Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mladšího žactva

Chrudim (19. 6. 2018)

800 m - Ml. žáci

(út, 19.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:34.3 447.00
2 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:41.3 378.00
3 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:49.2 306.00
4 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:57.6 238.00
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:58.4 232.00
6 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:02.5 202.00
7 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:05.7 179.00
8 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:30.8 48.00
9 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:38.5 23.00
10 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:40.6 18.00
11 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:45.6 8.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 19.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:42.6 543.00
2 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:58.0 384.00
3 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:00.3 362.00
4 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:05.6 315.00
5 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:08.7 289.00
6 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:12.7 256.00
7= Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:21.5 191.00
7= Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:21.5 191.00
9 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:23.1 180.00
10 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:24.2 173.00
11 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:25.2 167.00
12 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:26.3 160.00
13 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:26.6 158.00
14 Pavla TicháPavla Tichá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:41.8 76.00
Celkem 14 závodníků