výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A

Plzeň (9. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.5.2018 - 14:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.66
2 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.81
3 Oliver ŽákOliver Žák 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.99
4 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.11
5 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.60
6 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.21
7 Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.35
Matěj KubíkMatěj Kubík 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.46
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.88
3 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.88
4 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.49
5 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.53
6 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.58
7 331 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.68
8 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.67
2 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.02
3 Jakub TrhlíkJakub Trhlík 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.98
4 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.82
5 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.83
6 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.92
334 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.46
2 296 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.66
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.67
4 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.81
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.88
5 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.88
7 Oliver ŽákOliver Žák 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.99
8 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.02
9 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.11
10 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.49
11 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.53
12 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.58
13 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.60
14 331 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.68
15 Jakub TrhlíkJakub Trhlík 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.98
16 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.21
17 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.29
18 Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.35
19 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.82
20 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.83
21 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.92
Matěj KubíkMatěj Kubík 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 DNS
334 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (st, 9.5.2018 - 15:25) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.43 7.00
2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.58 5.00
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.68 4.00
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.73 3.00
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 08.90 2.00
6 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.05 1.00
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (st, 9.5.2018 - 15:25) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.83
2 Oliver ŽákOliver Žák 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.05
3 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.14
4 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.43
5 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.49
6 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.73
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (st, 9.5.2018 - 15:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.39 11.00
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.46 9.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.55 8.00
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.74 7.00
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 7 08.76 6.00
6 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (st, 9.5.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 08.99 4.00
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.14 3.00
3 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.19 2.00
4 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.23 1.00
Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 DNS
Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.38
2 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.19
3 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 09.20
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.27
5 Aneta SchöpferováAneta Schöpferová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.53
6 Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ SušiceTJ Sušice 3 10.05
7 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.67
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.87
3 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.08
4 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.17
5 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.84
6 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 10.12
7 343 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.70
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 4 08.80
3 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.56
4 Marie HrubcováMarie Hrubcová 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.68
5 Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.02
6 Nikola RachováNikola Rachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.19
7 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 10.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.57
2 Karolína ČernáKarolína Černá 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.25
3 Anna HrubcováAnna Hrubcová 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.75
4 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.80
5 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.82
6 298 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.99
7 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 08.42
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.17
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.26
4 318 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.54
5 Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.56
6 Nela JuřinováNela Juřinová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.00
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (st, 9.5.2018 - 14:45) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.24
MS Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.23
MS Denisa ŠtursováDenisa Štursová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.28
MS Eliška JansováEliška Jansová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.26
MS Klaudie KajanováKlaudie Kajanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.20
MS Veronika BrázdováVeronika Brázdová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.38
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 08.42
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.57
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.67
5 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.70
6 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 4 08.80
7 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.87
8 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.08
9 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.17
9 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.17
11 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.19
12 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 09.20
13 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.24
14 Karolína ČernáKarolína Černá 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.25
15 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.26
15 Eliška JansováEliška Jansová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.26
17 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.27
18 Aneta SchöpferováAneta Schöpferová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.53
19 318 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.54
20 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.56
20 Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.56
22 Veronika BrázdováVeronika Brázdová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.59
23 Marie HrubcováMarie Hrubcová 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.68
24 Anna HrubcováAnna Hrubcová 05 TJ SušiceTJ Sušice 5 09.75
25 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.80
26 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.82
27 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.84
28 298 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.99
29 Nela JuřinováNela Juřinová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.00
30 Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.02
31 Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ SušiceTJ Sušice 3 10.05
32 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 10.12
33 Nikola RachováNikola Rachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.19
34 Klaudie KajanováKlaudie Kajanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.20
35 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.23
36 Denisa ŠtursováDenisa Štursová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.28
37 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 10.30
38 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.43
39 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.65
40 343 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.77
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 DNS