 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 19.33 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
07 32.94 0.0
2 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 30.83 0.0
3 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 29.56 0.0
4 Tereza KožíškováTereza Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 28.58 0.0
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 21.69 0.0
Celkem 5 závodníků