Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek

Chrudim (16. 9. 2018)

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.53 4,53xx4,534,42x4,52
2 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.15 3,173,773,963,964,154,124,09
3 Jan KroulíkJan Kroulík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4.07 3,733,793,913,913,624,074,05
4 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.95 3,843,53x3,843,95x3,92
5 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3.87 3,463,873,713,873,703,663,71
6 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3.79 3,513,683,533,68x3,793,68
7 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3.74 3,553,413,743,74x3,64x
8 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.60 3,563,343,603,60xx2,47
9 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.44 x3,443,303,440.00.00.0
10 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3.43 x3,153,433,430.00.00.0
11 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.34 3,253,123,343,340.00.00.0
12 Matyáš PazderaMatyáš Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.11 3,033,113,103,110.00.00.0
13 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.01 2,812,873,013,010.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 11 4.21 4,094,14x4,144,124,213,73
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 3.87 3,523,393,623,623,87x3,74
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 3.80 3,783,80x3,803,72xx
4 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.52 3,433,523,333,52x3,51x
5 Johanka BorkováJohanka Borková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
07 1 3.44 x2,99,312,993,073,313,44
6 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 3.43 3,183,143,433,433,163,393,30
7 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 3.35 3,093,003,353,352,823,073,17
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 3.19 3,192,772,783,193,152,55x
9 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 9 3.12 2,993,122,993,120.00.00.0
10 Tereza SamkováTereza Samková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 5 3.05 3,052,802,623,050.00.00.0
11 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 8 2.97 2,972,952,932,970.00.00.0
12 Tereza KožíškováTereza Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 2.80 2,802,772,792,800.00.00.0
Celkem 12 závodníků